Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Po krowie wychodzą wielkie byki

Płaskoń: Po krowie wychodzą wielkie byki

Money.pl / 2007-02-16 09:19
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Po krowie wychodzą wielkie byki.
Wyświetlaj:
Marta2 / 86.132.174.* / 2007-02-24 20:46
Około 6 lat temu kardiolog , o którym mowa , operował męża mojej przyjaciółki , z rodziny o średniej zamożności . Nigdy nie zażądał łapówki , a Stasiem zajął się troskilwie . Człowiek żyje i ma się dobrze. Dlatego na sensacyjne wiadomości jego rodzina jst oburzona . Twierdzą zgodnie , że jest to kolejny temat zastępczy na odwrócenie uwagi Polaków od tego , co dzieje się dokoła . A lekarza skrzywdzono , bo zszargano jego dobre imię. Pacjenci wiedzą swoje.
milczenie barana? / 83.5.99.* / 2007-02-16 22:10
uznania, że oszczędził nam opisu innych bestialstw kardiochirurga o trudnym charakterze (czy może krakusa w stolicy?). Jak np - chłeptania krwi operowanych pacjentów lub kopulowania z najbliższą rodziną i inwentarzem ofiar podczas zabiegu. Takie "afery" to skutek chorej osobowości Kamińskiego, co jest oczywiste dla każdego praktykującego psychiatry. Długotrwałe śledztwo wykaże zapewne, że w szpitalu w sposób karygodny nie zgadzała się ilość spinaczy w magazynie (2 szt).
sowiet / 83.24.189.* / 2007-02-16 22:19
pożyjem -uwidim,
fer / 83.8.86.* / 2007-02-16 21:35
Jak kompromitację przekuć w sukces? ...Jak kompromitację przekuć w sukces ?...Jak kompromitację przekuć w sukces ?...
Yes !!!!!!!
Najpierw zadymić, a potem , zobaczy się.
~scorpion / 62.179.89.* / 2007-02-16 19:37
Nie będę się odnosił do treści tego "artykułu" bo jest to cotygodniwa nędzna nagonka. Powstaje pytanie, dlaczego na portalu przez 3 dni weekendowe są umieszczone wypociny tego pismaka i to regularnie co tydzień? W końcu te same slogany można usłyszeć z ust Olejniczaka, Kalisza, Niesiłowskiego, Tuska itd, itd...Aż staje się nudne. Po co jeszcze jedno takie ględzenie? W końcu taką pismaninę może popełnić średnio rozgarnięta ciotka. Nie są natomiast umieszczone teksty np znanego dziennikarza z "Wprost" Jakimczyka czy Wójcikowskiego, gdzie autorzy dysponują zasobną wiedzą...(są na portalu w środku tygodnia). Płaskoń żaląc się napisał (02.02.2007):"Jeśli nie mieliby takiej okazji, mogliby wyładować swoją furię bardziej brutalnie. Zabijając na przykład ciocię, jak tych trzech młodzieniaszków". Cóż za mierne, żenujące porównanie. Już chociażby jako "znamienitego" dziennikarza stać było napisać "Taka eskalacja nienawiści doprowadziła do zabójstwa pierwszego prezydenta Polski II Rzeczypospolitej Gabriela Narutowicza wybranego ze środowiska lewicowego". No ale cóż historia Polski jest obca temu człowiekowi....Już bardziej historia PPR bowiem pisze dalej o "Nadieżdie Krupskej czy Dzierżyńskim". Bliższa ciału koszula bowiem stanowiliście przed wojną 99% członków tej partii !!!. Artykuły Płaskonia są oznaką skrętu portalu "na lewo"? Nie sądzę. Już prędzej podejście biznesowe jak na portal przystało. Kilka wzmianek w poczytnej GW o portalu na pewnu się mu z nawiązką opłaci??? Płaskoń jako tylnia flanka Michnika? Bardzo prawdopodobne, ta sama retoryka. Wielki strateg Michnik działa bardzo kompleksowo i dalekowzrocznie. Chodzi aby stworzyć ogólną sieć opiniotwórczą w celu osaczenia wolnomyślących jednostek? Możliwe i bardzo realne. Zgadza się to również z żalami odnośnie zapłaty za teksty... No cóż jeżeli sowitsze apanaże płaci ktoś inny....Na koniec Chytrusie, wasze środowsko przerobiłoby podstawowe prawa fizyczne i teorie matematyczne gdyby się okazało, że je obecny rząd wymuślił, uczciwego człowieka skazalibyście na stryczek a bandytę na wolność Knucie przeciwko praworządnej władzy to wasza druga natura już od czaśów faraonów.
lokssos / 83.23.154.* / 2007-02-17 18:14
mowa godna komunisty,a nawet faszysty.Nie wiadomo który gorszy,a pod scorpionem kryje się pewnie wymózdzony kleryk.
radekidz / 2007-02-17 14:45 / Mazur z Mazur
gratulacje dobrego samopoczucia "Mocherowy Umyśle"
maa / 2007-02-16 20:40 / Tysiącznik na forum
Skorpion, nie każdy lubi Wprosta. Po prostu. Ja i moi liczni znajomi do nich należę.

Wiesz czyje ono jest?
Nie lubisz opozycjonisty Michnika, ale prawdziwych komunistów z Wprosta do końca wiernych PZPR lubisz? Znasz życiorys Marka Króla?
Zaglądnij może do archiwalnych artykułów tego brukowca - poszukaj na przykład, co i jak pisali o Janie Pawle II w 1989-1994. Moze wtedy poznasz, co to znaczy termin zażenowanie?

Ludzie z tego pisma nie mają żadnej idei, moralności, ani poglądów. To zwyczajni PZPR-owscy oportuniści. Widzą tylko pieniądze, które mogą zarobić na takich naiwnych i mało wymagających jak ty...
Czym ty się, Skorpion różnisz od komunistów? W mojej ocenie tylko tym, że nie lubisz czerwonego koloru... Bo jak widać komunistycznych oportunistów uwielbiasz.

Twoja sprawa, ale czy przez swą nienawiść (nie bardzo wiem w końcy do czego?) nie czasem masz złych snów?
~scorpion / 62.179.89.* / 2007-02-17 00:06
Widzę, że Jesteś bardzo aktywnym dyskutantem i wszystkich naokoło przekonujesz do swoich nieomylnych racji powołując się na swoje "oczytanie". Śmieszą mnie co prawda Twoje teorie uzależniające "etykę od wynagrodzenia". To tyle.
Król należał do PZPR to prawda, ale teraz odwala kawał dobrej roboty i wolę go z upapraną przeszłością niż czystego Michnika z "ekipą okrągłostołową" razem wziętych (ta ablicja nie dotyczy natomiast Balcera).
Nie odniosłeś się do moich spostrzeżeń, natomiast od razu zarzucasz mi nienawiść!!! Ciekawe, że już imć Płaskoniowi nie...Jednocześnie nienawiść to cecha ludzka ponieważ jak mówią "kto umie nienawidzić potrafi też kochać". Natomiast vel Płaskoń stworzył mój wizerunek jako potwora!. W swojej wypowiedzi polemizuję z jego bezstonnością i kunsztem pisarskim, a w zadziwienie wprawia mnie osobliwe hołubienie go przez portal. W dziale pt. "Moim zdaniem" autorzy sami przedstawia swoje opinie natomiast Ten w zdaniu "spektakularna akcja w szpitalu MSWiA....." zasugerował, że jest to opinia dziennikarzy i części opozycji, podczas gdy te słowa wypowiedziała adwokat chirurga! Ciekawa jednomyślność i zgodność opinii. I dlatego nie lubię Chytrusa i nic tego nie zmieni.
maa / 2007-02-17 13:34 / Tysiącznik na forum
Nieomylnych? Na jakiej podstawie ten wniosek?

A Król - cóż, każdy lubi to, co lubi. Ja akurat ani Urbana ani Króla nie lubię. Choć uważam Urbana za hm, w pewien sposób uczciwego, Marka Króla zaś za pospolitego PZPR-owskiego prostytuta.
A wykształcony rzeczywiście jestem. Nie uważam, by mi to przynosiło ujmę, wręcz przeciwnie...


Nawiasem, poszperajcie sobie ~scorpion w starych rocznikach "Trybuny", "Żołnierza wolności". Takie z lat 1951-3, 1968. Wzbogacicie sobie język, znajdziecie nowe argumenty...
Tylko, gdybyście chcieli cytować, to pamiętajcie o zastępowaniu przymiotnika "czarny"
przymiotnikiem "czerwony" i "zaplute karły reakcji" "michnikowszczyzną", bo będzie głupio. Te artykuły pisali tacy jak wy, no, może tylko nieco inteligentniejsi.

Gdybyście ~scorpion urodzili się o 80 lat wcześniej, byłby z was niezły ZMPowiec...

Czołem Tow. ~scorpion. Nie sądzę, byście za dużo z tego zrozumieli, w każdym razie więcej waszych bluzgów komentować nie mam zamiaru.
wnikliwy / 83.143.40.* / 2007-02-16 23:18
A G...no Wybiórcze dorzucało dodatek specjalny po śmierci JP2 - koszulkę z napisem: "Nie płakałem po papieżu..."
maa / 2007-02-17 15:15 / Tysiącznik na forum
wnikliwy, zapisz ty sie do CBA, albo na wizytę do psychiatry.
pacjentka / 83.19.218.* / 2007-02-16 15:24
to może lekarze w ogóle przestaną pracowac a będą brac pensje i dowody wdzięczności, bo mają najniźsze pensje w Europie,tylko jest jeden ewenement skąd przy tak niskich pensjach mają taki mająte!
maa / 2007-02-16 17:43 / Tysiącznik na forum
Dobra Kobieto...
O co chodzi w tym wpisie? Dosyć wredny, językowo nieudolny i bez nijakiego sensu. Moher Power na tym forum?

Postaram sie to inaczej niż p. Płaskoń wyjaśnić.
Lekarze byli demoralizowani przez całą komune: cytat z jednego z wiceministrów zdrowia za Gierka: ...po co Wam podwyżka, przecież i tak bierzecie". Nie lepsi byli post-komunistyczni socjaliści różnych barw, rządzący po komunistach. Kontynuowali starą, strusią politykę.

Wymagać etyki od tak zamkniętej grupy profesjonalistów jak lekarze, można jedynie wtedy, gdy zapewni im się legalny przyzwoity poziom życia. Nie da Pani lekarzowi, gdy np. matka będzie ciężko chora? Ich minimalna pensja musiałyby wzrosnąć, oceniam, do przynajmniej 10 tys brutto miesięcznie. Wtedy niech sobie Geniusz Wielkopolski z Pisiorami i CBA robią takie hucpy, gdyby ktoś z lekarzy brał łapówki.

A gwoli odpowiedzi na wredne pytanie skąd...
Wiekszośc rzeczywiście bierze, uczciwsi a dobrzy jeżdżą na weekendy lub urlopy do Holandii i Wielkiej Brytanii, by tam operować inni mają 26 godzin/dobę dyżurów. Jak maja dosyć, to emigrują. Do 25 stycznia w samej Małopolsce 130 pielęgniarek poprosiło o potwierdzenie kwalifikacji zawodowych.

Judymów jest może 1 na 1000, inni lekarze chcieliby po prostu normalnie żyć i mieć spokój od Kartofli i ich Gestapo - CBA.
A hucpa jak to hucpa.
Zadam gomółkowskie pytanie KTS, KZTS? (komu to służy, kto za tym stoi)

Jakiś " Życzliwy" lub "Wnikliwy" lub "CSpostrzegawczy" kolega lekarz chciał sie pozbyć konkurencji i doniósł.
CBA, zupełnie zbędna Einsatzpolizei, nie ma żadnych dokonań, więc się rzuciła na całkiem zwyczajnego, typowo biorącego polskiego lekarza...

Skutek? Ja pewnie będę jeździł leczyć się do Czech. Warszawka pewnie na Białoruś. Myślę, że po tej aferze inni lekarze przyspieszą naukę szwedzkiego, norweskiego i angielskiego. Niedługo będzie tak: złamię np. nogę i żona będzie mnie wiozła 150 km do Czech...

Sytuacja lekarzy podobna jest do tej: mąż wysyła Panią do "agencji towarzyskiej" a potem tłucze, bo stwierdził, że jest pani dziwką. (Zadziwiające, niektórzy na tym forum jak "NoDuck" nie są w stanie tej paraleli pojąć)

Przemyśl to, "pacjentko"...
gabinet / 83.24.189.* / 2007-02-16 18:18
nie ma chyba takiej grupy społecznej, która otwarcie oświadczyłaby, że to co jej brakuje do szczęścia - to akurat więcej rozumu, mądrości. Oceniają się, jeżeli juź chodzi o konkretne grupy zawodowe, najczęściej jako profesjonaliści "z zamkniętej grupy". To jest już tylko krok od możliwości usprawiedliwiania prawie wszystkiego. Otóż w ujęciu całościowym, nie tylko lekarze mają wątpliwości co do swojej pozycji finansowej. Leczą jednak w kraju biednym i jeżeli w rozpaczliwej sytuacji pacjentów, bo chory zawsze jest w sytuacji rozpaczliwej, wyciągają ręce po pieniądze dewaluują się kompletnie. Stają się lepszymi, lub gorszymi rzemieślnikami, a wtedy pogarda dla postawy dr. Judyma wydaje się całkowicie uzasadniona.
maa / 2007-02-16 18:49 / Tysiącznik na forum
Lekarze są, jacy są - jak my wszyscy, tyle że oni mają okazję i możliwości. To specyficzna, zamknięta towarzysko grupa.
Lekarz ma w sobie coś z księdza i alfonsa jednocześnie. Często jest filozofem. Bardzo często zwyczajnym pijakiem nie radzącym sobie ze sobą (jak Religa - UWAGA - trudno się nie upić, gdy umiera w czasie operacji sympatyczne dziecko... Może dlatego został alkoholikiem?)

Judym to spaczenie, zresztą ja tak rozumiem Żeromskiego. Judym jest jeden na może 1000 lekarzy, więc jego istnienie, czy nieistnienie nie ma żadnego społecznego znaczenia dopóki nie zajmie nim sie jakiś Żeromski. Myślę, że dużo lepiej, a może bardziej à-propos komentowanej sprawy, opisał to środowisko i relacje pacjent-lekarz Molière w swoim "Chorym z urojenia" ("Le Médecin volant").

Powtarzam do znudzenia - trzeba zapewnić przyzwoite dochody, potem można karać za łapownictwo. Co to są "przyzwoite dochody" - to proste - to dochody wystarczające, by większość zwyczajnych lekarzy, którymi musimy miec do czynienia „na codzień” nie miała ochoty przenosić się za granicę.
Najlepsi i tak będą z Polski wyjeżdżać. Kardiochirurg w Houston to nie kardiochirurg w Warszawie - Kaczej Wólce. Na to poradzić mogą jedynie sentymenty, nie pieniądze.

Nie rozumiem, czemu to było oczywiste dla wszystkich przed wojną, a teraz nie jest? Naprawdę komuna poczyniła aż takie spustoszenia w naszych umysłach? Uniwersytecki profesor medycyny przed wojną dostawał mieszkanie służbowe o powierzchni 260m2.... Jeśli myśłał o wyjeździe z Polski to raczej naukowym, nie zarobkowym.
a320 / 80.48.97.* / 2007-02-16 12:34
totalny odlot. Wszyscy winni, tylko nasz ukochany kawaler zachował prawość.
kop / 83.24.189.* / 2007-02-16 17:32
no widzisz nie był ubiekiem - niezwykłe, co?
Tooth / 83.238.1.* / 2007-02-16 11:12
Oto minister niszczarka schwytał lekarskie wcielenie Kuby rozpruwacza (w swoim mniemaniu), nazywając go publicznie zabójcą, a wszyscy są zawiedzeni ze jeszcze nie odbyła się egzekucja.
A kto się nie zgadza z Wielkim Strategiem to lewak, komuch itp. Kto domaga się by traktowano każdego człowieka jako niewinnego do czasu udowodnienia mu winy, to zwykły bandyta i pewnie też łapówkarz.
Pogratulować sposobu myślenia. Na diabła nam w końcu prawa człowieka – mamy w zamian nieomylnego ministra Ziobro!
Może jak niektórzy z tego forum udadzą się pod ministerstwo sprawiedliwości i zaczną skandować: Ukrzyżuj go!, to się uda. Raz się udało.
MN1 / 80.51.231.* / 2007-02-16 10:20
W przyrodzie jest forma i treść. Uznany, w rankingach, za najlepszego z ministrów w rządzie - Ziobro, ma kłopoty zarówno z formą jak i z treścią. Jak już złapie trochę treści to robi z tego newsa jak do brukowca.
Ziobro ma talent, mógły być niezłym dziennikarzem w podłej gazecie i zarabiać uczciwie pieniadze.
loop / 83.15.97.* / 2007-02-16 10:15
Mam nieodparte wrażenie, że lewackie zwichnięcie naszego Jasia każe mu bronić tego lekarza jak michnikowe "autorytety" broniły swego czasu pedofila i guru salonu, Samsonowicza. Widać w merdiach, że lewactwo i biało-kitlowa mafia zwarła szeregi i huzia na ministrów. Jasiu, wyjdziesz na obronie rzeczonego lekarza jak michnikowe "autorytety" w sprawie zboczeńca seksualnego Samsonowicza. Cóż się dziwić, lewactwo wywodzi się z rynsztoka i wszelkiego szamba będzie w neurotycznym odlocie zawsze bronić.
maa / 2007-02-16 13:19 / Tysiącznik na forum
Loopy są niestety polską normą. Niestety.

Jeszcze trochę lepiej wykształconych i inteligentnych wyjedzie i tylko takie loopy zostaną...
robol / 85.219.240.* / 2007-02-16 16:51
Kiedyś to zjawisko, do którego należy ten tam, no jak mu tam, loop czy jakoś tak, nazywano szpagatową inteligencją. Dzisiaj to się pewnie podpisuje mgr lub lic.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-02-16 13:34
Zacytujmy zatem jednego z tych lepiej wykształconych i inteligentnych. Bandzior Maa rozpaczliwie szukając merytorycznych argumentów napisał następująco:

"Wyślij swoją matkę do burdelu, a potem tłucz ją, bo dziwka."

Poezja smaku :-)
maa / 2007-02-16 17:49 / Tysiącznik na forum
Nie komentuj wyrwanych z kontekstu cytatów. Powyżej dla ułatwienia zrozumienia umieściłem go jeszcze raz. Może teraz uda ci się zrozumieć?

Do komentujących NoDucka - to nie pisior, tylko zwoleniik UPR: partii inteligentnych inaczej licealistów i studentów oraz Michalkiewicza, Ziemkiewicza i Korwina Mikke...
obserwator_od_89r / 85.128.102.* / 2007-02-16 16:00
Nie wiem czy inni się ze mną zgodzą ale czytując fora mam nieodparte wrażenie, że wypowiadoją się w nich pisowscy urzędnicy lub ktoś inny pracujący dla pisu. Wysoka elokwencja (naprawdę) niepasująca do tak ograniczonych horyzontów miłośnika pisu, nie w tym miejscu ale wczoraj na innym forum sumiennie skomentowana każda krytyczna wobec rządzących wypowiedź, zawsze pod innym nickiem ale pisana przez tą samą osobę. Nie wygląda to naa spontaniczne pisanie. PIS zaczyna dbać o wizerunek w necie.
maa / 2007-02-16 19:20 / Tysiącznik na forum
Nie, konsekwentnie robią te same specyficzne błędy językowe. Używają specyficznych inwektyw.
Poza tym są wierni swoim ksywkom, bo wydaje im się, że mają "osiągnięcia". Zawsze też coś obsesyjnie promują, z czymś walczą.
Proszę zwrócić uwagę: "wnikliwy", "obserwator", "CSpostrzegawczy" , "NoDucks". Nomen omen...

Myślę, że to oni właśnie przegonili całkiem inteligentnych komentatorów z tego forum. Kiedyś komentarze czytałem nie odpowiadając, teraz nie mogę powstrzymać się od dawania odporu królującej tu pospolitej głupocie.
Reasumując - to kategoria "życzliwych" od zawsze piszących anonimy i donosy do redakcji różnych gazet. Teraz mają żerowiska na forach internetowych

Myślę, że naprawdę interesujące są blogi na tym portalu. Ich autorzy zwykle wycinają takie bezsensowne.
pepegi / 83.24.150.* / 2007-02-16 11:28
Henryk Samsonowicz (ur. 23 stycznia 1930 w Warszawie), polski historyk, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, członek PAN. Pochodzi z rodziny pieczętującej się niegdyś herbem Samson.

Autor 800 prac naukowych (większość z zakresu historii Polski), 16 książek i podręczników uniwersyteckich. W latach 70. często bywał ekspertem Wielkiej Gry (później zastąpił go prof. Jerzy Skowronek, także UW). Samsonowicz organizował i tworzył I olimpiadę historyczną w 1975.

Należał do opozycji demokratycznej u schyłku PRL. W 1980 r. wybrany na rektora UW; pełnił tę funkcję do 1982 r. Po wyborach w 1989 został ministrem edukacji narodowej w rządzie Tadeusza Mazowieckiego (do stycznia 1991).
[wikipedia]

Zamiast szybko pisać, lepiej szybciej kojarzyć, bo nie zdziwiłbym się, gdyby Cię 'guru Samsonowicz' pozwał.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-02-16 09:32
jedna z żelaznych zasad Michnikowszczyzny: przemilcz to, co niewygodne.

"Nazajutrz newsy topnieją. Sam minister zdrowia mówi, że on też kazałby odłączyć aparaturę"

Ale jednocześnie ten sam Minister Religa został dużo wcześniej poproszony o ekspertyzę, w której dobitnie stwierdził, że podjęcie operacji z niewyleczonym zapaleniem było błędem, który de facto oznaczał wyrok na pacjenta.

"Syn zaprzecza jakoby lekarz kazał sprzedać bydlątko na poczet swojego honorarium"

Jakież to zastanawiające, że z kolei żona zmarłego pacjenta potwierdziła do kamer tę pierwszą wersję z krową. A może syn uległ pokusie i dostał pieniążki za milczenie? W końcu to jest biedna rodzina...

"Zaliczana do brukowców gazeta epatuje czytelnika dosadnym opisem: pan doktor kazał pacjentce wyjść na korytarz, po czym bez pardonu zabrał się za młodą kobietę, co czynił jeszcze wielokrotnie, aż do wyleczenia mamy. Jakby czerpał z dorobku Samoobrony. Prokuratorzy wyjaśnią, ile w erotycznej opowieści prawdy, a ile dziennikarskiej fantazji, która na tych łamach należy do stałej konwencji."

1. Uważasz lewaku GW za brukowca? W sumie to racja...
2. Sugerujesz lewaku, że lekarz należy do Samoobrony? To chyba nietrafiona insynuacja...
3. Cieszę się, że zmieniłeś lewaku zdanie w takich sytuacjach i również w przypadku Anety k. (nie mylić z Krawczyk) prokuratorzy wyjaśnią, ile w erotycznej opowieści prawdy, a ile dziennikarskiej fantazji. Bo w grudniu poszedłeś, lewaku, ścieżką Ziobry. Różnica polega na tym, że on dysponuje wiedzą, a ty wtedy dysponowałeś g...em.

"Nie zdziwię się, gdy za kilka dni okaże się, że w rzeczywistości było podobnie jak z krową ministra Ziobry."

O! I proszę. Lewak już wydał wyrok: Wersja syna prawdziwa, wersja żony i Ziobry nieprawdziwa. Żal mi cię, lewacki hipokryto.

"Skoro w ciągu jednej doby z litanii ciężkich oskarżeń znika zabójstwo i gruba kasa, a zostaje podejrzenie wzięcia łapówek na skalę szpitala powiatowego i opinia, że aresztowany lekarz ma trudny charakter"

Jasne, kto by się takimi drobiazgami przejmował, że kardiochirurgowi postawiono już 20 zarzutów prokuratorskich.

Do twojej wiadomości, lewaku: duży szpital w Warszawie, znajomy mając do wyboru śmierć albo przeszczep wątroby, wybrał to drugie - całość wyniosła go jakieś marne 50 tysięcy złotych. A ile jest takich przypadków?
maa / 2007-02-16 13:20 / Tysiącznik na forum
Regulamin forum
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-02-16 13:35
Prawda w oczy kole? Zacytujmy więc pewnego bandziora o pseudonimie maa:

"Wyślij swoją matkę do burdelu, a potem tłucz ją, bo dziwka."

:-)
maa / 2007-02-16 18:02 / Tysiącznik na forum
No i co złego w tym porównaniu?
Dosadne?
Może, ale tak właśnie postępuje wobec lekarzy ten rząd. Poprzednie po prostu demoralizowały ich bez karania. Ten robi to dalej i jeszcze za to karze!

Ja myślę jednak, że że problem jest tylko w tym, iz NoDuck nie zrozumiał sensu cytowanego porównania.
Cóż, muszę z tym żyć. UPR grupuje inteligentnych inacze.
Miłośników Kaczyńskich ...ale żeby nie byli socjalistami...
KAP / 62.148.86.* / 2007-02-16 11:46
masz obsesje NoDucks. W sumie to mi Cie troche szkoda. Z drugiej strony wiem ze moje podatki pojda tez na leczenie Twoich wrzodów i w ten sposób zrealizuje sie idea solidarnego panstwa wiec czemu ma byc miz Ciebie zal?
Pozdrowienia.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-02-16 12:14
Regulamin forum
MN1 / 80.51.231.* / 2007-02-16 10:28
Autor nie neguje faktów, bo nikt ich jeszcze nie zna. Autor wskazuje na karygodną formę, typu kaczka dzienikarska. A sprawa jest poważna i zasługuje na uczciwe sprawdzenie.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-02-16 11:15
Regulamin forum
A.T. / 83.18.191.* / 2007-02-16 11:49
"Wreszcie Autor rzucając się na Ziobro za sugerowanie, że lekarz jest winny, chwilę póżniej sam wydaje wyrok: NIEWINNY"
Ziobro jest ministrem sprawiedliwości, więc to on pierwszy powinien się powstrzymywać przez wydawaniem wyroków powołanym do tego sądem i robieniem medialnego show !!!

Oczywiście każdy powinien tak postąpić (pan Płaskoń też), ale to Ziobro powinien świecić przykładem poszanowania kompetencji władzy sądowniczej. A jak jest, każdy widzi....
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-02-16 12:01
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Jeśli jednak ktoś pozuje na autorytet moralny i krytykuje choćby nawet i samego ministra sprawiedliwości (ktokolwiek by nim był) za ferrowanie wyroków , a w chwilę potem sam robi DOKŁADNIE TO SAMO (co więcej: nie posiadając żadnej wiedzy poza doniesieniami mediów) - to cały ten jego autorytet moralny można o kant d... potłuc i cichaczem do kosza na śmieci wyrzucić...
maa / 2007-02-16 19:31 / Tysiącznik na forum
NoDucks, nie obrażaj człowieka zgadzając się z nim.

Gdybyś to ze mną się ze mną zgodził, zacząłbym sie nad sobą poważnie zastanawiać...
Sabre / 2007-02-16 09:30 / Tysiącznik na forum
Ktoś powiedział, że w całej tej relacji z zatrzymania lekarza brakowało antyterrorystów wskakujących przez okna i wysadzających drzwi wśród kłębów gazu łzawiącego.
Mnie osobiście na konferencji ministra Ziobro brakowało fanfar, konfetti, tancerek, może tenora śpiewającego wpadającą w ucho piosenkę – dopełniłoby to obraz cyrku, jaki został przez ministra urządzony.
Ziobro sprawiał wrażenie jakby się śpieszył by zdążyć na egzekucję. Nazywanie zatrzymanego zabójcą przed wydaniem wyroku sądowego, zwłaszcza przez ministra sprawiedliwości, jest przykładem nie głupoty (bo Ziobro głupi nie jest), ale pogardy dla państwa prawa.
paragraf / 83.24.189.* / 2007-02-16 18:06
i wyobraź sobie, że jest to tylko przedsmak tego, co się będzie działo w przyszłości, jeśli chodzi o zatrzymania i postępowania przygotowawcze prowadzone wobec znanych osób. Może nie przybierze to wymiaru amerykańskich spektaklów medialnych, ale zapewne będzie ciekawie
Jaromir / 83.238.39.* / 2007-02-16 09:19
Doktora G. trzeba leczyć. Za leczenie pacjenta żądał kompletu posrebrzanych łyżeczek albo wiecznego pióra. Kolekcjoner maniak. A swoją drogą, dobrze byłoby zgłębić brak ojcowskiej miłości ze strony kardiochirurga-ministra. Cóś te Jego wypowiedzi takie mętne, niejasne. Pół Warszawy ponoć wiedziało, co się działo, minister też wiedział, ale nie powiedział.
Tooth / 83.238.1.* / 2007-02-16 10:44
Co do tych łyżeczek i wiecznych piór, to ciekawe spostrzeżenie.

Najnowsze wpisy