Forum Polityka, aktualnościPolityka

Platforma Obywatelska

Platforma Obywatelska

Money.pl / 2009-04-27 14:21
Komentarze do wiadomości: Platforma Obywatelska .
Wyświetlaj:
Katarzyna5 / 31.41.138.* / 2011-11-14 18:36
Dlaczego PO nie mysli z wyprzedzeniem o rozrobach tylko dopiero jak jest po fakcie,to samo jest z lukami w prawie jeśli je ktoś wykorzsta powinien być 10krotnie skazany a tagże dlaczego płacimy na PZu całe życie a dostajemy ochłapy niech dają nam to co uskładalliśmy a oni niech się utrzymują z odsetek.Pozdrawiam
waldek594 / 77.254.31.* / 2013-04-19 09:52
Gdyby im zablokować konta i dać 600 zł. Może by wtedy zrozumieli gdzie żyją. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Chyba lepiej iść do więzienia i żyć na koszt państwa.
zrozpaczony syn / 31.61.128.* / 2012-02-04 18:59
Panie Tusk odkąd pan został premierem mój tata wpadł alkoholizm.. Co ja mam zrobić?... Niech pan ustąpi władzy komuś innemu... albo wyłączy nam telewizje... bo od początków pana władzy co miesiąc kupujemy nowy telewizor...
prezydents / 2013-04-19 15:14
dobrze mowisz, zle sie dzieje w poslce ale oni nie odpuszcza z racji tego ze przyssali sie do koryta z ktorego czerpia kase i dalej nic nie robia, znaczy robia tylko nie tak zeby bylo lepiej tylko ciagle im malo i coraz to wieksze podatki nakladaja ;/
wyszperane / 79.188.15.* / 2009-05-29 12:59
Dziadek Tusk powołany do Wermachtu, o sobie mówił po niemiecku,a nkie po polsku "ich bin Danziger"(nie przyznawał się do polskości). Babka Donalda - Dawidowska (z domu Liebke) była autentyczną Niemką, której ojciec oraz brat służąc w Wermachcie zginęli na terenie Rosji. Siostra ojca Donalda mieszka pod Dusseldorfem. Dziadek Dawidowski z Kielna też dobrowolnie podpisał Listę (III Eingedeutsche) oświadczając, że czuje się Niemcem - co pozwalało na wcielenie go do Wermachtu. Nigdy nawet przed Polakami nie przyznawał się do polskości. Na prywatne pytania Polaków o narodowość - odpowiadał: wymijająco "hiesige"(~tutejszy).
Ciotka zginęła w 1945 roku uciekając wraz z tysiącami Niemców z Gdańska na Gustloffie.
Sam Donald się chwali, że do dziś na Boże Narodzenie wraz z całą rodziną śpiewają kolędy po niemiecku(!)
Wychowanemu w takim duchu Donaldowi trudno się dziwić, że w ankiecie pisze: "Polskość to nienormalność takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu ...".
Trudno się też dziwić, że na II Zjeździe Kaszubów optuje za usamodzielnieniem się Kaszub czyli za oderwaniem tego rejonu od tej "nienormalnej" Macierzy.
W konsekwencji aktualnie łatwo Tuskowi przychodzi utożsamianie się z Niemcami, z polityką niemiecką, a nawet z wypowiedziami i działaniami Niemiec przeciw Polsce i na szkodę Polaków.
Zdziwienie może budzić jedynie to, że patriotyczna część działaczy Platformy oraz wyborcy tej partii nie dostrzegają tych faktów.
kokoko / 194.29.137.* / 2009-05-27 23:50
"Ideologię partii można określić jako połączenie liberalizmu konserwatywnego i chadecji" - pierwsze zdanie i błąd

platforma != liberalizm
anka188 / 86.111.106.* / 2009-04-29 11:53
tak ja mysle ze to ........ kandydat - szczegolnie dobrze wychodzi w telewizji NIEMIECKIEJ
nierób i tyle - kasa sama wpada za podpisanie listy

żenada taki ktoś i do tego spadochroniarz
mirek3011 / 2009-04-27 14:21 / Tysiącznik na forum
Same tuzy i asy przestworzy...........no comments
rozniczka / 79.185.159.* / 2009-05-29 23:39
Manius Krzaklewski juz dosc narzadziles siec w DOMU......

Najnowsze wpisy