Forum Polityka, aktualnościKraj

Platforma utrzymuje dystans, PiS nie może go zmniejszyć

Platforma utrzymuje dystans, PiS nie może go zmniejszyć

Wyświetlaj:
Stanley025 / 2010-09-01 21:29
Podoba mi się pomysł SLD dotyczący rozdziału państwa od kościoła, pomimo, że jestem praktykującym katolikiem. Dopiero wtedy kościół będzie kościołem a państwo państwem. W kościele nie życzę sobie żadnej polityki. Jak będę chciał posłuchać polityki to włączę sobie radio lub telewizor.
jurgen009 / 2010-08-21 14:16
Póki Jarek rządzi PiSem ta partia może zapomnieć o władzy. PO może nie robić nic, a i tak wygra wybory. Ciekawostką jest to, że z sondażu na sondaż zyskuje SLD...
jojo102 / 212.69.47.* / 2010-08-21 14:07
Przyklad pomocy PO dla kraju

http://www.rp.pl/artykul/522884.html

Przerazajace ze prywate i polityka jest na 1szym planie
POZDRAWIAM / 83.8.255.* / 2010-08-21 13:02
CIEKAWE ŻE S-PIS-KOWCY CIĄGLE NIE MOGĄ SIĘ NAUCZYĆ POPRAWNEGO JĘZYKA OJCZYSTEGO - ALBO BŁĘDY ORTOGRAFICZNE ALBO INWEKTYWY - JAK NIŻEJ.

DO SZKÓŁ RODACY ALBO NA UNIWERYSTET III WIEKU.
Elektro Devil / 2010-08-21 12:23 / Tysiącznik na forum
Ogłupienie tego społeczeństwa sięgnęło zenitu. ZERO pozytywnych efektów 3 lat rządzenia, a
poparcie rośnie.

Mam nadzieje, że ten sondaż jest naciągany i to społeczeństwo nie jest już tak zmanipulowane
propagandą TVNu i GWna.

To jest swego rodzaju fenomen człowiek, którego jedynym pomysłem na rządzenie jest
podwyższanie podatków VAT i akcyzy cieszy się największą popularnością.

Wyborcy PO chcą zrzucać się na wygodne życie Drzewieckiego z PO na Florydzie.

Mamy Społeczeństwo Feudalne ludzie wybrali sobie Panów i uważają za słuszne pracować na
nich.

A skończonym idiotom, czyli młodym wyborcom PO, którzy chcą kupić mieszkanie w przyszłym roku proponuje policzyć, czy podwyżka VAT faktycznie będzie ich kosztowała tylko kilkanaście groszy.
moderator / 94.246.126.* / 2010-08-21 12:39
Zamiast pisać o ogłupionym społeczeństwie nie przyszło ci do głowy ze moze z toba jest cos źle?
arti8 / 89.79.44.* / 2010-08-21 11:06
Kochana PO POdnieś POdatki
sfera2 / 2010-08-21 11:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To było do przewidzenia po cyrku, jaki zafundował Kaczyński wyborcom, którzy uwierzyli w przemianę i oddali głos na niego, a teraz poczuli się po raz kolejny oszukani.
Wierny PiS-owi elektorat to sympatycy przedwojennej ND-ecji czyli nacjonalizmu. Na szczęście Polacy to nie Niemcy którzy poszli za Hitlerem i jest ponad 20% z czego większość to słuchacze radia Maryja. To środowisko uważa wszystkich którzy myślą inaczej to komuchy i żydzi.
buc_pucybut / 2010-08-21 21:49 / Tysiącznik na forum
strefa2 chyba ten cyrk to funduje nam Peło czy jedna słuszna prawda to gw i tvn ?
Czy dla jaj? / 83.8.115.* / 2010-08-21 13:33
Sfera2 - Ty tak na poważnie?
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-08-21 10:29
Gdzie premierku 4xTAK na które kilkaset tysięcy osób dało podpis i gdzie reformy?
Premier: Idźcie się j****, stado baranów nie będzie mi dyktowało co mam robić.

Mój komentarz: Premier ma racje 47% idiotów i tłumoków głosujących na PO, wyborcy PSL to ci którzy korzystają z koryta i tylko dlatego głosują, SLD socjaliści - p***** do kwadratu, PiS fanatycy, lub wybierający tak im się zdaje uczciwych, może i głupich ale uczciwych (co wcale nie jest leprze od głosowania na PO)
w ramach miłości oczywiście / 87.98.243.* / 2010-08-21 11:49
a ja idę o krok dalej i po prostu go pier....
kasza-lot / 83.17.96.* / 2010-08-21 09:55
jeszcze rok, dwa i będzie cudownie
@@3-22 / 83.20.94.* / 2010-08-22 23:47
Dopóki nie pojawi się jakaś sensowna opozycja to cudownie nie będzie. Niech Jarek zachowuje się nadal tak samo i poprowadzi PiS do zagłady. Może wtedy zrodzi się z tego szamba coś rozsądnego i konstruktywnego. Mam już serdecznie dosyć tego co się dzieje na scenie politycznej w kraju, obserwujemy jak duże bachory kłócą się przy piaskownicy o to kto może bawić się wiaderkiem. Uwłacza mi to jak się zachowują ci kretyni. Jedyna partia która nie działa mi na nerwy to SLD ale z drugiej strony oni niewiele robią więc jak by się mieli naprzykrzać...
Pilsener / 2010-08-21 09:25 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Brak reform i rozwijanie administracji gwarantuje sukces wyborczy. Przyczyn tej chorej, typowej dla polski patologii jest kilka, najważniejsza to:

1. Nie dokończono demokratycznych reform, przez co nie mamy w pełni demokratycznych wyborów do sejmu (zadowalając się hybrydą w postaci systemu partyjnego) a samorządność leży i kwiczy, stając się przechowalnią 2-go i 3-cio ligowych działaczy partyjnych a decyzje dalej zapadają na szczeblu centralnym

Następne wynikają z 1:

2. Brak pluralizmu politycznego - mamy w sejmie 4 partie i wszystkie są socjalistyczno-konserwatywne

3. To wynika z 1 i 2 - rozdęty do granic absurdu sektor publiczny, gwarantujący społeczne poparcie dla braku demokracji i kapitalizmu, zaledwie co czwarty obywatel w wieku produkcyjnym pracuje w sektorze prywatnym! Pozostałe 3/4 pośrednio lub bezpośrednio żyją z pracy innych, dlatego nawet jeśli pojawi się kiedykolwiek partia głosząca potrzebę demokratycznych reform, zostanie natychmiast skazana na porażkę stosunkiem głosów 3:1
Kinga Gasperowicz / 87.205.199.* / 2010-08-21 09:14
Powiedzcie mi, bo nie wiem! Może studenci politologi bezpartyjni się wypowiedzą?
niewierzący ateusz / 83.9.177.* / 2010-08-21 09:27
a co za różnica? przecież ważniejsze jest kto ładniej się uśmiecha, nie zauważyłaś? przypatrz się fotkom . kaczor jaro na zamieszczanych fotkach ma zazwyczaj jakiś dziwny wyraz twarzy a kaczor donald zawsze pięknie i przyjaźnie uśmiechnięty
niewierzący ateusz / 83.9.177.* / 2010-08-21 09:05
nie macie zdjęć premiera z wredną miną albo z głupim wyrazem twarzy? popatrzyłbym na takie dla odmiany
dgen / 2010-08-21 08:25 / Tysiącznik na forum
panie premierze, jesteśmy z panem i czekamy na zapowiadane reformy.............

tvn24 z 10.09. 2007 :
"- To będzie rewolucja październikowa – zapowiada rząd.
Dyktatury proletariatu w planach nie ma, za to w Sejmie szykuje
się maraton legislacyjny. Rząd planuje uchwalić w miesiąc aż 120
ustaw, by było się czym pochwalić na pierwszą rocznicę
urzędowania – pisze "Dziennik". "

gazeta wyborcza z 10.09.2008 :
"Sejm zostanie zalany ponad setką projektów ustaw - mówi Michał
Boni, minister i szef doradców"

money.pl , październik 2009 :
".........- Dzisiaj rusza ofensywa ustawodawcza rządu -
oświadczył podczas konferencji prasowej Donald Tusk. - wiele
osób już zdążyło nazwać ją ofensywą październikową - dodał
premier. Do Sejmu jesienią ma trafić 140 projektów ustaw.
- Jak dotąd rządzący nie mieli odwagi na przeprowadzenie
gruntownych reform - podkreślił Tusk. - Proponujemy uczciwą,
solidną rewolucję - dodał. W ocenie Tuska, dzięki
zaproponowanym
zmianom, zaoszczędzone zostaną pieniądze polskich obywateli.
Jak zapowiedział Tusk, rząd skoncentruje się na ułatwianiu
życia Polaków......."

platforma.org, sierpień 2010 :
Graś zapowiada jesienną ofensywę legislacyjną: "Szykujemy się do
ofensywy jesiennej, ona się rozpocznie od września. Od końca
września parlament naprawdę będzie miał nad czym pracować".
Oprócz ustaw zdrowotnych do Sejmu mają trafić m.in. projekty
dotyczące reformy finansów publicznych, a także żłobków i
przedszkoli.
janiszek72 / 2010-08-21 08:24 / Tysiącznik na forum
PO utrzymuje dystans nad PiS-em dzięki poparciu ludzi rodem z SB i zatęchłego PZPR-u. To oni rękami, nogami i twardymi głowami, za wszelką cenę chcą pozostawić przy żłobie chorego psychicznie na władzę Tuska. Dlatego trzeba powoli wyeliminować tych, którzy już dawno powinni być wyeliminowani, a później przejść do chłamu i wyrywania chwastów potuskowych. I to by było na tyle. Czeka nas ciężka i krwawa robota, ale nie jedną zawieruchę Polacy przeżyli. Serdecznie pozdrawiam
Lorunia / 91.94.58.* / 2010-08-21 10:21
Kto popiera PO ? np : gazeta wybiórcza ! ze swoim naczelnym , który jak opowiadał śp. Komar chciał wejść w d.........ę generałowi Ja..........mu a może i coś więcej by zrobił . To miał być trzon tej opozycji , która wywalczyła wolność , a była faktycznie na usługach służb specjalnych ,a teraz jest głównym przeciwnikiem wszystkiego co korzystne dla
Polski i główną ostoją dla nieudaczników z PO . Gazety dużo mogą w ogłupianiu społeczeństwa dlatego wciąz takie wyniki ale się zastanawiam ile potrzeba czasu aby szeregowy Polak dojrzał wreszcie miernotę i psucie państwa przez to ugrupowanie , ile potrzeba czasu !
buc_pucybut / 2010-08-21 22:54 / Tysiącznik na forum
oddanie władzy Bolkowi i nocnej było kolejnym etapem SBeckiej machiny a nocna zmiana nam pokazała że pieski są nadal wierne a smycz krótka

Najnowsze wpisy