Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO dyscyplinuje posłów przed samorozwiązaniem

PO dyscyplinuje posłów przed samorozwiązaniem

Wyświetlaj:
ZDROWY BYK / 89.151.16.* / 2007-09-06 15:13
CIEKWAWE "DROGI" TUSKU CO TY CIEKAWEGO ZROBISZ OBOK SłUSZNEJ LIBERALIZACJI PIT-U? JA MAM DLA CIEBIE SPRAWE Z ZAKERSU SŁUŻBY ZDROWIA. NIE WIEM CZY WIESZ, ŻE ZA KAŻDYM RAZEM TRZEBA POWTARZAĆ BADANIA WSTĘPNE? JESTEM OPERATOREM PÓKI CO. I TAK ABY NIM ZOSTAĆ MUSIAŁEM MIEĆ BADANIA. ZATRUDNIŁEM SIĘ ZROBIŁEM BADANIA, ROZWIĄZALEM UMOWĘ PRZY NASTĘPNEJ PRACY ZNOWU BADANIA (TYLKO CZEŚĆ MI ZALICZYLI). JAK SZEDŁEM DO WOJSKA TEŻ BYŁY BADANIA. DLACZEGO NIE WYKORZYSTUJE SIĘ WOJSKOWYCH BADAŃ Z KOMISJI ? TO MARNOTRASTWO!!!! POWINNO SIĘ ZNIEŚĆ LUB CHOĆ OGRANICZYĆ BADANIA DLA ZAWODÓW MIEJ ODPOWIEDZIALNYCH!!!! DOBRA POWIESZ MARUDZE... !!! CZY WIESZ ŻE W TAK SŁAWNEJ ANGLII NAWET KUCHARKA NIE MA BADAN!!!! TAK ANGLICY MAJĄ JE W DUPIE ONA MOŻE MIEC NAWET CHOROBE TROPIKALNĄ , ALE WIDZISZ DONALDZIE JAKOŚ WSZYSCY ONI ŻYJĄ I LEPIEJ ZYLI DO PÓKI NIE PRZYJECHALI WIESZ TACY...NIE ZACHECAM DO ROZWIAZAŃ ANGIELSKICH ALE NA BOGA JAK TEN KRAJ MA BYĆ BOGATY?NISZCZENIE RESZTEK KOMUNY NIE POLEGA NA ZDJECIU SYMBOLI SMIESZNI JESTEŚCIE POLITYCY. TE PIENIADZE NA MOJE BADANIA MOZNA BY PRZEKAZAC STAREJ CHOREJ BABIE A NIE PCHAC NA MLODEGO ZDROWEGO "BYKA" I NIE POZDRAWIAM DONALDZIE HEHHEHEE.
martinero / 2007-09-06 17:35
a co ma z Donald wspólnego? Zgłoś się chłopie do Religi.
Floyd / 2007-09-06 18:35 / Tysiącznik na forum
Raczej do weterynarza. :)
THE MEN OF ECONOMY / 89.151.16.* / 2007-09-06 14:55
Ciekawe co te wybory dadzą ? Jak wygra PO to i tak nie będzie
miała większości. Tylko nasze pieniądze pójdą w błoto. Ja płace podatki o pracy, od inwestowania na giełdzie a parlament lekką ręką wydaje nasze pieniądze.
raqq / 87.206.7.* / 2007-09-06 15:24
Jak wygra PiS to też nie będzie większości. Jest jednak jedna nadzieja. Jeśli wygra PO to może dojść do koalicji z PiS. Podobnego scenariusza w przypadku zwycięstwa PiS nie przewiduję. Jarosław Kaczyński jeszcze nigdy w całej swej karierze z nikim sie nie dogadał i tym razem nie będzie inaczej. Oczywiście PiS zawsze może liczyć na resztki posłów Samoobrony tylko musi się pośpieszyć ze skazaniem Leppera :) A co do wydawania pieniędzy to niestety musisz do tego przywyknąć:) Żaden rząd na świecie nie zarabia pieniędzy tylko je wydaje. Niektórzy robią to jednak z głową. My jeszcze długo do nich nie będziemy należeć i nie jest to wina rządu tylko Polaków którzy nieustannie głosuja na tych co więcej dają -> wydają
Floyd / 2007-09-06 18:40 / Tysiącznik na forum
To w końcu dają czy zabierają?
Oto jest pytanie zgoła hamletowskie. :)
raqq / 85.222.34.* / 2007-09-07 10:48
To taki mały kalambur był:) Oczywiste jest że zabierają wszystkim a dają tylko niektórym. Bez względu jednak na to ile i komu dają zawsze pozostają tzw "wydatki operacyjne":) które w przypadku naszego rządu osiągają pokaźny procent zrabowanych nam pieniędzy. A Hamlet jest tutaj jak najbardziej na miejscu. W jego kraju też podatki nie należą do niskich ale skuteczność wykorzystania tych środków jakże jest różna od tego co obserwujemy w państwie Mieszka:)
tylkoPIS / 87.239.216.* / 2007-09-06 16:09
a ja życzę PO aby Pis postawił im takie same warunki dotyczące koalicji jak oni Pisowi dwa lata temu. I zobaczylibyśmy Donalda zafrasowanego a ty pewnie i tak będziesz przekonany że to przez kaczora nie doszło do koalicji
dobryscenariusz / 83.24.248.* / 2007-09-06 19:27
rzeczywiście dobrze wykombinowałeś. Tak zresztą powinno być i byłoby dla Tuska wręcz zabójcze. Jak ten ewidentny histeryk wyszedłby z tego pata.
raqq / 85.222.34.* / 2007-09-07 09:29
Panowie zastanówcie się. To nie ma znaczenia jak będzie się czuł Tusk albo Kaczyński. Polityka nie polega na dobrym samopoczuciu tylko wypracowywaniu kompromisów tam gdzie nie można liczyć na niezależne działanie. Jakby na to nie patrzeć PiS ideologicznie jest bliżej PO niż jakakolwiek inna partia. Inne koalicje to będzie zwykły handel stanowiskami tak jak do tej pory. Niestety o wszystkim decyduje 2 nieudanych liderów którzy przedkładają własne ambicje nad dobro nas wszystkich.

Najnowsze wpisy