Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO: wniosek o samorozwiązanie Sejmu gotowy

PO: wniosek o samorozwiązanie Sejmu gotowy

Money.pl / 2006-09-26 16:53
Komentarze do wiadomości: PO: wniosek o samorozwiązanie Sejmu gotowy.
Wyświetlaj:
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-09-28 09:31
i co po rozwiązaniu będziemy realizować reformę Balcerowicza do końca wyprzedają majątek państwowy wprowadzać podatek liniowy i rewalizować renty i emerytury
waćpan / 83.17.92.* / 2006-09-27 09:39
Tusku rozwiąz ta swoją partię kanapową. Urobiliście się już po łokcie. Tyle dla Polski poświęciliście jak nikt do tej pory w całej historii. A ten Schetyna to taki aktywny tyle dobrego dobrodziej zrobił dla Polaków. Po prostru koncert poświęceń i wyrzeczeń. Tworzycie świetną parę. Dwie figury ale tylko geaometryczne w środku puste, pzrerażająco puste!!
obserwator / 83.20.236.* / 2006-09-26 16:53
Dlaczego? musze patrzeć na uśmiechniętą bezmyślnie twarz szefa partii PO ,mającej za soba 130 dusz poslów dietetycznych, wylegujących sie na kanapie opozycji. Tyle pieniedzy podatników jest wydawanych bezmyślnie , bo z ich pracy > to obrazowo mówiąc > sloń rodzi mysz, szkoda tych pieniędzy, mogłyby służyć ludziom. Niebawem szykuja nam zadymę na ulicy i wyborczą, zobaczymy czy władze PO straciły rozum, czy to juz koniec. Zadnej logiki w tym co robia wladze PO - nie ma, stale te same twarze, uśmiechy nieszczere, oczy biegające, zamglone, to obraz dietetycznych posłów. A przeciez przysiegal,i że w sejmie dla dobra wszystkich obywateli będa procedować i tworzyc poprawna legislację. Jak szybko zapomina sie o przysiędze, jakby jej nie było. Czy to nie jest łamanie konstytucji, a może by sie tym zajęła Komisja Etyki Poselskiej i coś z tym zrobila. Tak dalej być nie może. Obywatele to nie stado owiec, a tak moze sie zdawać ze jest, strzyzenie jest bolesne.

Najnowsze wpisy