PO ma pomysł na TVP

Money.pl / 2008-09-22 18:47
Komentarze do wiadomości: PO ma pomysł na TVP.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.94.* / 2008-09-23 13:30
..."Zbigniew Chlebowski podkreślił, że Platforma Obywatelska chce, by media publiczne były w pełni niezależne i obiektywne"... To chyba będzie pierwszy w dziejach świata; prawdziwy cud nad Wisłą!... Nie, to nawet nie nadaje się do komentarza.
Ob-Server / 83.5.220.* / 2008-09-22 20:19
Dzisiaj w publicznej TV jest wielka gala; wręczenie literackich nagród Cogito (dawniej: Nike).
Wysokość pierwszej nagrody wynosi 200 tys. złotych. O wysokości II i III-ej nie wiem. Ale za to zadaję sobie pytanie; ile TVP wyda na organizację i transmisje całej imprezy na obydwu kanałach TVP1 i TVP Polonia? Zapewne dużo, dużo więcej, niż wynosi pula nagród. Dzięki za taką działalność misyjną.
A Kaczorek ma motorek / 79.184.62.* / 2008-09-22 19:44
Biorąc pod uwagę obietnice przedwyborcze Tuska można się domyślać o jakie zmiany chodzi PO.
historyk / 80.50.180.* / 2008-09-22 19:30
jeżeli nie doprowadzi do upolitycznienia to do ich rozłożenia innego wyjścia nie ma w walce o władze. Dajcie mi władze a ja wam pokarze, teraz zajmiemy sie piarem żadnych ustaw negatywnie ocenianych przez obywateli chociaż już są błedy jak praca do końca życia w kraju bezrobocia i braku poszanowania dla doświadczenia, ciekawe jaka jest średnia wieku w wytwórniach wina u Palikota, czy zatrudnia ludzi po 55 czy wypychał ich na wcześniejszą emeryturę, a jak Tusk zostanie prezydentem a w Sejmie 95 procent PO i 5% SLD to wdedy sie wprowadzi reformy liberalne jak w XiX wieku
DA-old / 217.172.247.* / 2008-09-22 18:47
Niech się PO do roboty nad poważnymi problemami społeczno-gospodarczymi zabiera czym prędzej !!!
A nie traci bezsensownie sił na WOJENKĘ o marchewkę (I tak przegraną jak sądzę, bo same bzdury w kolejnym wariancie).
Czy nie ma ważniejszych spraw do załatwienia? Bo jeśli nie, to CUDEM będzie uzyskanie w następnych wyborach przez to ugrupowanie 25% głosów!

Najnowsze wpisy