Forum Forum inwestycyjneFundusze

a ja mam pomysł :)

a ja mam pomysł :)

agbi / 195.187.84.* / 2008-01-18 17:59
Może ja coś zacznę malować, jakieś bohomazy i sprzedawać że to niby cenna sztuka. A że nikt nie wie co na tym jest to dobrze i lepiej niech sie nie przyznaje, tylko podziwia, coby na dyletanta nie wypadł.
Gdybym podrzuciła mój obraz na wystawę znanego artysty malarstwa współczesnego, to myślę że znawcy podchodziliby i kontemplowali każdą nabazgraną kreskę " co też twórca chciał powiedzieć?". Takie coś szybko sie maluje, możnaby zbić na tych malunkach na podróz dookoła świata :)
:)
Wyświetlaj:
123Renia / 2020-01-14 20:15
Ja klikam i zarabiam dobrze i bez zobowiązań, ale legalnie i prosto. Kasa świetna i na każde zlecenie przelewu, jest super

https://ribmoney.xyz/9259514847436/
multifrajer / 87.207.246.* / 2008-01-19 20:08
Możesz malować bochomazy za ciężką kasę , ale musisz mieć NAZWISKO. Bez nazwiska nie zarobisz. Zrób coś, żeby cię zauważyli.
agbi / 195.187.84.* / 2008-01-18 18:02
gdyby ostro popracować, to dziennie można byloby nawet z 10 takich malowideł zrobić.
miki3d / 2008-01-18 21:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dobrze wyczuwasz trend, Mamy tu jednego zawodnika zainteresowanego dziełami sztuki ;)
Pilsener / 2008-01-19 00:12 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Nawet w reklamach piwka to widać "wiesz, kupiłem taki obraz" :)

Jednym z większych kolekcjonerów sztuki jest prałat Jankowski - ma talent do interesów, podobno pierwsze większe pieniądze zarobił na kolekcjonowaniu i obrocie białą bronią.

Cały czas myślę, jak rozwiązać problem wyceny jednostek uczestnictwa w takim funduszu :)
miki3d / 2008-01-19 09:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Myślę, że to musiałby być jakiś fundusz zamknięty. Wyceniać by go można było nei cześciej niż raz na kwartał - i to też nie byłaby bardzo wiarygodna ocena. Ale jeśli stworzyć taki fundusz np. na okres 5 lat możnaby w ostatecznym rozrachunku nieźle zarobić.

Prostszą wersją byłoby stworzenie funduszu typu private equity, który zakupiłby udziały w domach aukcyjnych oraz antykwariatach.
placekjacekityle / 193.41.113.* / 2008-01-19 08:48
pozwole sobie wtracic kilka slow
inwestuje na gieldach od chyba 1992 roku z tego zyje............. oficjalnie bezrobotny
pierwsza inwestycja na kredyt od mojego niemieckiego (bylego niestety pracodawcy:))))))
to byly akcje E Wedel w ogole nie mialem kasy :))))))) to pozyczylem od firmy chyba jakis fundusz zakladowy byl kupilem akcje poniewaz tesciowa mninie oplula to pojechalem z moim ynkiem na wczasy - wroocilem a tu hossa panie kolejki w biurach maklerskich
dostalem jakies 50% i sie ucieszylem :)
sprzedalem i potem to tak skakalem po spolkach nie pomne bo to prehistoria
Szlo mi superrr
rodzina mojej zony sie ucieszyla;)) w 1994 gdyz zarobilemjakie straszliwe pieniadze no i dali mi kase najpierw zarobilem im sporo kasy jakies 200% drobne :) na waciki
to mi dali wiecej kasy:)))))) i wpierol :)))))))))) wtedy sie nauczylem grac
na pytanie co teraz kupowac
faktycznie ktos tu napisal wiec popieram
1/ dziela sztuki
dodam
2/ wyroby artystyczne (nie bizuterie!!!) srebrne naczynia o atrakcyjnym zabytkowym wygladzie (srebrne kielichy dzbanuszki ) szczegolnie pozlacane wewnatrz
3/ Nieruchomosci w poblizu wielkich miast (okolice wawy Poznania Szczecina)
szczegolnie chetnie kupie okazyjnie ze 4 ha ziemi rolnej w promieniu 30 km od tych miast
4/ Na krotko mozna zaryzykowac kupno akcji polskich spolek albo kontraktow na w20 spora szansa na odbicie (psychologia tlumu sprzedali w dolku)))))))))
5/ Jest pewny sposob no prawie pewny:))))))))) na zarabianie prosze sobie wpisac w google : surebets
i podam tu adres strony (nie nie nie jestem autorem po prostu moim zdaniem jest to strona swietna niesie ze soba madrosc i doswiadczenie w temacie) zainteresowanym radze przeczytac te strone 10 razy minmum zanim sie zdecyduj zrobic cos w realu PRZECZYTAC 10 razy
http://www.surebety.yoyo.pl/index.html a potem dopiero link
http://www.betbrain.com/surebets.do?site=0

bardzo wazne !!!
1/ na nic nikogo nie naganiam jest sobota i wpadlem na to forum z gieldy dzis sobota niestety :))))))
2/ Prosze poszukac sobie w google ochrona kapitalu lub money magement bez tego prosze zapomniec o tym co napisalem
TO JEST PODSTAWA !!! i nie liczcie ze bez zrozumienia tego cokolwiek zarobicie
To jak mycie zebow higiena bez ochrony kapitalu zbankrutjecie szybciej niz myslicie
gg 3083078 czasem bywam
jacek
agbi / 195.187.84.* / 2008-01-19 12:04
nic nie rozumiem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy