Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO ma pomysł na zatrzymanie młodych

PO ma pomysł na zatrzymanie młodych

Money.pl / 2006-07-28 12:16
Komentarze do wiadomości: PO ma pomysł na zatrzymanie młodych.
Wyświetlaj:
keskese / 2006-08-14 18:04 / Reprezentacja Polski
jak wy macie pomysły to ja wyjeżdzam. jak usłyszę jeden chociaż pomysł PO (oprucz becikowego co to ukradli LPR-owi) to wróce do kraju i bedę z gronkiewicz -waltz organizował grupenorgazmy na posiedzeniu klubu
Hombre / 83.27.95.* / 2006-07-29 14:45
Uważam pomysł placformy jako jakiś krok w którąś ze stron. Lepsze takie "rozdawanie" pieniedzy niz wspieranie bezrobotnych w pozostawaniu na zasiłku lub płacenie matkom becikowego. Jednakże daję Naszemu Kochanemu Ptasiemu Rządowi 2 lata (aż skoncze studia). Jesli będą mieli dobre propozycje abym mógł egzystować w tym kraju - zostaję, jeśli nie... Rynek unii czeka na młodych, ambitnych i wykształconych ludzi.
Anal / 89.151.28.* / 2006-07-29 10:46
PO boi się że sami będą musieli zakasać rękawy ale to nie dla nich praca darmozjadów
liberał / 87.207.182.* / 2006-07-28 22:39
czy jest to przejaw liberalizmu i równości gospodarczej to chyba jakieś zarty ja przedsiębiorca będe gorszy niż ten co dopiero jest czeladnikim dziekuje panie Tusk za taką wolność gospodarczą
saul / 2006-07-28 20:11 / portfel / Pan Owca
Pomysł PO chybiony, młody człowiek (subiektywnie) najczęściej nie ma doświadczenia ani chęci na męczarnię i ryzyko na polskim rynku small-biznesu, kredyt to obciążanie się już na starcie, dziękuję postoję.
obserwator / 83.20.204.* / 2006-07-28 17:23
PO >> znalazło się w pułapce, wjechało w ciasną uliczkę nieróbstwa, zawrócenie nie jest możliwe, wszędzie przepaść. Od wczoraj pokazuje się jak policja zatrzymała młodego przerażonego człowieka >>ze skutkiem śmiertelnym >> policjant strzelał do przypadkowego kierowcy motocykla jak kowboj >> aby zabić, młody człowiek uciekał bo nie miał prawa jazdy a miał marzenie pracować w policji, gdyby go złapano marzenie jego stałoby się nierealne.Kowboj policjant też miał marzenie dostać sutą nagrode za zatrzymanie groźnego przestępcy i oddał dużo za dużo strzałów z pistoletu za uciekającym młodym pełnym strachu młodym marzycielem o pracy w policji. Dlaczego o tym piszę, urzędnicy skarbowi często też dla nagrody szukali , szukają i szukać będą dziury w całym a firmy prowadzone przez młodych ludzi nie mających pieniedzy na doradztwo podatkowe, zostawały w majestacie prawa oskubanych dokumentnie, że komornik jeszcze długo będzie ich gościem. Gdyby PO mające ponad 150 posłow i wydających olbrzymie pieniądze na biura poselskie, doradzały młodym otwierającym własne firmy, ale to jest za trudne , lepiej dać bezwartościowy pomysł polegający na rozdawnictwie budżetowych pieniędzy bez udziału w rządzie a była taka możliwość, przedtem PO obiecywała że wspólnie z PiS będą wspólnie rządzili żeby w Polsce była praca i płaca.
Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Jest bardzo goraco, nerwy puszczaja , czas ucieka, Platforma zatapia się coraz bardziej a szkoda bo jest tam wielu obiecujących ludzi za wyjątkim tych którzy tworzą szczyt władzy.
x-trade / 194.4.130.* / 2006-07-28 17:05
Tylko po co? PO, jak mi się wydawało, popiera wolny rynek. Jedną z jego zasad jest wolny przepływ pracowników. Dlaczego polski podatnik ma płacić za ten akt socjalizmu?
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-07-28 15:50
Oooo! Minister Gosiewski logiką Kalego, rządowe propozycje rzędu paru mld, np.: senioralne, wsparcie rolników, OK, ale propozycje PO kwoty tego samego rzędu juz za drogie?!
Marek53 / 83.24.40.* / 2006-07-29 02:05
Pomińmy kwestię kwot. Istotne jest to, że populistom i solidarystom rozdawać kasę "przystoi". To leży w ich naturze, taki mają program. Ale wolnorynkowcom, liberałom.Nie.
Wapniak / 83.28.139.* / 2006-08-01 17:24
Ci liberałowie /jacy wolnorynkowcy?/jak się dorwią do koryta, nic innego nie wymyślą. Już dość rozdali, wydali... A nawet, zbyt ciepłe jest legowisko, choćby na krótko, a kapitał i tak zrobi swoje.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-29 10:54
Mentalność UBeka.
Rząd okrada wszystkich. Jeśli już inaczej nie potrafi i musi okradać, niech przynajmniej oszczędzi młodych, którzy dopiero startują.
Wszyscy po równo to mają w socjaliźmie, przebrzydły UBeku!
mike1 / 194.92.227.* / 2006-07-28 15:03
To Państwo jest genetycznie niezdolne do zatrzymania jednej choćby młodej i wykształconej osoby. Bo kto przy zdrowych zmysłach będzie się użerał i armią baranów za biurkami różnistych urzędów, gdy ma perspektywę dobrze płatnej pracy przy minimum formalności ? Do tego ludzie po studiach, którzy nie mają kasy na własny biznes nie mają też żyrantów na kredyt Tuska, nie wspominając już o tym że za 100 k PLN można najwyżej dziś otworzyć smarzalnię ryb lub coś w tym guście. Kredyt trzeba oddać, a żeby go dostać trzeba będzie napewno jak w przypadku dodatacji z Unii pałować się z jaką armią debili. Tylko Panie Tusk po co ? żebyś ty i tobie podobni kretyni z innych partii mogli dalej tyć w nieróbstwie za nasze ciężko zarobione pieniądze - walcie się "klaso polityczna" - weźta się do roboty, jakiejkolwiek zamiast bezproduktywnego pieprzenia głupot w domku na wiejskiej lub telewizorniach.
Jeszczę parę lat i klasa polityczna będzie sama siebie okradać albo spożywać suche teczki na śniadanie, obiad i kolację. Jak się czyta takie głupoty jak ostatnie wzdęcie Tuska to naprawdę chce się stąd uciekać i to natychmiast, bo skoro on jest opozycja a chrzani takie kocopały to czego można oczekiwać od Pisssssu ??
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-28 15:31
Myślę że po prostu Tuskowi zagotowało się w mózgu od tych upałów i zredukowało mu się chwilowo myślenie do poziomu interwencjonistów pozostałych partii, ale to generalnie dobry chłopak jest, wierzę że jakby mu dać szansę to by naprawdę ten kraj zliberalizował.
ab / 195.238.245.* / 2006-07-28 14:27
gosiewski .........pierniczy o wysokich kosztach ...to właśnie to pisowskie tanie Państwo socjalne ...to WYSOKIE KOSZTY
szymon_g / 2006-07-28 13:09 / Bywalec forum
No i nie mówiąc o tym, że oczywiście w Irlandii koszt życia jest większy, ale jak patrzyłem to dla człowieka z moimi kwalifikacjami proponują np. roczny kontrakt z pensją netto 330€ dziennie... W Polsce firmy proponują max 4-5tyś zł.
Nie wiem jak PO ma takich ludzi powstrzymać.
LENIN / 83.238.240.* / 2006-07-29 14:36
no to normalny rozbój w tej Irlandii: to ok .1200 pln, a tu proszę ,4-5 tys.! I po co wyjeżdżać?
szymon_g / 2006-07-28 13:07 / Bywalec forum
Ta... kredyty pewnie będą na takiej zasadzie jak ZPORR3.4, jak w ciągu 5 lat zlikwiduję firmę bo np przywiozą pełno gówna z chin i będę miał za duże ceny to muszę oddać Unii 170% tego co dostałem w ramach dofinansowania.
Poza tym takie kredyty ktoś musi podżyrować ;-)
antymoher / 2006-07-28 13:00 / Bywalec forum
tez mi zacheta, uproscie prawo to bedzie dobry krok naprzod, a mnie sie zygac chce co by mnie czekalo po zaczeciu wlasnej dzialalnosci,
nie mam ochoty uzerac sie z urzedami
Spostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-07-28 12:32
aż wstyd.
Kero / 2006-07-28 12:25 / -
Tak czy owak PO jeszcze nie przedstawiło żadnej propozycji zatrzymania młodych w kaju ale przy...as Kaczyńskich już wie, że to drogi projekt. On już wie, że trzeba ukrucić socjal (kurnikowy kapitalista).
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy