Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO: "Obraźliwa i nieuczciwa" wypowiedź na wiecu

PO: "Obraźliwa i nieuczciwa" wypowiedź na wiecu

Wyświetlaj:
tatko / 2006-10-06 00:43 / Tysiącznik na forum
Taka ocena wypowiedzi J.K na wiecu w Gdańsku przez Platformę jest zbyt grzeczna,zbyt łagodna jak na takie obelgi...Ale gdzie głowa,tam rozum, a gdzie d.., tam tylko śmierdzi...
tatko / 2006-10-02 21:04 / Tysiącznik na forum
Jakubie Wędrowyczu, źle z Tobą,coraz gorzej. Możesz sobie kochać PiS,ale nie wypisuj bzdur,bo utwierdzasz tylko forumowiczów o perfidności swoich idoli, a także o swojej niewiedzy na temat,o którym piszesz.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 22:12 / Giełdowy egzorcysta amator
tatko , dzięki z troskę . Gdybyś obrońco "wolności myśli i wyznania " zauważył tio nawet to forum słuzy do wymiany WŁASNYCH poglądów i OPINII , a nie do powielania TREŚCI ZASŁYSZANYCH. , to mógłbym uznać Twą wypowiedź , za coś z czym warto dyskutować , tak stwierdze jedynie - MYLISZ SIĘ .
tatko / 2006-10-05 01:20 / Tysiącznik na forum
Jakubie Wędrowyczu, gdybyś na tym forum wyrażał własne poglądy i myśli w sposób nie wyszydzający wszystko i wszystkich, nikt nie miałby do Ciebie pretensji. Ale Ty stawiasz się ponad wszystkimi. Czy chociaż zastanawiałeś się kiedyś, nad odczuciami innych forumowiczów?...Pewnie nigdy. Nie jesteś tu jedyny, którego opinie innych na temat tego,co piszesz, nie interesują. Twój sarkazm w wielu przypadkach jest ukierunkowany na wyśmiewanie każdego, kto nie akceptuje Twego poglądu na daną sprawę. Niekiedy wręcz prowadzisz tu agitację ,która nikomu nie jest potrzebna...

I tylko to,co tu poruszyłem, jest powodem napisania kilku zdań na temat Twojego sposobu wyrażania swoich poglądów. A czy się mylę ,czy nie, tego akurat Ty, jako strona, wypowiadać nie powinieneś. Być może to ja jestem w błędzie. Przyjmę wszelkie uwagi, ale niech one pochodzą od osoby trzeciej...Tym razem to już wszystko. Pozdrawiam i mam nadzieję,że jeszcze tu kiedyś skonfrontujemy nasze stanowiska na taki czy inny temat...Przepraszam za zbyt długą wypowiedź.
maa / 2006-10-02 22:40 / Tysiącznik na forum
Zachowaj swoje poglądy na razie dla siebie. Jak dorośniesz, trochę poczytasz, życie da Ci w kość, coś Ci sie uda, coś nie, to kto wie? Może Cię będą słuchać?

Na razie krzyczysz, jak szczyl z ZMP albo z Hitlerjugend (co wolisz)na wiecu.

A propos WŁASNYCH OPINII i TREŚCI
ZASŁYSZANYCH. Jak myślisz, dlaczego nauczyciel(ka) wałkuje z wami różne Antygony, Hamlety? Może tego nie wiesz, ale ludzie wszystko, no może prawie wszystko, w dziedzinie socjologi, polityki, humanizmu już przeżyli, opisali. Na prowdziwie orginalną myśl trudno się zdobyć...
To tylko dzieciakom, jak Ty, wydaje się że są orginalni...

Acha, "Mein Kampf" nie warto czytać. W końcu napisał to ćwierć Żyd i na dodatek kompletny nieuk...
Jeśli masz abicje to może Nietzsche, Bucharin, Céline, Clausewitz, Machiavelli, Trocki ? Na forum wrócisz, jak się poduczysz...
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 23:05 / Giełdowy egzorcysta amator
Bardzo ciekawy wywód. Odrobinę forma przerosła treść , ale i tak odniosłeś sukces. Udała ci się sklecić więcej niż dwa zdania złożone . Teraz zajmij się stosunkami interpersonalnymi. Po pierwsze uświadom sobie ,że leczenie własnych kompleksów cudzym kosztem nie prowadzi do trwałych i widocznych sukcesów. Musisz sam poradzić sobie z problemami emocjonalnymi ,a agresja i samoośmiesznie nie jest właściwy rozwiązaniem. I tak przy okazji " orYginalną " , ale to pewnie literówka mój drogi humanisto.
marek-53 / 83.24.16.* / 2006-10-02 22:57
maa...sz wyjątkowo prymitywny, wulgarny sposób wyrażania swoich opinii. Pozwolę sobie zacytować " jak szczyl z ZMP" - a może ZMS?
maa / 2006-10-02 23:10 / Tysiącznik na forum
Nie właśnie bierutowskie ZMP, ZMS to już Gomółka, do HJ jednak trudno ich porównywać...

Dziekuję za uznanie.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 23:35 / Giełdowy egzorcysta amator
Montorze , jeżeli juz posługujesz się nazwiskami postaci historycznych to sprawdź jak się je poprawnie pisze . GomÓłka był XVI wiecznym poetą , a Tobie cukiereczku chodzi o twoarzysza GomUłkę. Może jednak ty wrócisz do odrabiania lekcji?
tatko / 2006-10-06 00:50 / Tysiącznik na forum
Chciałbym się dowiedzieć, co oznacza słowo "Montorze"?..."Uczył Marcin Marcina..."
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 23:07 / Giełdowy egzorcysta amator
To objaw tzw. "złego dotyku" . Z tego się wyrasta. Potrzebny jest czas i samoakceptacja , a tej maa nie ma.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 19:02 / Giełdowy egzorcysta amator
PiS stoi po jednej stronie barykady , a jego przeciwnicy po drugiej , a kto był przeciwnikiem stoczniowców ? ZOMO ! Tak więc naturalnym jest ,że jeżeli ktoś utożsamia się ze stocznowcami ,to nazywa swoich przeciwników w sposób zrozumiały dla stoczniowców.
Jaq / 2006-10-02 23:22 / Bywalec forum
Jakim prawem podcierasz się Stoczniowcami. Jak mam przyjąć Twoją retorykę, to mogę napisać, że Jan Paweł II głosił miłość i braterstwo wsród wszystkich ludzi świata. Skoro Kaczyńscy obrażają inne osoby nazywając je warchołami, czy przyrównując ich do ZOMO, to znaczy, że są po drugiej stronie barykady w stosunku do Ojca Świętego.

"Tylko miłość może wykluczyć
używanie jednej osoby przez drugą."
Jan Paweł II
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-03 07:30
Jag >> kalmbury myślowe w twoim wykonaniu to taniec nad przepaścią, mozna spaść i nie ma żadnej gwarancji na przeżycie. To skojarzenie ma uzmysłowic, że są wsród nas ludzie którzy moga wmowic , że ogień nie jest gorący, że róża nie ma kolcóe, że klamstwo jest prawda, że podsluchwanie przyjaciół jest etyczne, że dzinikarze moga wprowdzać reality-szoł do polityki kreując zaplanowane wydarzenia rodem z piekła. Na drugi raz zanim coś napiszesz zastanów sie, albo pójdź do psychoanalityka, moze jest szansa znajdzie odrobine mądrości ktora pozostaje w uśpieniu. Mam prośbe, nie powołuj się na papierza, postaw na siebie, inaczej robaczywe myśli pożra istnienie ludzkie.
Jaq / 2006-10-03 07:40 / Bywalec forum
Człowieku naucz się czytać...
Po pierwsze zastosowałem wypowiedź analogiczną do Twojego wodza i mojego przedmówcy i do czego ona doprowadziła... To właśnie liderzy Twojej ukochanej partii chełpią się kłamstwem biorąc zlepek kilku faktów i insynuując następne.
Po drugie Jan Paweł II jest moim autorytetem i zawsze staram się kierować jego słowami w swoim życiu. Wytoczyłem najcięższe działo, aby może ktoś taki jak Ty zastanowił się co pisze.
maa / 2006-10-02 20:40 / Tysiącznik na forum
Do lekcji! Nie marnuj dziecko czasu!
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 22:06 / Giełdowy egzorcysta amator
Ale dowcipas ? Pewnie dumny jesteś ? No przyznaj się , zawołałeś kumpli by podziwilai jaki z ciebie gieroj !
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 22:25 / Giełdowy egzorcysta amator
No cóż . Bardzo ciekawy komentarz. Dużo mówi o autorze i jego poziomie. Zalecam ćwiczenia relaksacyjne.
Jakub Wędrowycz / 2006-10-02 22:54 / Giełdowy egzorcysta amator
Masz jakąs fobie związaną z nieodrobieniem lekcji ?
tatko / 2006-10-06 00:59 / Tysiącznik na forum
Jakubie Wędrowyczu, Twoje wtręty, świadczą o Tobie...Trzeba dorzucić: źle świadczą. Jeśli nie wiesz dlaczego, przeczytaj całą tę wymianę zdań między Wami. Od tego miejsca w górę...Jak mniemam, masz się za wybitnie inteligentnego człowieka. Łatwo tedy zmiarkujesz,co w trawie piszczy i na drugi raz takich potknięć unikniesz...Powodzenia.
jliber / 82.210.134.* / 2006-10-02 18:59
To taka nowomowa z Radia ktore ma ryja. Ci którzy są przeciwko rządowi nie są nawet Polakami. Kaczce oczywiście wszystko się myli, nie wiem jak się ma opozycja do ZOMO. No ale przeciez kartofle logiką nie grzeszą.
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-03 00:05
jliber miałem kiedys pracownika który był w zomo bo byl wcielony, nie chciał opowiadać, czasami cos się wymsknęlo, mial poczucie , syndrom wyrządzonej ludzom krzywdy, swoje zachowanie zrzucał na jedzenie i picie które im dawano co wyzwalalo zwierzę w człowieku. To były wstrętne czasy, dużo patriotów zamęczono. Najwiecej zyskali kameleony, bo umieli sie dostosować do rzeczywistości, nie bali się że sie pobrudzą?
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-02 18:45
...dżwięczą mi w uszach słowa Pana Bronistawa , który zastępuje mowa ciała i słowa swojego szefa Pana Donalda , który zapadł pod ziemie, nie udziela wywiadów, trudno rozmawiać z Panem Tuskiem ... na przystankch gdzie jego gęba i slowo napisane sasiaduje obok siebie , to słowo ..razem... , to postawa kameleona.
Pan Bronisław ma głowe nie od parady i miele językiem ale z upływem czasu zapętlał się tak głęboko, że logiki w jego gadulstwie brak. Jest przy nim... o mało co premier z Krakowa i trzeszczy słowami , az łysina mu potem sie pokrywa.
Jak długo te twarze beda królowały a pozostałe twarze z PO beda zamkniete w więzieniu, które dla nich ufundowała platforma, jest naganne, niech liderzy PO dopuszczą do głosu pozostałych członków PO , aby wiarygodność PO została odzyskana. Niebawem dowiemy sie, kto to jest BOLEK, czekam na to, wówczas wrzaski Pana Bronisława przycichną. Dlaczego nikt nie mówi gdzie sie podziały dokumenty które przekazał Prezydent Rosjii Jelcyn wspaniałemu Lechowi, napisał o tym w książce Prezydent Rosjii, dokumenty jak pisano zostaly zabrane przez naszego Prezydenta, ale czy zostały przekazane do IPN, tego nigdzie nie wyczytałem, a co na to sympatycy PO?
Czy to nie jest poważniejsza sprawa niz podsłuchwanie prywatnych rozmów w pokoju chotelowym, dla sensacji, niusu, dla degradacji zawodu dziennikarskiego.
Jaq / 2006-10-02 23:08 / Bywalec forum
No tak i znowu sympatyk PIS potwierdza, że metody działania jego ukochanej partii są identyczne jak ojca totalitarnego komunizmu - Stalina. Wziąć politycznych przeciwników i wszystkich, co się nie zgadzają do więzienia. Na szczęście ciche mordy już nie przejdą. Kaczyńscy dają niezły przykład.
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-03 07:21
Jag a ty znowu swoje , zeby ci zgrzytaja , wyobraźni nie starcza, cała mądrość została zagubiona, wyjdź z siebie, poszukaj mądrości, wówczas czas pokaże czy jestes dobrym człowiekiem, czy kochasz bliźniego swego jak siebie samego; nie dopuszczaj miłości która jest zła i ktora rujnuje zamiast budować. Jag , ty rujnujesz , zamias budować mosty porozumienia. Proponuje , spieraj sie pięknie. Wówczas wariatkowo nikogo nie zlapie w swoje sidla.
Jaq / 2006-10-03 07:34 / Bywalec forum
Ja jestem otwarty na wszelką współpracę, co pokazuje moje życie. Natomiast Twoje wypowiedzi są zabarwione jakąś nutą goryczy. Wystarczy abyś dał komuś do przeczytania właśnie tą swoją wypowiedź. Skoro piszesz o wariatkowie, to może właśnie pokaż psychoanalitykowi. Ciekawe jak byś zareagował na jego stwierdzenia. Pewnie znowu byś napisał, że nie jest dobrym człowiekiem, vel musi się leczyć... brak mi słów. Szkoda, że człowiek który pisze o "nie dopuszczaj miłości która jest zła i ktora
rujnuje zamiast budować. " sam stosuje to kryterium. Widzi drzazgi w oczach innych, a sam belki w swoim oku nie widzi...
Ban / 83.168.75.* / 2006-10-02 22:43
jasne, a bratowa premiera to extra laska
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-03 07:14
Ban >> przykro czytać, kazda kobieta jest piękna jak ma wspaniała duszę, to wówczas przebywając w otoczeniu takiej niewiasty męzczyzna staje sie uduchowiony i stać go na więcej dobrego niz dobrego, przestaje być myśliwym. Pani profesor dzielnie przy boku męża staje , wspomaga go , jest prawdziwa Damą , jest piękna kobita, prawdziwym klejnotem cnoty. Nie słyszałem , nie widziałem, żeby się zbłaźniła, tylko złe języki piszą co im ślina na język przyniesie, rozumu przy tym nie ma żadnego. Zatem Ban , jak nie chcesz mieć niestrawności i nabawić sie wrzodów żolądka , skończ z głupotami, zacznij pisać wiersze, byc może znajdziesz w swej duszy dobro którego każdy szuka , a mało kto znajduje.
Pisałem juz nieraz , że nalezy podziwiać kobiety, które przeżywają ze swoim mężem , wszystkie lata az do śmierci. Dzisiaj jest odwrotnie, na 200 tysięcy zawieranych małżeństw az 50 tysięcy się rozwodzi, czy to nie jest pierwszy symptom , że świat oszalał.
krzyhoo / 83.26.112.* / 2006-10-02 20:16
Może byś wpierwej skończył podstawówkę, zanim zaczniesz pisać o rozmowach w pokoju "chotelowym"? A tak bardziej elegancko, to 'sp.. dziadu' do swoich, co to podczepiają się pod Solidarność jak g..no pod walonki niedawnych przyjaciół
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-02 23:43
krzycho>> jak się szybko pisze to ortografia szwankuje, ale nie musisz mnie obrażac za to,nie warto? czepisz sie drobiazgu nie odpowiadasz na pytanie które zadałem: Prezydent Jelcyn sam to napisał w swej książce, że masę papierów przekazał zgromadzonych przez służby rosyjskie o solidarności, podobno nasz Prezydent zbladł jak je odbieral i od chwili tego komunikatu gazetowego, cisza zapadla jak makiem zasiał, dlaczego ?
titania / 83.7.254.* / 2006-10-02 19:27
chcialoby się rzec -człowieku opamietaj się- ale dam ci radę obserwatorze proś Boga o zdrowie bo o rozum to już za późno
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-02 23:50
czlowiek dzieckiem sie rodzi i dzieckiem umiera, zatem cały czas sie uczy, szczęśliwi ci co cala wiedzę poznali, ale coś jest na rzeczy: dlaczego profesorowie każdy inaczej interpretuje zjawiska, to szczt intelektualnego pozyskania wiedzy, jezeli oni się spieraja to co ma zrobić zwykły śmiertelnik , sympatyk PiS, caly czas chłonie wiedzę, szuka sam mądrości, cały czas ma nadzieje ,że ja znajdzie. Za dobre życzenia zdrowia dziekuje, mam nadzieje że aniol stróż będzie miał cierpliwośc do mojej osoby. Platforma nabrala wody w usta, mądrość zatonęła, zdrowie nie będzie, za to zatopienie bedzie przykre i publiczne.
pchelek / 2006-10-02 19:15 / Tysiącznik na forum
sie nie doczekasz bo pisiory po rowni pochylej jak g..ko po wysmarowanej desce spadaja w niebyt - nawet smrodek po nich nie zostanie - oby tak dalej oby wiecej takich wypowiedzi naczelnych pisiorow a ta rownia zamieni sie w dziure w rowni - a Lecha wałęsę nie obrażaj ćwoku
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-02 23:55
pchelek: czytałem e:maile Lecha , szczyt prymitywizmu, złośc przeciwko Radiu Maryja przelewająca sie jak tsunami, syn w Platformie usadowiony, wypowiedzi straszne, pomnik trzeszczy, niebawem się zawali, prawda materialna , obiektywna zwycięzy, społeczeństwo bedzie wiedziało, ale czy bedzie szczęśliwe? to mi podpowiada intuicja, chciałbym się mylić.
jliber / 82.210.134.* / 2006-10-02 19:01
Tak ja też czekam aby dowiedzieć się jakichś konkretów zamiast insynuacji i snucia wywodów o niezidentyfikowanych siłach. Lech to wiadomo cienias przy takich prawdziwych macho terminatorach komuchów jak obserwator.
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-02 23:57
jliber>> a ty znowu swoje, lubisz dogryzać, popatrz na siebie, najlepiej w lustro, prawdy sie dowiesz, ja ci nie powiem, sam sobie odpowiedz?

Najnowsze wpisy