Forum Polityka, aktualnościPolityka

PO: Odrzucenie naszej propozycji to błąd PiS

PO: Odrzucenie naszej propozycji to błąd PiS

Money.pl / 2006-12-09 12:11
Wyświetlaj:
obserwator / 2006-12-09 23:16 / Tysiącznik na forum
Jestem zniesmaczony obserwując skandaliczne zachowanie Platformy, składane propozycje polityczne to spadek na dno bo zdrowego rozsądku brakuje. Żal straconych pieniędzy i czasu, bo dietetyczni posłowie w liczbie 130 zamiast pracować to bez uczucia wstydu biora duże pieniądze dając w zamian tak mało. Podatnicy płacą wysokie podatki i żal serce ściska jak widzi marnotrawienie publicznych pieniędzy, tylko dlatego że opozycja > Platforma , chce nowych wyborów, wbrew zdrowemu rozsadkowi, bo mogła rządzić a nie chce, to tchórzostwo i uprawianie gier gabinetowych posunietych do granic absurdu. Czas kończyć tę grę, rozsądni posłowie PO winni uporzadkować scene polityczną , bo nie może tak być, że tak niewielu może tak dużo złego proponować i czynić, udając obrażone niewinności. Mam żal do dziennikarzy za płytką i naciąganą interpretację zjawisk > mam wrażenie, że dziennikarze sami tworza fakty polityczne, co niebawem spowoduje, że autorytet dziennikarzy legnie w gruzach.
Ostatnia wiadomość, że poseł Łyżwiński nie jest ojcem, każe zastanowić się nad granicami zademonstrowanego fałszu politycznego i uwikłania dziennikarzy w coś co tworzy piekło na ziemi.
marek19-53 / 83.24.16.* / 2006-12-09 22:28
Ta "afera" panie Schetyna to może raczej zmieść koalicję Michnik-Tusk.

A może to pan stoi za kolejnymi aferami.
Wszystkie prymitywne i szyte nićmi jak liny okrętowe.
Bez nagonki zaprzyjaźnionych mediów nie ukazały by się nawet na ostatniej stronie.
Kero niezwerbowany / 83.238.145.* / 2006-12-09 12:11
Według Dorna "służbowe" polecenie do wykonywania prywatnych wycieczek w wyniku czego zginęło dwóch policjantów to norma mieszcząca się w etyce PISiorów.
Żenada i prymitywizm.
marek19-53 / 83.24.16.* / 2006-12-09 22:32
Polecenie "służbowe " jest oczywiście naganne.
Policjanci jednak nie zginęli z tego powodu. To grube nadużycie tak twierdzić.

Najnowsze wpisy