Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po przecenie zwykle następuje odbicie

Po przecenie zwykle następuje odbicie

Money.pl / 2006-09-08 07:18
Komentarze do wiadomości: Po przecenie zwykle następuje odbicie.
Wyświetlaj:
zagi / 2006-09-08 09:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nieźle się będzie też działo na hoop, duńczycy chcą go wciągnąć
amster / 2006-09-08 09:17 / Bywalec forum
Witam. Wczoraj coś pisałem o ruchach na NFIEMF. I był poważny ruch, ale w dół. Niestety okazało się, że NFI jest jeszcze mniej przewidywalny niz akcje. Szacunek dla Warrena.
warren buffet / 2006-09-08 09:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
spokojnie. dostalem niezle od nich po dupie zanim urosły. musisz bardzo uwazac. maja małą plynnosc i ktos kto ma 500 000 zł robi duze ruchy na spolce. zalecam ostroznosc
amster / 2006-09-08 09:40 / Bywalec forum
Kiedyś pisłeś, że boisz się Zachodniego. Masz jakieś info?
warren buffet / 2006-09-08 09:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie mam. do zacha boje sie wejsc. tak mam
amster / 2006-09-08 09:47 / Bywalec forum
Psychologia rynku, rozumiem :)))))
WGI poszkodowani / 83.31.196.* / 2006-09-08 09:16
NIE WIERZCIE DOMOM MAKLERSKIM!!!

MYŚLICIE, ŻE WASZE PIENIĄDZE W DOMACH MAKLERSKICH SĄ BEZPIECZNE?! MYLICIE SIĘ!!! POSZKODOWANI KLIENCI WGI DM OSTRZEGAJĄ:

Nadzór i odpowiedzialność instytucji państwowych to fikcja! System rekompensat to fikcja!

Nasze pieniądze zostały wyprowadzone za granicę pod "czujnym" okiem KPWiG i tym samym znalazły się poza jej nadzorem. Wygląda na to, że KPWiG udzieliła licencji na prowadzenie działalności maklerskiej zwykłej piramidzie finansowej! CZY WIECIE, CO DZIEJE SIĘ Z WASZYMI PIENIĘDZMI? LEPIEJ SPRAWDŹCIE, W CO INWESTUJE WASZ DOM MAKLERSKI!

Po ogłoszeniu upadłości przez WGI DM, KDPW zamiast wypłacić nam należne wedle prawa rekompensaty, próbuje nam wcisnąć śmieciowe obligacje - mimo, że od paru miesięcy konsekwentnie żądamy wypłaty pieniędzy. Instytucje państwowe nas ignorują. W mediach trwa zmowa milczenia. Prokuratura nie współpracuje z syndykiem, przetrzymuje dokumenty, a syndyk dąży do umorzenia postępowania upadłościowego, bo nie ma już na nie pieniędzy (pochłonęły je odprawy dla pracowników WGI DM!). Resztkę naszych pieniędzy najprawdopodobniej zarekwiruje rząd Stanów Zjednoczonych, który zablokował konta należące do WGI na wniosek KPWiG.

MYŚLICIE, ŻE JEŚLI UPADNIE WASZ DOM MAKLERSKI, BĘDZIE INACZEJ?

ZASTANÓWCIE SIĘ DWA RAZY, ZANIM WPŁACICIE PIENIĄDZE DO DOMU MAKLERSKIEGO. Boicie się bessy, ryzyka inwestycyjnego? Bójcie się raczej inwestować w Polsce!

Nie dajcie się okraść tak jak my!
Rocky / 2006-09-08 09:51 / Skruszony forumowicz
Coś widać, że się hossa kończy. Ludziska już nie przynoszą kasy do biur maklerskich z własnej woli to się teraz zabiera im to co już wpłacili, bo z prowizji już nie ma dochodu. To złodziejska mafia, której głównym celem to jest okradać jak największą liczbę osób.
niktzn / 2006-09-08 09:23 / Kiełbik na giełdzie
i dlatego mam rach. w BZWBK, przebolałem kiepski serwis informacyjny i niższe prowizje też wolę omijać.
bezpieczeństwo ważniejsze
warren buffet / 2006-09-08 09:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobry dom maklerski. polecam BZ WBK
caabi / 2006-09-08 09:35 / Tysiącznik na forum
a ja zdecydowanie DI BRE. znajomi są w BZ WBK i nie nażekają większość poleca jednak te opłaty roczne :((
zagi / 2006-09-08 09:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja mam w KBCSecurities
Robbi / 2006-09-08 09:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja zdywersyfikowałem również biura maklerskie i mam w CDM PKO SA i KBCSecurities.
tomeks / 2006-09-08 09:16 / Bywalec forum
mój cel na dzisiaj ,sprzedaję tepsę i kupuję kgh .Wyglada na to ,że można będzie go super atrakcyjnie nabyć.Wg mnie oczywiście ;-))
bollullos / 2006-09-08 09:14 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Po przecenie zwykle następuje odbicie - beeeee
Przepraszam. Po odbiciu zwykle trzeba.
slaw / 2006-09-08 09:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo nieśmialo zwrócę uwagę na interie może być niezły wzrost - a Witam wszystkich
marek100 / 2006-09-08 09:25 / Bywalec forum
mam od dość dawna i potwierdzam, a wzrost już się zaczął w tym tygodniu i myślę że jeszcze potrwa
warren buffet / 2006-09-08 09:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witam serdecznie
tomeks / 2006-09-08 08:58 / Bywalec forum
8.9. Warszawa (PAP/Bloomberg) - Akcje firm europejskich mogą rosnąć, ponieważ ceny ropy spadły piąty dzień z rzędu, a inwestorzy zakładają, że zyski spółek z tego tytułu mogą zrównoważyć koszty związane z wyższymi stopami procentowymi.
====

popaczcie, raz informacja o spadku cen ropy ma negatywny oddźwięk na rynku a raz czytana jest pozytywnie.
To jest dobra lekcja jak umiejętnie powinno sie manipulować informacją.
brydzia / 2006-09-08 09:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
już dawno to pisałam , a jeszcze gaz najtańszy od dwóch lat bo wzrosły zapasy

Ktoś mówił żeby nie czytać Wyborczej , prezydent Rzeszowa
przeczytał i mają w mieście benzyne po 3,98

Hutmen górą - niestety beze mnie
samuraj jack / 2006-09-08 09:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
obniżka cen ropy ma oddzwięk i pozytywny i negatywny
pozytywny - bo niższe koszty produkcji i usług
negatywny - bo niższe zapotrzebowanie, bo gospodarka nie rozwija się

ta obniżka, z tego poziomu ma, myślę, pozytywny oddzwięk, gdyż cena została nadmiernie podniesiona przez fundusze; cena się po prostu urealnie i zasadniczo nie ma to odzwierciedlenia w spadku/wzroście spożycia
brydzia / 2006-09-08 09:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
ale dla spółek surowcowych ma i to ogromne i dla wszystkich krajów żyjących z ropy
samuraj jack / 2006-09-08 09:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
mam na myśli gospodarkę jako całość, a nie gałąź surowcową
caabi / 2006-09-08 08:43 / Tysiącznik na forum
Hej, co myślicie o 05 NFi VICTORIA ???
odbije w górę ??
Lhoist / 2006-09-08 08:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mam nadzieję. Też mam. Technicznie wygląda bardzo dobrze. Kształtuje się dno małego spodka. Jeśli się sprawdzi powinno być wybicie do 2,5.
Igor | Evil Empire / 2006-09-08 08:57 / Ja sem gieldowy nietoperik
a te plotki i walne o upadlosci lub o zlaczeniu 3 fundow w jeden nie ma tutaj nic do rzeczy ?!

Powiem szczerze ja mialem po 2.30 nie sprzedalem po 2.5 chyba a potem odalem po 2.21 :( wiec to juz nie moja sprawa ale jakbym mogl to bym kupil w okolicach 2.10 napewno :), ale to wielkieee ale. Ciekawe co z jupiterkiem :)
Lhoist / 2006-09-08 09:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Plotki są raczej takie, że ma być połączenie w jeden. Więc na tym raczej nie stracimy. Ja kupiłem po 2,19. Narazie trzymam.
warren buffet / 2006-09-08 09:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to nie plotki.


KOMISJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I GIEŁD
Raport bieżący nr 29 / 2006
Data sporządzenia: 2006-09-06
Skrócona nazwa emitenta
05VICT
Temat
Zwołanie i porządek obrad ZWZ Funduszu.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Treść raportu:
Zarząd Fund.1 Pierwszego Narodowego Funduszu Inwestycyjnego S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dworkowa 3 informuje, iż na dzień 28 września 2006 roku zwołane zostało Zwyczajne Walne Zgromadzenie Funduszu. Obrady rozpoczną się w dniu 28 września 2006 roku o godzinie 16.00 w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Centrum Finansowego Puławska, przy ul. Puławskiej 15 (sala PAUZA).

1. Otwarcie Walnego Zgromadzenia.
2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia.
3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Walnego Zgromadzenia oraz jego zdolności do podejmowania uchwał.
4. Przyjęcie porządku obrad.
5. Rozpatrzenie sprawozdania Zarządu z działalności Funduszu za 2005 rok oraz sprawozdania finansowego za 2005 rok.
6. Rozpatrzenie sprawozdania Rady Nadzorczej z wyników oceny sprawozdania finansowego Funduszu za 2005 rok i sprawozdania Zarządu za 2005 rok oraz wniosku Zarządu w sprawie podziału zysku za 2005 rok.
7. Podjęcie uchwał w sprawie:
a) zatwierdzenia sprawozdania Zarządu z działalności Funduszu za 2005 rok,
b) zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2005 rok,
c) podziału zysku za 2005 rok oraz pokrycia zrealizowanej straty z lat ubiegłych.
d) udzielenia członkom Zarządu Funduszu absolutorium z wykonania obowiązków w 2005 roku,
e) udzielenia członkom Rady Nadzorczej absolutorium z wykonania obowiązków w 2005 roku,
f) powołania Rady Nadzorczej Funduszu na nową kadencję,
g) oświadczenia Funduszu w zakresie przestrzegania zasad ładu korporacyjnego,
8. Rozpatrzenie zalecenia Rady Nadzorczej Funduszu w sprawie otwarcia likwidacji lub przekształcenia Funduszu oraz podjęcie stosownych uchwał.
9. Zamknięcie obrad Walnego Zgromadzenia.

Prawo uczestnictwa w Walnym Zgromadzeniu mają akcjonariusze, którzy złożą - najpóźniej na tydzień przed terminem Walnego Zgromadzenia w siedzibie Funduszu, w Warszawie przy ul. Dworkowej 3 (00-784) w godz. 9.00-16.00, imienne świadectwa depozytowe wystawione przez podmiot prowadzący rachunek papierów wartościowych zgodnie z przepisami o publicznym obrocie papierami wartościowymi.
==================================
Zwracam uwagę na pkt 8, który wytłuściłem
caabi / 2006-09-08 09:29 / Tysiącznik na forum
no warren ale co myslisz jak może się zachować kurs przed 28.09 ?? kupilem tylko aby dosc szybko sprzedac mam nadzieje ze z zyskiem ;)))
Lhoist / 2006-09-08 09:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jeśli będzie likwidacja to w jak się to odbije na kursie?
warren buffet / 2006-09-08 09:26 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mysle ze do gory. tak bylo na hetmanie ktorego juz nie ma i polaczyl sie z jupiterem.

tak sądze ja. z victoria czekam. cierpliwosc poplaca. ale zalecam roztropnosc i zachowac uwage.
Lhoist / 2006-09-08 09:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
teoretycznie Viki nie ma już z czego spadac.
caabi / 2006-09-08 09:36 / Tysiącznik na forum
dzięki, zobaczymy co bedzie czas pokaże.
dziś chyba będize zielono może wkońcu PGniG bardziej w góre.
niktzn / 2006-09-08 08:36 / Kiełbik na giełdzie
kontrakt rozlicza sie 15 uśredniając cenę z tego dnia lub ostatniej godz. notowań o ile sie nie mylę, ale efekt podobny. mamy otwartych około 47000 pozycji, z czego w mocniejszych łapkach sądzę sa długie. żeby nie stracić nie mówiąc o zarobieniu trzeba byłoby zamknąć lub odwrócić na S sporo z nich. czy w sytuacji takiego strachu znajdzie się tylu do otwarcia długich żeby to wszystko pozamykać nie mówiąc o odwracaniu (musieliby to być drobni inwestorzy)? moim zdaniem nie ma takiej możliwości i jeśli nie dzisiaj to w następnym tygodniu rynek będzie ciągnięty do góry a 15 kontrakty pozamykają się same. powodzenia
samuraj jack / 2006-09-08 09:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
to scenariusz inny niż ten, który przedstawiłem...
może byc jeszcze jakiś inny scenariusz...?
zagi / 2006-09-08 08:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam,
dzisiaj jazda na skyeurope :-))
Bonzaj / 2006-09-08 08:38 / portfel / elo, elo, 5, 2 i 0 :) (III miejsce w konkursie giełdowym!)
witam ::)) dzis jazda na rowerze ... ale to z wieczora :) a na parkiecie hutmen ! :)
zagi / 2006-09-08 08:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
SkyEurope informuje o rozpoczęciu emisji akcji z prawem
poboru o łącznej wartości 17,5 mln EUR, po cenie za akcję
ustalonej na poziomie 1,75 EUR

może na hutmenie też, ale na skyeurope na pewno :-)))
amster / 2006-09-08 09:08 / Bywalec forum
Jestem za, ale o ile wiem emisja nie jest jeszcze zatwierdzona przez austriacki odpowiednik KPWiG.
siepan_wlasciwy / 81.168.203.* / 2006-09-08 09:11
emisja jest potezna, dwa razy tyle akcji co maja teraz wiec i rozwodnienie dwa razy wieksze, wiec wzrost to spekulacja a nie fundamenty i zabawy moga sie skonczyc jak poprzednio
A2 / 2006-09-08 09:05 / Spekulantka
popatrz na te rewelacje tak calosciowo) Niedawno oglosili bardzo kiepskie wyniki.Konczy sie sezon wakacyjny , ten wlasnie spowodowal zwiekszona ilosc klientow. Konkurecja posrod linii niskokosztowych jest barzo duza.Sa dwie mozliwosci zarobic na tych informacjach o emisji , choc wieksza ilosc akcji to rozwodniony zysk , albo kupic i zostawic , niech leza) a moze dadza zyski po latach.Nie sledza tej spolki)) wiec to tylko taka dygresja.
zagi / 2006-09-08 09:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja nie naganiam bo sam nie posiadam tego papierku
tak mi się tylko wydaje że może być jazda po takim info
Bonzaj / 2006-09-08 08:49 / portfel / elo, elo, 5, 2 i 0 :) (III miejsce w konkursie giełdowym!)
SKY ma jeszcze jakies niezle wyniki za wakacyjne przeloty :) hih ... no to moze moze ... jak w kazdym razie w to nie wchodze, mam moja hute i ferrum i dzis na tym powoze
samuraj jack / 2006-09-08 08:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Witam wszystkich

osobiście zdziwiłbym się bardzo, gdybyśmy mieli rosnąć.
Jak pisałem wcześniej - liczyłem na wzrost wczoraj. Nie było wzrostu. LOP na kontrakty U nie rośnie, a spada (jak ktoś opisał - są przenosiny na Z). Nerwowo jest (i będzie do 15 września) i grający głównie na kasowym wstrzymają się raczej z inwestycjami na kasowym.
Odczekają do wygaśnięcia U i wtedy będą podejmowali decyzje.
Na kontraktach widzą, myślę, że kasowy nie daje się wciągać na zwyżki, więc ich jedynym zmartwieniem będzie dobre wyjście z kontraktów.
Jeżeli uznać, że LOP oznacza przede wszystkim wchodzenie w długie, to będa próby tworzenia lokalnych szczytów do wyjścia. Każdy lokalny szczyt będzie raczej niżej od poprzedniego.
Jeżeli się nie mylę, zamykanie długich powoduje, że arbitraż sprzedaje koszyki akcji. Z braku większego popytu na akcje musi to oznaczać spadek indeksu.
Co do przesiadek z U na Z...
Myślę, że nie nastąpi gremialna przesiadka. Kontraktami nie steruje jedna ręka, która panuje nad całością. Jeżeli jest więcej podmiotów, to walka rozegra się między nimi. Myślę, że nie dojdzie do sytuacji, w której większość będzie zamykała długie U wchodząć w długie Z. Właśnie dlatego, że istnieje obawa, że większość nie przejdzie (powtarzam, nie wierzę, że kontraktami rządzi jedna ręka). To rodzaj samosprawdzającej się przepowiedni. I jeżeli tak, to dla wychodzących z długich U istnieje wielkie prawdopodobieństwo wejścia w długie Z na niższych poziomach. i dlatego odczekają na przepowiadany spadek.
Nie biorą teraz pod uwagę wychodzi z długich L na krótkie Z, bo to by tylko zdynamizowało spadek.
Takie mam wrażenie.

Co o tym myślicie?
szprotek / 83.29.43.* / 2006-09-08 09:05
cytata z WP:
"Oznacza to, że w omawianym okresie jeden klient tego biura maklerskiego kupował i (lub) sprzedawał 117 instrumentów pochodnych dziennie. Pod tym względem CA IB jest niekwestionowanym liderem rynku derywatów GPW"

link:
http://gielda.wp.pl/POD,3,a,1,b,1,c,11,index.html?P%5Bnumer%5D=8494351&P%5Bobr%5D=pr&ticaid=12499&_ticrsn=5
samuraj jack / 2006-09-08 09:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
:)
tomeks / 2006-09-08 08:43 / Bywalec forum
W kontraktach siedzi więcej podmiotów niz jeden ,to pewne.Ale czy nie jest mozłiwe zakładanie jakiś koalicyjek wśród największych? Ten rynek jest na tyle mały ,że mozna się dogadać.
Generalnie nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale nasz rynek k.terminowych mi po prostu śmierdzi.
POWINNI TEGO ZABRONIĆ
samuraj jack / 2006-09-08 08:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
errata - "Nie biorę teraz..."
Krzych / 2006-09-08 08:09 / Płoteczka na forum
Witam wszystkich.
LBW - w związku z objęciem w pierwszym terminie zapisami wszystkich akcji pochodzących z emisji nie bedą prowadzone zapisy na akcje nieobjęte w wykonaniu pp. oraz zapisy dodatkowe.
Zapisałem się na 630k. a skoro nie ma dodatkowych czemu jeszcze nie mam kasy na koncie?
siepan_wlasciwy / 81.168.203.* / 2006-09-08 08:51
czy dobrze zrozumiałem - 630 tysięcy akcji ?
Krzych / 2006-09-08 08:53 / Płoteczka na forum
tak - ale mówimy po 0.21gr.I w biurze wytycznych nie ma i forse blokują.Nawet nie mogę zrezygnować.
siepan_wlasciwy / 81.168.203.* / 2006-09-08 08:56
a ile objałes na zapisie podstawowym?
gollum / 2006-09-08 07:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Pstryk światełko.

Miałem dziś sen. Piękny sen o świecie, w którym ELX kosztował 8 złotych z hakiem a piękne dziewczęta śmigały w te i nazod przede mną. Dlaczego one, cholera, tak szybko się przemieszczają? Ech, stary już jestem.

A jak się zachowają moje muły dzisiaj? ELX, TIN, JAG i SRX go for it!!!
rocoman / 2006-09-08 07:44 / Tysiącznik na forum
Może śniła Ci się też zieleń na MNI ?
marks01 / 2006-09-08 08:03 / Skazany na miliony
mnie się śniło mini +5% , mogło by w końcu odbić
marks01 / 2006-09-08 09:57 / Skazany na miliony
szkoda że to był tylko sen :((
cathcart / 2006-09-08 08:58 / Tysiącznik na forum
na mini jedna akcja na K pekacem :)
gollum / 2006-09-08 07:46 / Uznany Gracz Giełdowy
No niestety nie. Ale może to dlatego że nie interesowałem się tym papierem.
osesek / 2006-09-08 07:31 / Pan Tysiącznik
Dzień dobry.
Niech sie dzieje wola nieba , z nią się zawsze zgadzać trzeba. Dlatego każdy rezultat przyjmę z benedyktyńską pokorą ufając, że On jest dobrotliwy i nagrodzi moją cierpliwość.
A już za chwilę pójdę do swojej betoniarki, ktorą na trzy najbliższe tygodnie pożegnam.
Ich chabe Urlaub !!!!
robunio73 / 2006-09-08 07:52 / Tysiącznik na forum
Życzę udanego urlopu.
gollum / 2006-09-08 07:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Usz ty. Fajnie masz. Będziemy ci pilnować Borka nie martw się ;)
osesek / 2006-09-08 07:37 / Pan Tysiącznik
Wdzięczność moja będzie tym większa im wyżej wyciągniecie go za uszy do góry.
Ale i tak na grzyby z laptopkiem będe jeździł. A co !
gollum / 2006-09-08 07:42 / Uznany Gracz Giełdowy
Spoko ja nawet może sobie kupię w dobrym momencie. Raz na nim zarobiłem całkiem całkiem.
A gdzie się będziesz urlopował?
gollum / 2006-09-08 07:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Aaaaa, tam. To zobacz koło tego dębu dużego przy drodze tej gdzie rosną modrzewie. Tam zwykle jest prawdziwek.
A jakieś 700 metrów dalej jest buczyna w której znajdziesz borowiki ceglastopore i lakówki ametystowe jeśli nie będzie zbyt sucho.
dżeju / 2006-09-08 08:20 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
gollum, lubie cie za poczucie humoru, ty mój kolega jesteś
gollum / 2006-09-08 08:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Ale ja mówię poważnie. Prawdziwek wchodzi w mikoryzę z tym dębem a lakówki ametystowe i poćce (tak górale nazywają borowiki ceglastopore) z bukami.

Lakówki nie są zbyt smaczne ale mają piękny fioletowy kolor i cudnie wyglądają w marynacie. Borowiki ceglastopore natomiast uchodzą za najprzedniejsze grzyby do bigosu. Oba gatunki mają jeszcze jedną wielką zaletę - mało kto je zna i zbiera.
gollum / 2006-09-08 08:32 / Uznany Gracz Giełdowy
A tak w ogóle dżeju to kiedy Ty śpisz? W nocy w robocie, w dzień inwestujesz. Że o ciupcianiu nie wspomnę :P

A najlepszy grzyb do marynaty to muchomor czerwonawy (Amanita rubescens). Jak będzie zlot leszczy to przywiozę Was poczęstować. Samodzielne zbieranie jednak odradzam bo pomyłka z muchomorem plamistym (Amanita pantherina) zbyt drogo może kosztować.
dżeju / 2006-09-08 08:39 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ja tam nadepnę grzyba i nie zauważę, a co mowa o rozpoznawaniu

pracuję wieczorem okazjonalnie, kiedy np. chcę iśc na urlop to musze go najpierw odrobić, no i zaległości trzeba nadrabiać

a poczucie humoru dotyczyło dębu, buczyny i modrzewia, nie grzybów

i na koniec - ELX, sprężyna się napina! aj hołp...
gollum / 2006-09-08 08:41 / Uznany Gracz Giełdowy
I w górę nasz eeliksiu.

A jeden słoik muchomorów chowam na zlot ;)
8 9 10 11 12 13
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy