Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Po sesji 15 grudnia

Po sesji 15 grudnia

Morfeusz / 2006-12-15 18:52
Po dzisiejszej sesji nasuwa mi się myśl, że fundusze zaczeły przesuwać kapitał w stronę WIG 20 i wychodzą z małych spółek i jest to chyba rozsądny pomysł na cięzkie czasy, bo głupio by było siedzieć na małych spółkach kiedy będziemy zjeżdźać w dół. No a w dole z nowu się przesiądą na małe spółki i tak w koło Macieju.
Wyświetlaj:
futurek_LOGO / 2006-12-17 11:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
aby byla korekta musimy sie jeszcze troche wyciagnac tak do 3450-500 biorac pod uwage odniesienie do Midwig jezeli baza bedzie kolo 20-30p to mozemy byc w miare spokojni ale jak utrzyma sie 40-50p to bedzie oznaka ze korekta w kazdej chwili bo cos trzeba poczac z nawisem akcji z niezamknietych pozycji z Z6 radze obserwowac obroty i wolumen nie tylko na W20
brydzia / 2006-12-16 18:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
tak samo pomyślałam i jestem zła bo chciałam wejść w agore po 30 zł i nie kupiłam , wig 20 to taniocha w porównaniu midwigu i milionów nowych akcji z pp , jak zaczną to wysypywać to ciekawe kto to zbierze
rosa / 2006-12-16 19:06 / Bywalec forum
Kochani. Zadawałwm już pytanie dotyczące PP MNI. Czy ktoś z was pamięta aby pp jakiejś spółki tak długo tkwiły w bezruchu - bez jakiejkolwiek wiadomości, że o decyzjach nie wspomnę. Co to może oznaczać? Czy nie widać tu jakiejś ciekawej ( może podejżanej ) gry z nami leszczami?
Morfeusz / 2006-12-15 19:03 / Tysiącznik na forum
Sporo koszyków dziś poleciało od arbitrażu, to i dobrze bo na poniedziialek uwolniło się trochę gotówki do zakupów.Myślę, że dopóki w Argentynie i Brazyli nie widać niedźwiedźi to mamy jeszcze chwilę czasu na małe szaleństwo wybicia w górę .
gabrik / 2006-12-15 22:53 / portfel / Wierny Forumowicz
Morfeusz zobacz co się dzieje na forum,ludzie znów pytaja "co" "dlaczego" itp. od początku tygodnia nasz rynek ewidentnie działał pod kontrakty LOP był kosmiczny 70 000 pozycji ale wiekszość kontrakty traktuje jak trędowatego,MIDWIG nawalał rekord za rekordem więc dzis zadawanie pytania co sie stało jest trochę nie na miejscu.
Wczoraj napisałem że będzie tak że wszyscy się zdziwią to kolega RISKY odpisał mi ironicznie że mi "system" się nie sprawdza :-)
Morfeusz / 2006-12-16 00:29 / Tysiącznik na forum
Żadko już czytam forum główne żeby mi się w głowie nie namieszało, ostatnio najczęściej czytam to co sam napisałem w tym cichym zakątku ha...ha
Morfeusz / 2006-12-16 00:09 / Tysiącznik na forum
W maju też było zdziwienie na buziach i 7-powodów dla których hossa miała być kontynuowana.
Morfeusz / 2006-12-16 00:26 / Tysiącznik na forum
Wydaje mi się że grubasy w najbliższym czasie podciągną troszkę rynek (za pomocą arbitrażu), żeby przeprowadzić dystrybucję na małych i średnich spółkach.
Troszkę baza się uszczupliła dzisiaj na fixingu, ale zapewne był to efekt podciągania WIG20. Ciekawe czy przypadkiem w poniedziałek nie zrobi się korekta na rynkach regionu bo po takich wzrostach jaki ostatnio to im się należy.?
samuraj jack / 2006-12-17 16:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
zgadzam sie z twierdzeniem, ze jeszcze troche podciagnac rynek;
zrobia to na poczatku tygodnia
i równolegle dystrybucja
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy