Forum Polityka, aktualnościKraj

Po wyroku dla Ziobry. "Niebezpieczny precedens"

Po wyroku dla Ziobry. "Niebezpieczny precedens"

Wyświetlaj:
andowc / 83.30.89.* / 2008-12-14 15:45
Głupotę tępi się w "zarodku",- bo się lubi "odradzać".
prostak68 / 80.53.35.* / 2008-12-14 16:24
Ku przestrodze .Byla wladza nie daje bezkarnosci.
logik / 80.187.105.* / 2008-12-15 01:58
Zastanawiajace jak mozna ludzi zmanipulowac.Ktos z was pisze ze w USA to Ziobro by poniosl takie lub takie konsekwencje....W USA prokuratura z takim materialem dowodowym (nagrania Dr.G nakazujace odloczenie pacjentowi tlenu,zaszycie elemenu obcego w postaci wacika, branie lapowek na masaowa skale ) spowodowalo by skazanie Dr G na dugoletnie wiezienie ,a prokuratorowi otworzyly by dzrzwi do kariery politycznej.Ziobro jako minister sprawiedliwosci byl jednoczesnie prokuratorem generalnym ktorego rola jest min oskarzanie.Z takim materialem dowodowym mial prawo i obowiazek to mowic.Majac tak zmanipulowane spoleczenstwo tacy osobnicy jak Dr G ,pan kaczmarek ,krauze,kulczyk,chodza wolno ,podaja ludzi do sadow,ktore pod naciskiem pseudo elit wydaja chore wyroki.Druga sprawa ze sedziowi ,adwokaci,radcy,notariusze prokuratorzy,komornicy to czlonkowie korporacji,ktore przyjmuja do swojego grona tylko na zasadzie nepotyzmu.Polske moze uratowac tylko wariant chilijski.
zgadzasię! / 213.158.199.* / 2008-12-15 17:17
i w tym, co piszesz nie mylisz się. Nie możliwym wydaje się gładkie przejście w system oparty na wolności i demokracji, gdy całe przyczółki opanowane są przez menty ze starej bajki. Mówi się, że proszę bradzo, stawiajcie im zarzuty, jak możecie, a sądy się tym zajmą. Plotą więc te banialuki przez dwadzieścia lat, a ani jeden tzw. nieznany sprawca nie został dotąd osądzony. Istnieje natomiast przyzwolenie na usprawiedliwienie wporwadzenia tzw. dyktatury proletariatu i na koszty z tm związane. Znajdą się zatem tacy, którzy nie mają nic p-ko nacjonalizacji, tzw. reformie rolnej i dziś nie zająkną się nawet w kwestii zwrotu zrabowanych kiedyś majątków ziemskich, fabryk, kaminic itp. Tak chamskiej rewolucji, z jaką mieliśmy doczynienia w latach czterdziestych, nie zniweluje gadka szmatka o prawach przysługujących czerwonej hołocie (i ich potomkom) w czasach demokracji. Taki syf możliwy jest do wyplenienia jedynie drastycznymi, konsekwentnymi, działaniami, właście na wzór chilijski.
cukierecz / 151.92.176.* / 2008-12-15 08:56
Albo wysłanie do Chile takich obywateli jak ty...
Jeszcze nie słyszałam jak długo żyję, a w Stanach byłam parę lat, żeby jakikolwiek wysoki, niski czy średni urzędnik państwowy, nawet w najbardziej obrzydliwych sprawach pozwolił sobie na wydanie wyroku, publicznie, osobiście i tak subiektywnie jak to zrobił pan Ziobro przed sprawą sądową i wyrokiem sądu...Głupoty gadasz kochany, tam za takie pomówienie bez wyroku natychmiast równocześnie z procesem o łapówki, ruszyłby proces o zniesławienie i gigantyczne odszkodowanie a do prowadzenia go zgłosiłoby się na ochotnika kilkunastu adwokatów, któzy z palcem w nosie wygraliby taki proces (zwłaszcza po uniewinnieniu od zarzutu morderstwa przez prokuraturę) i to oni oprócz gigantycznej prowizji zrobiliby karierę a nie prokurator...
logik / 80.187.96.* / 2008-12-16 02:24
DO cukierecz Widocznie w usa byles za krotko ,moze a raczej napewno nie miales kontaktu z amerykanskim wymiarem sprawiedliwosci ,z pewnoscia rowniez z amerykanskimi mediami twoj kontakt byl ograniczony do sluchania jakiegos polonijnego radyjka ,ewentualnie mogles ogladac z ograniczonym zrozumieniem jakies show. ,inaczej wiedzial bys tumoku ze w USA , od zarzutu uniewinnic moze tylko sad. Osobiscie z racji wykonywanego zawodu wiem co pisze bo moj kontakt z amerykanskim (stanowym) wymiarem sprawiedliwosci mam codziennie . Co do CHile to tam ponownie zmanipulowano ludzi bo rzadzi znowu lewica.
logik / 80.187.96.* / 2008-12-16 02:51
Zapamientajcie sobie ze zarowno w USA jak i wPOLSCE wyroki wydaje tylko sad.W usa mozna dowoli mowic ,nawet bedac zwyklym taxpayer co sie chce .tylko w POlsce za slowa podaje sie ludzi do sadu co czyni ngminie np. MICHNIK,robiac to jeszcze za pieniadze agory spolki akcyjnej w ktorej nie ma udzialow..WYdawanie wyrokow przez Ziobre ,to slowotworstwo stworzone przez quazi elyty typu zakowski ,paradowska i np longin pastusiak ,pamietacie takiego? ktory bedac kiedys w USA zostal poddany druzgocacej kontroli na lotnisku mimo ze mial imunitet (byl z ramienia SLD marszalkiem senatu).Bylo to z mojej inicjatywy ,dalem mu wizytowke i czekam az poda mnie do amerykanskiego sadu i niemoge sie doczekac , nazwalem go komunistycznym morderca.
Staruszek / 83.29.32.* / 2009-01-04 15:30
Z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że powód pozwu Ziobry uważasz w takim razie za niesłuszny:

W usa mozna dowoli mowic ,nawet bedac zwyklym taxpayer co sie chce
.tylko w POlsce za slowa podaje sie ludzi do sadu


Jak sądzicie ilu kardiochirurgów, czy kim tam pan G. był, jest w szpitali MSWiA?!
Jeden pan G. placówki nie czyni.
Na Boga oskarżenia swoją drogą a partactwo i łapówkarstwo swoją!
A tak ogólnie to powiedzcie mi, bo to ciekawy temat, jak przestępca może dostać 20tys. kaucji i wychodzi, a osoba która obraziła kogoś 30tys. plus od ok.200-500tys?
Liczba przeszczepów spadła o ok.90%? A skąd wiecie że to bezpośrednio przez wypowiedź Ziobry? Wywiad środowiskowy zrobiliście? A moze to przez fakt że ludzie zainteresowali się sprawą i na własne oczy zobaczyli że placówka MSWiA jest pełna "wad"?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy