Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Początek sesji w USA wystraszył graczy w Warszawie

Początek sesji w USA wystraszył graczy w Warszawie

Wyświetlaj:
ravdrab / 2006-05-11 00:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wczytuję się w różne informacje i na ich podstawie dochodzę do wniosku, że od jutra będę się mierzyć się Krosnem. Będę chciał kupić w ciągu najbliższego tygodnia po 6.55. MACD jeszcze nie pokazuje zakupów, ale RSI jest bliski failure swings. Będę chciał kupić po dnie drabiny. .... ale to tylko teoria, która może stać się praktyką:-))))
jędrzej / 2006-05-11 02:04 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Dlaczego KROSNO - nic o nim nie słychać ostatnio.
Poza tym wygląda na konsolidację w przedziale 6,8-7,0 - myślisz że spadnie w ciągu tygodnia do 6,55 ? Moim zdaniem tylko z resztą rynku, a tu na razie nie rokuję spadków (przez dwa dni nie przebiliśmy 3250 na W20, to chyba raczej koniec korekty).

Ale dlaczego KROSNO
ravdrab / 2006-05-11 22:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chciażby ze względu na przyszłą sprzedaż działki:-)))
Longterm / 2006-05-10 22:56 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, ciekawe co w poniedziałek holding Leszka pokaże. Dzisiaj znowu wrócił po krótkiej podróży na północ, czyżby ostatni przystanek przed odlotem? Ktoś mógłby już przejąć pałeczke od Biotka jak rozczaruje wynikami.
ravdrab / 2006-05-10 23:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Im dłużej ceny utrzymają się w danym obszarze wsparcia lub oporu, tym bardziej istotny stanie się ten obszar.
__________
Ziemia to kropka pod znakiem zapytania.
Stanisław Jerzy Lec
ravdrab / 2006-05-10 22:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam bardzo serdecznie,
trochę mnie tu nie było... i się pogubiłem.
Właśnie wróciłem "z wojaży" i melduję się Wam.

Pozdrawiam.
Pablo / 2006-05-11 00:03 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Witam szanownego kolegę, który z dalekich stron na ojczyzny łono powrócił.

Szkoda, że nie spytałeś o Amisia, Plastusia lub MPŁ, bo ja od dłuższego czasu w tym towarzystwie się obracam. W tej bajce się bardzo radośnie. Poza MPŁ wszyscy zdrowi.

Pozdrawiam
ravdrab / 2006-05-11 00:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Powoli się zaczynam intergrować z rynkiem.
Na razie szukam, czytam i patrzę. Amiś - 11% w ciągu ostatnich 5 sesji?? Plastuś "chodzi" jak pijany zając. Nie nadążam za spółkami z ostatniego miesiąca.
Właśnie zaczynam typować - na razie myślę o Krośnie.
Przed wyjazdem dałem zlecenia sprzedaży, które się zrealizowały i teraz mam gotówkę, a w portelu mam tylko nieszczęsnego BRS, który mnie niepokojąco zadziwia. Może go trzeba sprzedać.
Teraz padnie głęboka myśl:
Cieszy mnie ten rym: "Polak mądry po szkodzie";
Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
Tak więc poczekam do 12-tego i wtedy zadecyduję co z tym "Romanem Krzysztofem" robić:-)))

Pozdrawiam.
janusz / 2006-05-10 22:54 / Bywalec forum
Witam serdecznie.
o czymś zapomniałeś na końcu.
ravdrab / 2006-05-10 23:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już się poprawiam. Na razie nie wiem jakim mądrym słowem sie posiłkować, bo nie było mnie trochę w Polsce i wypadłem z obiegu, ale postaram się naprawić.
______________
Nie żałować niczego - to początek wszelkiej wiedzy.
ravdrab / 2006-05-10 22:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A tak pokrótce - jestem przy informacjach nie do końca aktualnych.
Chciałbym się dowiedzieć cokolwiek od Was o Mieszku, Millenium oraz Almie.
Dziękuję z góry.
Jeck / 2006-05-10 22:47 / "Poławiacz perełek"
http://www.money.pl/gielda/komunikaty/komunikat/BIUROSYSTEM,IBSYSTEM,komunikaty;gieldowe,invar;;biuro;system;sa;podwyzszenia;kapitalu;zakladowego;spolki,79171.html

oj będzie sie działo...
a ja już sie wystrzelałem z IBS

dokupiłem za niego GTN i MCI
Myslę, że jednak nie będę żałował
dżeju / 2006-05-11 08:21 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nic nowego, emisja za długi chyba, bez PP
breme / 2006-05-10 22:12
nie wiem czy już ktos o tym pisał, ale jakby nie, to na stronie gpw. jest informacja odnośnie kwartalnej korekty listy uczestników WIG20 i MIDWIG (ranking to otwarcia w excelu). Może to kogoś zainteresuje.
Pozdrawiam
gabrik / 2006-05-10 21:59 / portfel / Wierny Forumowicz
JANUSZ zrobiłeś jak radziłem czy trzymasz długą?
Batman nie wiem ale ty jesteś strasznie pod trend no chyba że jutro będziemy próć na północ
janusz / 2006-05-10 22:47 / Bywalec forum
Nie zamknięte po 55 i krótkie na górce od 60 do 35 i na dziś podziękowałem.
Dobrze że wogóle zamknołem, za bardzo czasu nie miałem do południa,a co u Ciebie?
Batman poniżej pisze że " nie będzie żle",-to koniec hossanny jak miś przeobraża się w byka.Z drugiej strony ,lepiej na zielonym igielicie się jeżdzi .
Taki jeden / 213.134.160.* / 2006-05-10 21:49
Dalej dokupuję Millennium - oby jutro jeszcze trochę spadło.
Lechu / 2006-05-10 21:27 / portfel / Po prostu Lechu...
a tak a propos komentarza to komunikat skotanu dotyczyl bardziej przyznania koncesji niz dzierzawy naftobazy.. Pozdrawiam:)
Batman / 2006-05-10 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mieliśmy dwie sesje korekty, a więc jutro może być dalej w górę. Chyba spróbuję otworzyć jutro długą pozycję na kontraktach na wzrosty. Będzie to dla mnie nie lada odmiana po tylu krótkich pozycjach.
Batman / 2006-05-10 21:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Miedź nadal bije rekordy. Nie będzie u nas jutro źle.
Batman / 2006-05-10 20:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bear-nanke raczej niczym rynków nie zaskoczył i dalej nie wiadomo, czy będą wzrosty, czy spadki.
janusz / 2006-05-10 21:25 / Bywalec forum
Gość musiał pobierać lekcje od naszych polityków ,mówi o wszystkim i o niczym.
Myślę tak; Cu do góry ,a $ dołuje co nie poprawia zbytnio portfela miedzi ,a na przeciw stoi kaska z Polkomtela również dla Pkn-u,dodając lepsze wyniki gazowników,rekomendację prokomu -będzie cyrk
Dobry wieczór .POZDRAWIAM
bulka / 86.63.155.* / 2006-05-10 21:25
mam pytanie ,jest ktos kto gra na FOREXIE poprzez BDM?? jesli tak prosze o jakies info
gabrik / 2006-05-10 21:12 / portfel / Wierny Forumowicz
zaskoczyć to mógł gdyby nie podniósł,ostro szybowaliśmy w górę i korekta dobrze nam zrobi nawet KGHM-owi ,paliwowe dziś się ładnie zachowały natomiast jak KGHM ma się zwalić -10% z poziomu 135 to lepiej dla rynku gdy teraz spadnie -3% bo to nie wywoła paniki na rynku a BIO nie będzie rósł w nieskończoność ( tak przynajmniej myślę)
Batman / 2006-05-10 21:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kowboje muszą zrobić sobie rekord na Dał Dżonsie, a więc wzrosty jeszcze będą. Będzie to rekord jedynie w ujęciu nominalnym, bo realnie uwzględniając słabość dolara to do rekordu to im daleko, ale kto tam się tym przejmuje. Ma być UP i już.
ravdrab / 2006-05-10 23:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Opinie na temat DOW są takie, że gdyby nie wypowiedź Benakiego w sobotnim NBC na temat polityki stóp procentowych, to indeksy miały otwarte wszlkie wrota na wzrosty. Natomiast po tamtej wypowiedzi coraz więcej osób prognozuje EUR/USD na poziomie 1.31-1.33. A to oznacza, że kapiał "przepłynie" ocean i gromadzić się będzie w Europie. Osobiście skłaniałbym się na obserwowaniu FTSE w najbliższym czasie, bo on będzie miał większe przełożenie niż DOW, czy NASDAQ.

___________
Kto był na morzu, ten już nie boi się kałuż.
strokuś / 2006-05-10 20:32 / Uznany Bywalec forum i giełdy
"some further policy firming may yet be needed"
specjalnie dobra to ta wiadomość nie jest
ale parę dni korekty już było, a Stany też na razie w miarę się trzymają, więc chyba będzie jeszcze okazja do wyjścia z w20 :-)
gabrik / 2006-05-10 20:58 / portfel / Wierny Forumowicz
STROKI stany teraz sprawdziłem to nawet sporo w dół jak na nich -67% ja mam krótką teraz od 3262, na poziomie 3300 chciałem już otwierać ale nie miałem środków na koncie,myślę że dla większości z nas to wcale nie będzie złe bo jest szansa na dalszą korektę wig20 więc ja liczę na przeskok kapitału w MID i małe np. UNIMIL ,choć rano wielcy mogą coś wykombinować
Batman / 2006-05-10 21:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Do czasu kiedy miedź się mocno nie skoryguje to nie ma co liczyć na znaczne spadki na GWP. Nasza giełda powinna zmienić nazwę na Warsaw Metal Exchange :-)
Batman / 2006-05-10 20:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Lub też wejścia na spadki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy