Forum Polityka, aktualnościPolityka

Podatkowy balon? Nie ma terminu spotkania Kaczyński - Rostowski

Podatkowy balon? Nie ma terminu spotkania Kaczyński - Rostowski

Wyświetlaj:
Elendir / 2009-07-07 23:28 / Łowca czarownic

W jego ocenie, jeśli ma dojść do jakiejś rozmowy między prezydentem a premierem, to rząd musi najpierw przedstawić konkretną propozycję i powiedzieć, co ma zamiar zrobić.

Innymi słowy Kaczyński nie będzie rozmawiać o tym co warto zrobić, a jedynie o tym dlaczego propozycja rządu mu się nie podoba i co mógłby na niej ugrać.
Gall# / 213.158.197.* / 2009-07-08 09:48
Pan rzeczywiście nie pojmuje, że żeby odpowiedzieć na czyjąś propozycję, to ta propozycja musi zostać najpierw przedstawiona? Dyzma nie tylko nie przedstawił propozycji rozwiązań ani tematów, ale nawet nie poprosił o spotkanie - jesteś Pan bystry – za przeproszeniem - jak wyborca PO
Cenzura na tym portalu wspiera platformę jak kiedyś Jaruzelski z Kiszczakiem socjalizm. Wczoraj zamieściłem tu komentarz...
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
Elendir / 2009-07-08 21:41 / Łowca czarownic

Premier w sobotę zapowiedział, że w sprawie przyszłorocznych podatków będzie rozmawiał z prezydentem i liderami opozycji.

Rozmowa nie musi dotyczyć konkretnej propozycji, może dotyczyć potencjalnych możliwości (w tym i które z nich mogłyby być do zaakceptowania przez Prezydenta). Stawianie wstępnego warunku że najpierw musi być konkretna propozycja zwyczajnie oznacza że o możliwościach nie chce się rozmawiać.
G# / 213.158.197.* / 2009-07-09 10:07
zapowiadać, chamski Dyzma, to może rozmowę ze swoim ciurą Grasiem
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]

Najnowsze wpisy