Forum PodForum TYLKO dla "Uznanych Graczy Giełdowych"

Podforum Uznanych Graczy - za i przeciw

Podforum Uznanych Graczy - za i przeciw

Redakcja forum / 2006-06-22 12:30
Dyskusja z innego wątka:

2006-06-22 11:02:47 | *.*.*.* | Lechu [ Bywalec forum ] | komentowany artykuł
Re: Dziwny optymizm [0]
godzina 11 a na biotku juz obrot 120mln jak tak dalej pojdzie to na nim samym mld bedzie
dzisiaj... skomentuj

2006-06-22 11:00:35 | *.*.*.* | Krzych [ Płoteczka na giełdzie ] | komentowany artykuł
Re: Dziwny optymizm [14]
Nikomu nie ubliżam ale redakcja robi podejście rasistowskie na lepszych i gorszych graczy
proponuje opuszczenie tego forum i przejscie na inne.Mówi sie duzo o rasizmie ale nie
myslałem że na forum do tego dojdzie.Zaznaczam że nie jestem GEJEM.
Jestem z 59rocznika i czegos takiego jeszcze nie doświadczyłem.Czy zmiana właściciela
MONEY jest teraz rasistowskim wydaniem?Dziekuję i proszę o wylogowanie mojej osoby z tego
gronum.Pozdrawiam wszystkich użytkowników aby odnieśli sukcesy, i gratuluje redakcji.
Pozdrawiam Krzycho. skomentuj

2006-06-22 11:43:16 | *.*.*.* | Redakcja_Forum [ Administrator forum ]
Jeśli takie będzie zdanie innych forumowiczów, zlikwidujemy podforum. Głównie chodzi o
to, by dyskusje Uznanych graczy, cenionych przez innych forumowiczów, były łatwo
dostępne - a więc i przydatne dla innych od ręki. Nie są celem żadne podziały.
Podforum jest zresztą jakąś próbą - tworem czasowym. Krzych używa zdecydowanie zbyt
mocnych słów. skomentuj

2006-06-22 11:49:41 | 83.22.190.* | Krzycho.
Rozumiał bym to gdyby nie można było umieszczać swoich komentarzy,ale dostęp
powinien mieć każdy , może sugestia uznanych jest jakimś kierunkowskazem. skomentuj

2006-06-22 11:59:25 | *.*.*.* | dżeju [ Uznany gracz giełdowy ]
dostęp miał byc dla każdego, tylko pisanie dla uznanych, a nie jest tak? skomentuj

2006-06-22 12:28:47 | *.*.*.* | Redakcja_Forum [ Administrator forum ]
Oczywiście, że wszyscy mają dostęp i na dobrą sprawę każdy może pisać, nie
ma przeszkód technicznych. Ale jeśli będą pisać Uznani Gracze to inni
skorzystają - mamy nadzieję. Jeśli nie - pomysł upadnie, będzie jakąś próbą. skomentuj

2006-06-22 11:18:47 | 83.22.190.* | Krzycho.
Istnieje dla uznanych inne forum czy jest ok. skomentuj

2006-06-22 11:27:31 | *.*.*.* | dżeju [ Uznany gracz giełdowy ]
Wróć do wątków sprzed kilku tygodni, tam była opisana istota założenia pod-forum
dla uznanych, i zapewniam cię , że nie miało to podtekstów rasistowskich. Chodziło
o wyłowienie z potoku postów nowych uczestników, często plotących bez ładu i składu
jak na czacie, bardziej sensownych przemyśleń.
Masz szansę się wykazać i dołączyc do grona
Zresztą patrząc na zainteresowanie, nie wróżę powodzenia pod-forum. Pomysł był w
innym czasie, teraz wszystkie przemyślenia często biorą w łeb i ważniejsze są
emocje niż rzeczowa analiza. skomentuj

2006-06-22 11:22:41 | *.*.*.* | A2 [ Uznany gracz giełdowy ]
taki cós ino facet moze wymyslic)))czepiac sie o podforum) ojeje.. skomentuj

2006-06-22 11:13:38 | *.*.*.* | egon67
o co ci chodzi ?? bo ja nie kumam :(( skomentuj

2006-06-22 11:13:34 | 83.5.236.* | ELLA
Popieram w 100% skomentuj

2006-06-22 11:09:23 | *.*.*.* | dżeju [ Uznany gracz giełdowy ]
ale o co ciebie chodzi? skomentuj

2006-06-22 11:06:41 | *.*.*.* | Igor | Evil Empire [ Bywalec forum (prosimy o adres - kubek czeka) ]
wooo wooow o co chodzi ? ja znow o niczym nie wiem oj czuje sie taaaki malutki :(

No trzeba to wyprostowac jakos. skomentuj

2006-06-22 11:12:57 | *.*.*.* | gabrik [ Stały wierny Forumowicz (1452 posty) ]
KRZYCHU o co idzie był jakiś dym????? skomentuj

2006-06-22 11:15:48 | 83.6.242.* | boznaaaaaY
no to idz Krzychu i nie juz ... nikt ci nie kaze tu siedziec :p :p :p skomentuj

2006-06-22 11:23:33 | 83.22.190.* | Krzycho
Dzięki za poparcie. skomentuj


Czekamy na kolejne opinie wszystkich forumowiczów.
Wyświetlaj:
"rasista" :)))))) / 83.17.23.* / 2006-12-20 13:11
59 rocznik? I przez prawie pol wieku zycia nie znasz definicji slowa "rasizm" i rzucasz nim na lewo i prawo jak pileczka pingpongowa?
Sprawdz moze w slowniku, a potem odpowiedz na pytania (najlepiej sam sobie bo kazdy w miare rozgraniety czlowiek wie co to rasizm)
1. Czy rasista mozna nazwac kogos kto stosuje selekcje ze wzgledu na wiedze (niewazne w jakim celu, tym bardziej ze tutaj w celu bardzo przydatnym dla mas)
2. Czy rasista mozna nazwa kogos kto dzieli graczy na lepszych i gorszych, tak jak napisales (proponuje isc i nazwac tak wszystkich trenerow sportowych albo uczelnie bo wybieraja sobie "lepszych" studentow zamiast tych "gorszych" lol)
3. Co ma rasizm wspolnego z gejostwem??????? Chyba, ze ulegles tzw. "politycznej poprawnosci" i uwazasz ze osoba o odmiennych preferencjach seksualnych niz Twoja jest rownoczesnie przedstawicielem innej rasy :))))))))))))))))))))))))))))

I pytanie bonusowe:
4. Czy ladnie to tak ulegac roznym dziwnym modom? Teraz panuje moda na wyszukiwanie rasistow, ktora przybiera jak widac coraz bardziej groteskowe formy :)))))))))))
Oskarzenie o "rasizm" jest ciezkie do obrony, jesli jest ono uzyte wlasciwie (niewazne czy ma sie dowody, vide przypadek Nikoli Mijailovicia zawieszonego przez UEFA za rzekomy rasizm, ktorego nikt nie widzial, lacznie z arbitrem!!) ale jesli jest uzyte przez niedouczonych ludzi to moze sprawic naprawde olbrzymia frajde czytajacemu :))))

Podsumowujac, mialem niezly ubaw czytajac Cie Krzycho, pozdrawiam serdecznie :))))))))))))))))))))
ckamoda / 83.21.10.* / 2006-09-06 17:44
Myśle że to dobry pomysł aby czytać mogli wszyscy a pisać niektórzy. Ja sam gram od kilku lat ale nie uważam bym miał taka wiedzę aby pisąc n a forum na jakieś tematy. Uważam że jestem poczatkujacy i chetnie się ucze. Jest to dla mnie szansa (czytanie na forum konkretnych porad a nie spamów od oszołomów ) zeby powiększyć wiedzę.
jędrzej / 2006-07-06 01:49 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Uważam, że to dobry pomysł - gdyby jeszcze "uznani" dopisali.
Warto poczytać, a ja mimo że nie mam odpowiedniego tytułu będę się czasem dopisywał - jak usuną mój post to trudno (ale przy takim deficycie myślę, że Redakcja będzie wyrozumiała)

A dla "oburzonych" proponuję więcej luzu.

Pozdrawiam.
art.pi / 2006-07-05 09:27
choć dawno tu nie zaglądałem (nowa praca, full roboty) miło widzieć że redakcja nie pozostała głucha na prośby starych forumowiczów o stworzenie zamkniętego forum. Popieram i pozdrawiam.
Pablo / 2006-06-22 14:08 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Zupełnie nie rozumiem Twoich przemyśleń. Przecież podforum nie powstało aby kogoś dyskryminować, obrażać, traktować jako gorszego. Idea powstania podforum wynikła z ogromnej popularności tego forum, pojawienia się wielu graczy, którzy wpisują w sumie po kilkaset komentarzy dziennie. Korzystanie z forum staje się powoli mało czytelne. Bardzo dużo czasu zajmuje wyszukiwanie interesujących nas tematów czy wypowiedzi. Wynikiem tego jest znaczne osłabienie aktywności na forum "starej gwardii" - kilku nawet przesłało w ogóle pisać. Aby temu zapobiec zostało stworzone podforum dla "uznanych" to znaczy bardziej doświadczonych w inwestowaniu, formułowaniu i przekazywaniu swoich przemyśleń. "UZNANY NIE OZNACZA LEPSZY GRACZ" Ty możesz mieć większe doświadczenie w inwestowaniu na giełdzie ode mnie czy innych graczy. Ale to musisz wykazać a wtedy Redakcja chętnie nada Ci odpowiednią rangę.
Odniosę się jeszcze do jednej kwestii. Piszesz że doświadczeni mówią jak grają ale zadajesz pytanie czy tak postępują w rzeczywistości. Jesteś na forum od miesiąca więc możesz nie wiedzieć, że podstawową zasadą tego forum jest (a przynajmniej było) opisywanie wszystkich swoich ruchów dokonanych w danym dniu. I to nawet nie po sesji ale w trakcie tak aby każdy mógł postąpić podobnie (jeśli zgadzał się z danym posunięciem). Tak więc jest to najlepszy dowód.
Myślę, że chociaż częściowo przekonałem Cię że Twoje rozumowanie było błędne. Nie chodzi przecież o to by zrażać Ciebie jak i inne osoby to uczestnictwa w tym przedsięwzięciu jakim jest budowanie wzajemnych relacji na forum i tworzenie tutaj wyjątkowej atmosfery.
g prawda / 195.128.119.* / 2006-09-26 22:57
No to ładnie macie tu wątków.
Takie pod-forum upadnie samo bo to tak jakby wymyśleć autobus pomalowany na np. fioletowo który będzie woził tylko bogatych po w-wie.
Tylko nikt nie zadałby sobie pytania po co i co oznacza bogaty i gdzie jest ta granica.
Ktoś kto to wymyślił jest rasowym socjalistą i tworzy fikcję na jawie.
Ci co dużo szmalu wyciągają z giełdy wogóle nie piszą na forach tylko min. je czytają do deski aby mieć rozeznanie co do drobnych inwestorów bo tacy wszelakiej maści forumowicze, góru forów to tylko indykatory nastrojów.
A wiadomo dawcami kapitału są tzw. drobni inwestorzy.
arturro / 83.27.164.* / 2006-06-24 18:16
Nie dokońca się z Tobą zgadzam Pablo - w pewnym sensie ozywiście masz rację (ALE).
Tworzenie enklaw w dłuższej perspektywie NIGDY nie jest korzystne. Lepiej pozwolić na swobodny i niczym nie ograniczony przepływ myśli. Sądzę, że osoby które tak naprawdę nie mają za wiele do powiedzenia z czasem zrezygnują same a ci, którzy wiedzą o czym piszą zawsze się odnajdą i będą mieli możliwość wymiany swoich spostrzeżeń.
jędrzej / 2006-07-06 01:51 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Niby tak, ale jest wielu mąciwodów i jajcarzy (vide: @@@ i wataszka)

Najnowsze wpisy