Forum Forum inwestycyjneForex

Podwyżki stóp w USA i słaby złoty mogą ograniczyć obniżki stóp w Polsce

Podwyżki stóp w USA i słaby złoty mogą ograniczyć obniżki stóp w Polsce

Wyświetlaj:
-A- / .* / 2005-03-23 20:36
RPP obniży stopy o 25 pb. (sic!). I to dopiero będzie zabawa... ;-)))
Kszyho / .* / 2005-03-23 14:36
Cytuje "Jeśli Fed zacznie podnosić stopy procentowe, to można oczekiwać odpływu kapitału spekulacyjnego z krajów Europy Środkowo-Wschodniej" OOOOOOOOO juz inna spiewka ,przeciez do tej pory caly czas mowil Pan oraz cala RPP ze PLN sie wzmacnia bo mamy super fundamenty ,wiec co do tego moze miec spekulacyjny kapital? Panie Nieckarz jezeli mamy faktyczne takie super fundamenty to nie mamy sie czego obawiac niech se ten kapital idzie z Polski przeciez mamy super fundamenty wiec nic sie z PLN nie powinno dziac ,natomiast jezeli PLN spadnie na pysk to znaczy ze Pan i panscy koledzy klamali w zywe oczy, a za to powinno sie was postawic przed Trybunalem Stanu a juz tak nawiasem mowic to o jakiej slabej zlotowce P.mowi skoro jest + 15% powyzej parytetu ,za to stopy mamy 3-krotnie wyzsze niz w innych panstwach paranoja
johny walker / .* / 2005-03-23 14:29
CO DZIEŃ INNY CZŁONEK RPP WYŁUSZCZA SWOJE PRZEMYŚLENIA ,KTO WCZEŚNIEJ WSTANIE I DORWIE SIĘ DO MEDIÓW TEN STARA SIĘ KREOWAĆ RYNEK TO JEST CHORE.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy