Forum Forum emerytalneInne

Podwyższenie wieku emerytalnego. Dziś manifestacja PiS

Podwyższenie wieku emerytalnego. Dziś manifestacja PiS

Wyświetlaj:
09877656 / 178.214.146.* / 2012-03-14 19:34
PO jest zakłamaną partią,partią dla bogatych,zabierają biednym i dają bogatym,nie wprowadzają żadnych reform dla poprawy życia normalnych ludzi,bogatym dają jeszcze więcej,a oszczędności szukają u przeciętnych ludzi,jak tak dalej pójdzie to posiadanie dziecka w tym kraju będzie luksusem dla najbogatszych(ja nie mogę wrócić do pracy gdyż nie stać nas na prywatne przedszkole, a państwowe zostało w mieście jedno....za to prywatnych jest do koloru do wyboru,tylko że najniższa krajowa to za mało aby człowieka było na nie stać)Premier i jego koledzy nie mają pojęcia jak to jest żyć za najniższą krajową, która nie starcza na miesiąc życia na jedną osobę, a co dopiero na rodzinę!!!!!!!a co do emerytur to z najniższej krajowe wyniesie może ona 600 zł.więc ja mam nadzieję że nie dożyję,a tym którzy zrobili z nas białych murzynów,życzę .....
74latek / 109.243.182.* / 2012-03-14 12:34
Za to wszystko zlo ostatnich lat ,za pomoca ekranu TVN ITVP CHca obwinic Kaczynskieo ,zwiazki zawodowe ,Rydzyka czesc spoleczenstwa a co sie nie uda to na Biskupa Diecezji Gostyninskij.
74latek / 109.243.182.* / 2012-03-14 12:18
Ibardzo dobrze!!! Ale Balcerowicz nazwal to warcholstwem. Przez 20lat wprowadza reformy lub jest podpowiadaczem. Tusk i Balcerowicz panuje a ..narod gloduje. Leppera uciszyli ,juz nie mowi .......Balcerowicz musi odejsc.
h.d. / 85.221.165.* / 2012-03-14 12:12
Tego 'ONI" nie czytają ,...Wiecie "WY" Polacy,.. krótko ,..do rrrroboty !,...Polacy .
janinaH / 77.223.228.* / 2012-03-14 11:55
Nie wierzcie temu rządowi to oszukańcy roztrwaniają nasze podatki , nim coś zbudują np. jakąś obwodnice to wyburzą całe ulice aby podwyższyć koszta a można budować bez tych wyburzeń o polowe taniej , tylko na pierwszym miejscu musi być człowiek a nie żabka czy padalec lub świerszcz .
Polacy wszyscy na pokład bronimy się przed niesprawiedliwością dziejową .
sprzeciw21 / 77.114.98.* / 2012-03-14 11:51
Polecam marcowy Serwis21 Warszawski http://serwis21-warszawski.blogspot.com, a w nim m.in. "wiek emerytalny, sto lat mało, dwieście" (wywiad z ekonomistą drem Danielem Alain Koroną), w którym ukazuje bezsens propozycji Tuska.
janinaH / 77.223.228.* / 2012-03-14 11:40
Ta reforma dotyczy wszystkich Polaków prawie wszystkich , nie które św. krowy pozostaną po za reformą .Polacy wszyscy młodzi starsi nie pozwólcie na to by Tusk swoje nieudacznictwo przeżucił na nas , każda forma protestu jest dobra nie zależnie jaka opcja protest organizuje .
Rymorski / 195.117.13.* / 2012-03-14 10:47
PIS i związki zawodowe liczą na sukces bo uważają. ze Polak jest leniwy i głupi. A Pan Prezes nie dożyje czasów późnego wieku emerytalnego, a jego koty tym bardziej. Dzieci nie ma, więc co go to wszystko obchodzi. Najwazniejsza jest władza tu i teraz !!!
wadza / 188.146.124.* / 2012-03-14 14:08
a tyraj se do setki, z kotem, psem, chomikiem, czy też garbatym lachonem u boku. Co cię Prezes obchodzi i jego poglądy. A jeszcze jedno, sprawdź czy twoja dziatwa przypadkiem nie przedawkowała, zatem spójrz im głęboko w oczy, tylko uważaj bo plują.
andres11 / 84.77.93.* / 2012-03-14 10:41
Moje zdanie jest takie ze nie ma sie co denerwowac ze podwyrzszyli wiek emerytalny,nawet gdy zabiora wszystkim emerytury dorzywotnio to i tak polska gospodarka upadnie dlatego ze w polsce nie maja pojecia o rzadzeniu,robi sie wszystko od dupy strony,wszystko zeby bylo gorzej,ale mam rozwiazanie tej sprawy dla polakow,polskich obywateli,ludzie wyjerzdzajcie z polski gdziekolwiek na zachodzie kryzys jest lepszy jak dobrobyt w polsce,ajedyne co dobrze robimy w naszym kraju to kielbasa i dwutlenek wegla ale produkujac tylko kielbase z krtzysu nie wyjdziemy
1999 / 87.64.111.* / 2012-03-14 11:46
Do andres11,

Pisz tylko "rz" w co drugim slowie na na "z" lub "rz", zrobisz mniej bledow o polowe. Metoda na "chybil trafil" moze okazac sie calkiem niezla.
1999 / 87.64.111.* / 2012-03-14 10:25
Kazdy rzad w ostatnim 22 leciu przerzuca koszty na najslabszych.
Realizowana jest caly czas maksyma Reagana: "Biedni musza pomoc sobie sami".
Przeciez o to chodzi w neoliberalzmie.

Za Waszych rzadow
/PiS/ przez jeden rok emeryt nie dostal zadnej waloryzacji, a mogliscie dokonac tego, dac kazdemu emerytowi chociazby po 85 groszy,
tak jak to zrobil Premier Blair i podwyzszyl emeryture, nawet przez 2 lata, o 85 pensow rocznie.

Ja jako egoistyczny obecny emeryt jestem za podwyzszeniem wieku emerytalnego do 75 roku zycia i to w trybie szokowym, chociazby juz od przyszlego roku. Che miec wyplacana emeryture z waloryzacja w stylu niemieckim, czyli indeksowana zgodnie z 100% wskaznikiem wzrostu sredniego wynagrodzenia.

Rownoczesnie jako egoistyczny obecny emeryt uwazam, ze OFE nalezy znacjonalizowac.
lot nad kukułczym gniazdem / 94.42.189.* / 2012-03-14 10:00
skundlona publicystyka pomagała mu jak mogła aby do tego doprowadzzić. I wszystko to za nasze pieniądze.

rząd, posłowie i senatorowie powinni otrzymywa wynagrodzenie w wysokosci średniej krajowej, wtedy dbali by o NAS.

emerytury tez powinni mieć liczone od średniej krajowej.

dlaczego jaruzesklki i kiszczak maja takie wysokie emerytury ? śmieją sie z was jak sie daliście OGRAĆ w Magdalence i przy okragłym stole.
alert !! / 94.42.189.* / 2012-03-14 09:49
uwazajcie !

zyjemy w demokratycznym państwie

artykuł 4 Konstytucji RP

> Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

> Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.
rozum / 62.244.141.* / 2012-03-14 08:39
nie jestem fanką PIS ale w tej sprawie jest z nimi - jakim prawem zmusza sie mnie abym pracowała do 67 lat? z góry wiadomo, że tej emerytury mało kto doczeka - bo pracodawcy nie będą trzymać starszych osób - więc jaka przyszłość czeka ? zasiłek - potem brak środków do życia i na leki - a potem świadoma przez PO naturalna eutanazja i zaoszczędzone pieniądze na niedoszłych emerytach
POnizenie / 94.42.189.* / 2012-03-14 09:54
skoro jesteś fanka PO to dlaczego sie dziwisz ?

pewnie nie słysząłaś, że twoi wybrańcy chcą hospicja pozamieniac w społki prawa handlowego z intencja opodatkowania wolontariuszy, jako że ich świadczona praca będzie dochodem tych spółek. I tu wkroczy twoje państwo z podatkami.

tak jak tego piekarza co dał chleb na stołówke bezdomnych i został obciazony podatkiem VAT.

nie jestes fanka PiS zatem tyraj do 67 roku zycia i przygladaj się jak twoi wybrani trwonia publiczny grosz na premie dla swoich kolesi.
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2012-03-14 10:47

pewnie nie słysząłaś, że twoi wybrańcy chcą hospicja pozamieniac w społki prawa handlowego z intencja opodatkowania wolontariuszy, jako że ich świadczona praca będzie dochodem tych spółek. I tu wkroczy twoje państwo z podatkami.

a ty pewnie nie słyszałeś, że mają tę nieprawidłowość naprawić?


tak jak tego piekarza co dał chleb na stołówke bezdomnych i został obciazony podatkiem VAT

a nie słyszałeś już pewnie tego, ze ten piekarz, oprócz dokarmiania ubogich robił inne wałki podatkowe? Pewnie nie bo o tym było dosć cicho, bo głupio było wszystkim mediom, które stawały wcześniej w jego obronie informować głośno o takim fakcie (6% jego długów wobec US wynikało z darowizn - też nie do końca tylko dla biednych, natomiast 94% stanowiły przekręty)
;-))) / 192.193.116.* / 2012-03-14 10:11

skoro jesteś fanka PO to dlaczego sie dziwisz ?

Nikt nic taiego nie napisał że jst fanem PO.
najpierw dokładnie przeczytaj komentarz dopiero pózniej odpowiadaj
divide et impera / 83.238.153.* / 2012-03-14 08:32
Naród podzielony zawsze wydupcony.
bsf / 46.45.103.* / 2012-03-14 08:31
NIE dla OBŁUDY i ZAKŁAMANIA w sprawie EMERYTUR!!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy