Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy nie chcą podwójnego opodatkowania

Polacy nie chcą podwójnego opodatkowania

Money.pl / 2006-03-20 10:25
Komentarze do wiadomości: Polacy nie chcą podwójnego opodatkowania.
Wyświetlaj:
Piotr Waroń / 2011-04-08 14:33
Co za idioci rządzą tym krajem!! Kiedy w końcu zrozumieją że bez końca nie da się wyłudzać pieniędzy od obywateli!!
Klarysa / 83.22.100.* / 2006-03-23 00:24
Kraj, który nie jest w stanie wywiązać się z gwarancji, które obywatelom daje konstytusja t.j. zmusza do tego, że młodzi, dobrze wykształceni ludzie decydują sie na wyjazd w poszukiwaniu bytu, a nie po to, by dorobić się majątku. Wyciąganie ręki po zarobione legalnie i ciężko pieniądze, jest draństwem. Róbmy tak dalej, a w kraju zostaną sami emeryci, renciści.
przyszly anglik / 84.43.72.* / 2006-03-22 17:36
przywyklismy juz do dziwnych zagran ze stony ponstwa ale to co sie teraz dzieje to istne zlodziejstwo
niewiem na czym im zalerzy na pieniadzach czy na pozbyciu sie ludzi z polski kto wie co jeszce naszemu madremu rzadowi zaswita do glowki zeby zapchac ta dziore budzetowa ktora z kadenci na kadecje jest coraz wieksza i wieksza ...............a poslowie z samoobrony kupuja sobie jakies tam MAYBAHy za okolo 1`miliona zlotych i skad oni na to maja kase,,,,,,,,,,,
Kinga / 81.190.225.* / 2006-03-22 00:23
A za co mają płacić, moze za to że kosztem rodziny wyjeżdzają by zarobić, bo w naszym kraju dzieje sie coraz gorzej. Jaka jest przyszłość przed nami może ktoś mi powie!!!!!!!!!!!!!!! Ja owszem mam prace ale zarabiam grosze, a dziecko pyta kiedy tatuś wróci do domu, i to jest bardzo smutne:(
zdzichu / 2006-03-20 20:00
W rzadzie niech się wezmą lepiej do roboty i utworzą miejsca pracy i zapewnią godne życie to nikt nie będzie wyjeżdżał za granice w poszukiwaniu pracy i środków do życia!!!!!Złodzieje z RZADU opamiętajcie się!!!!!!!!!
jliber / 82.210.134.* / 2006-03-21 00:47
Naiwnych jak zwykle nie brakuje. Zdzichu nie rozumie jeszcze (podobnie jak wiekszosc spoleczenstwa) ze rzad nie potrafi utworzyc zadnych miejsc pracy, a jedynie je niszczyc (podatki, biurokracja, regulacje, dotacje nierentownych galezi przemyslu itp). Dlatego zdzichu dalej bedzie glosowal na tych co obiecuja ze utworza (zbuduja, podaruja, itp, niepotrzebne skreslic) takich jak PiS, LPR, Samoobrona, zamiast na tych co po prostu obiecuja ze przestana niszczyc, czyli PO.
Dworas / 82.177.36.* / 2006-03-20 16:33
Banda złodziei!!! Sami kase biją, kradną i kombinują jak tu od ludzi, którzy przez to że chcą godnie żyć wyjeżdżają z kraju, wysępić pieniądze na ich malwersacje... To jest poprostu idiotyzm i całkowity brak godności... To jest możliwe tylko w Polsce... Aż wstyd się w europie przyznać że jest się polakiem... Panowie ministrowie nie tędy droga... Jak długo ten naród wytzyma? Wkońcu coś pęknie i będzie masowy strajk polaków...
jliber / 82.210.134.* / 2006-03-21 00:51
Nie przesadzalbym, wiekszosc rzadow swiata jest pazernych na zarobki obywateli za granica. To normalne zachowanie sie Wielkiego Brata. W kraju mozna ich zmusic, za granica na szczescie duzo trudniej. Niestety czesto wiaze sie z koniecznoscia pozostania na emigracji na zawsze.
matka 2dzieci / 94.196.187.* / 2011-04-08 14:24
OKRUCIEŃSTWO!!! Nasz kochany kraj zmusza nas bysmy nigdy nie wrócili do Polski ...
jacek 28 / 194.70.181.* / 2006-03-20 13:48
kiedy bylem osoba bezrobotna panstwo mialo mnie szeroko w d... teraz kiedy kosztem wyrzeczen przenioslem sie do UK(rodzina ,znajomi), nagle fiskus przypomina sobie omnie, bo przeciez ktos musi zalatac ta dziure(przypominam ze zadluzenie panstwaw ciagu 10 lat wzroslo 2 krotnie) no i zarobic na tych darmozjadow.
w takim ukladzie nie zamierzam powracac do kraju, a juz tym bardziej rozliczac sie z fiskusem. poza tym nie korzystam z chodnikow ,drog ,sluzby zdrowia itd wiec jaki podatek?!!!!!
ps. szkoda ze nasz kochany rzad nie pomyslal o tym ze kidys mozemy powrocic do kraju z jakims tam majatkiem i mozemy go inwestowa w polsce. to samo dotyczy opodatkowania gieldy. pozdrawiam
matka2dzieci / 94.196.173.* / 2011-04-08 14:49
Na moje szczescie nie pracowalam w Polce jak zaczelam prace za granica...mnie tez mieli w d.... kiedy mialam dwoje dzieci na utrzymaniu, zadnej pracy ,zadnej szansy na poprawe życia ogółem na bezrobociu naście lat. Matka samotna z dziecmi nie miała szans na prace wypadała z rynku pracy , a dzisiaj kiedy dzieci dorosły zmuszona byłam pozostawić ich w kraju zeby poprawić te nasza sytuacje wiec dzis nie mam ochoty wracac do kraju, a na pewno nie mam zamiaru dac sobie wykrasc ciezko zarobione pieniadze , które mam dla moich bliskich. Nasze państwo pozbawiało mnie w naszym kraju wszystkiego wiec dzis ja sie wypinam czterema literami na fiskus, bo niczym nie jestem zobowiazana a zwlaszcza ,ze moj wyjazd z kraju pozbawial mnie i moje dzieci bycia razem. Tej rozłaki nie moge zapomniec jak tez nie zapomne naszej kochanej Polsce , tego mojego życia w trudzie o przetrwanie mojej rodziny i tego ile wyrzeczen mnie to kosztowało ile stresów i nerwów co ujmowało mi zdrowia . DZIEKUJE CI POLSKO ZA TE MECZARNIE PRZEZ LATA ale PORADZIŁAM SOBIE BEZ TWOJEJ POMOCY CHOC BYLO POD GORKE I NA SZCESCIE DAWAŁAM SOBIE RADE !!!!
pss / 148.81.137.* / 2006-03-20 13:16
To cos sie dzieje w tym kraju jest poprostu CHORE!!!
freeman / 81.168.132.* / 2006-03-20 10:25
Kolejny przepis zależący od widzimisię urzędnika. Od którego dokładnie momentu wiadomo, że jest się "bardziej" związanym, a nie "mniej"? Jest jakiś wzór na wartość procentową związania obywatela z krajem? Dopóki nie ma, to takie przepisy są kolejnym przejawem arogancji Państwa wobec obywatela
mollan / 94.196.173.* / 2011-04-08 15:09
...nasze prawo potrafi byc zagmatwane i dobrze podkrecone ...zalezy do czego ma ten przepis posluzyc a wiadomo, ze interpretowac mozna to roznie wiec my zwykli ludzie nauczmy sie dobrze dobierac slowa zeby wyszlo na nasza korzysc a nie urzednikow.
jliber / 82.210.134.* / 2006-03-20 12:57
Obywatele maja harowac i placic danine urzednikom, a nie marzyc o dostatnim zyciu.
webster / 80.47.235.* / 2006-04-19 00:23
W Polsce nigdy nie bedzie dobrze, a jest takim pieknym krajem!!!!
hastant / 80.47.235.* / 2006-04-19 00:25
Na 5 mlodych 1 moze zostaje w Polsce a to dopiero!!!!!!

Najnowsze wpisy