Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy nie płacą abonamentu

Polacy nie płacą abonamentu

Money.pl / 2005-11-07 11:36
Komentarze do wiadomości: Polacy nie płacą abonamentu.
Wyświetlaj:
józef / 83.27.204.* / 2005-11-08 20:29
Polacy nie płacą bo większa część odbiorców odiera TV kablową i za nią płaci. Jestem za, bo jeżeli kupując chleb w sklepie płacę płacę w sklepie a nie piekarzowi, że go upiekł. Tak samo jest z TV jeżeli ktoś odbiera TV przez kabel to płaci operatorowi sieci kablowej i niech się oni rozliczają między sobą. Dlaczego wszyscy władni uwzieli się na ludzi którzy nie mają żadnego wpływu na ilość i jakość programów w większości nie wartych złamanego grosza. I dochodzimy do wniosku, że może faktycznie zrobić jeden program TV publicznej, ale za to porządny i bez politycznych kolesi.
aftor / 83.30.125.* / 2009-06-18 01:29
Se ne da. Tuby propagandowej nie zmienisz. Niech każdy coś ciekawego nagra i wrzuci na YouTube - a odbiorcy już sobie skompilują program TV. The only way to go.
TIM / 83.24.168.* / 2005-11-08 12:11
A po co tyle państwowych programów? Wystarczył by jeden. Gdyby zebrać wszystkie lepsze pomysły to może powstałby wreście jeden dobry program. Ewidentnie jest to miejsce do trzymania "stołków" dla swoich ludzi.
A co z tel. Kultura? Jeśli ja nie mam kabla ani satelity to czemu mam na to płacić, przecież nie mam dostępu.
Ale to wszystko jest takie polskie, że w sejmie tylko myślą nad tym ile jeszcze ludziom wyrwać grosza z i tak już pustej kieszeni.
kobietka / 84.102.102.* / 2005-11-08 09:53
we Francji tez nikt nie placi zadnego abonamentu i wszyscy deklaruja, ze nie maja telewizora, aby tego uniknac. Skoro Francja uchodzi za taki rozwiniety kraj i jeszcze nie znalezli sposobu jak zmusic ludzi do placenia, to mysle a nawet mam nadzieje, ze w Polsce tez nikt nie bedzie placil. A co do reklam, to sa wszedzie i chyba wolimy telewizje z reklamami niz platna;, Ktos juz wspomnial o tym ze dobrze tam zarabiaja,, a prywatnie u siebie w domu na pewno tez nie placa. Podsumowujac- dajcie nam swiety spokoj i przestancie brac pieniadze za wszystko.
myslący / 193.201.167.* / 2005-11-08 08:49
albo abonament i bez rekalm, albo nie płącimy abonamentu i mamy rekalmy, obecna formuła TV jest nie do przyjęcia. Nie płącę bo za co, miała to być telewizja kulturalna, edukacyjna itd. a zdejmują z ramówki ciekawe programy publicystyczne bo im oglądalność reklam spada, żałosne... precz z czerwonymi co to chcą zabezpieczyć swoje dochody, gdyby nie sprzedało się reklam, nieudacznicy. Najpierw niech zrobią dobry program, a potem możemy mówić o płaceniu, płacenie z urzędu nie jest dobrym rozwiazaniem. Telewizja publiczna tak nisko upadła, że nawet szkoda na nią płacić i wolę oglądać TVN więc dlaczego mam płącić na coś czego nie oglądam i nie słucham?
GRUBY / 212.186.144.* / 2005-11-08 07:53
program pani Waniek i jej osiągnięcia w pracy widac gołym okiem w ekranie telewizji publicznej świetne nowe filmy, programy rozrywkowe z najlepszymi artystami w kazdy weekend, za co tu płacić, Rzeczpospolita możeby napisać o stanie programów i średniej płacy wTV
slawinek / 83.18.138.* / 2005-11-08 08:49
Precz z TVP i panstwowym szajsem.Niech se sami płacą a jak nie to na pomidory do Włoch
ac / 83.22.124.* / 2005-11-07 22:34
A niby czemu miałbym płacić? Żeby prezes telewizji i cała świta czerwonych ryjów brała po kilkadziesiąt tysięcy na ryj miesięcznie? Żeby redaktorzy od siedmiu boleści, typu pana Camela pana Dowbora brali grube pensje? Niech zapieprzają za poł średniej krajowej, jak to robi wiekszość ludzi w Polsce. A jak im się nie podoba to wynocha, albo do prywatnych stacji, które nie pobieraja abonamentu, albo zbierać pomidory we Włoszech
jola / 83.25.89.* / 2005-11-08 06:22
tak jest -nie płaćmy, nie utrzymujmy beztalencia w telewizji własnie w stylu pan Dowbor i wielu,wielu innych.masz rację na pomidorki do Włoch
geotechkatowice / 2005-11-07 20:40
Ja płacę za cyfrę + i kablówkę a nie płacę za t.zw.abonament.Może ktoś logicznie mi wytłumaczy za co miałbym jeszcze dodatkowo płacić?Może na wysokie pensje członków Krajowej Rady?
kuni / 194.106.210.* / 2005-11-07 20:24
solorz nie bierze abonamentu a został miliarderem to samo walter a ci nasi nadawcy państwowi to na tym tracą chociaz w reklamach sa pierwsi, rozgonić i sprzedać to tałatajstwo złodziejskie
m / 83.28.24.* / 2005-11-07 11:36
ja tez nei bede placil:)
jamin / 81.210.38.* / 2005-11-07 15:17
pewnie - ja też nie płacę bo niby za co - jak mam samochód z radiem wmontowanym fabrycznie to mam je wypruwać jak nie chcę płacić żeby być w zgodzie z "prawem"? A co np. z telefonem komórkowym, w którym jest radio - też chyba za to powinienem płacić.

Inna sprawa, że jeżeli już ludzie mają płacić to chyba powinno obyć się bez reklam - albo na odwrót czyli tak jak jest - coraz więcej reklam - coraz mniej ludzi płaci.

Poza tym jak tak strasznie ważne jest płacenie abonamentu to niech wprowadzą dekodery - zobaczymy ile ludzi wtedy będzie oglądać telewizję tzw. publiczną i słuchać tej samej proweniencji radia. A tak przy okazji - czy za Radio Maryja też już jest obowiązkowy abonament - w końcu to radio rządowe teraz ;)
turmusz / 217.113.225.* / 2005-11-07 22:29
Uważam , że powinno się wprowadzić nowy abonament zamiast starego, przeznaczony wyłącznie dla ojca Rydzyka połączony ze specjalną daninądla braci Kaczyńskich. Brak zaplaty powinien być karany dlugoletnim pobytrem w specjalnych obozach pracy prowadzonych przez wspołpracowników Rydzyka i osobiście nadzorowanych przez ministra Ziobro
jola / 83.25.89.* / 2005-11-08 06:17
co ma piernik do wiatraka !!???
aftor / 83.30.125.* / 2009-06-18 01:37
Mózg mu wyżarło, bo za dużo "Nie" czytał. Elegancko podłączony do Matriksa typek, elokwentnie żonglujący hasłami najnowszych populistycznych trendów.
sprawiedliwy / 80.53.15.* / 2005-11-07 20:55
albo reklamy albo abonament i basta zlodziejom i obibokom z TVP mowimy nie...stanowcze nie !!!

Najnowsze wpisy