Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polacy nie wierzą w czyste intencje CBA

Polacy nie wierzą w czyste intencje CBA

Money.pl / 2007-10-18 08:03
Komentarze do wiadomości: Polacy nie wierzą w czyste intencje CBA .
Wyświetlaj:
--ech / 83.7.207.* / 2007-10-19 23:23
Blisko połowa? Tylko tyle ludzi inteligentnych chodzi po tej ziemi??? Ale macie wyprane mózgi! Mówię do tych z grupy "nieco ponad połowę" Polaków!
stefan101 / 85.128.51.* / 2007-10-19 22:30
typowe dla PIS-u, wykorzystanie dla własnych partyjnych celów. TKM.
CBA niech sobie będzie, ale niech zajmuje sie korupcja, a nie szukaniem hakow na opozycje.

Obecne CBA tyle razy sie skompromitowało, że Kaminski powinien ze wstydu uciec na Seszele.
W ostatniej akcji - nie wpadli na to, że szpital KGHM, ktory drapieżnie miała sprywatyzować Sawicka - od dawna jest prywatny.

Jak tacy idioci mają być w CBA, to lepiej zeby go nie bylo...
antylodziarz / 87.205.161.* / 2007-10-19 13:06
Słyszeliśmy rozmowę telefoniczną i to że kobitka myślała, że to taka tylko zabawa w policjantów i złodziei. Jak ją na siłę szkolono, jak się nagania klienta na kawałek Polski. Widzieliśmy jak biedna broniła się przed wciśnięciem jej do rąk walizki z łapówą. Widzieliśmy jak dba o dobre imię Polski, odmawiając przyjęcia walizy pod tak przez jej partię szanowaną instytucją jaką jest Sejm. Widzieliśmy, ale czy wszyscy zrozumieliśmy ?
oferta / 87.205.161.* / 2007-10-19 10:32
Polskę sprzedamy tanio wraz z tanią siłą roboczą.
~Lodziarze
Ela1 / 83.27.63.* / 2007-10-19 08:34
To co robi CBA przechodzi ludzkie pojęcie. Agenciu czują się jak królowie, poniżają ludzi, naruszają ich godność. Czuję się jakbym mieszkała w kraju komunistycznym, przedtem byli ubeki teraz jest CBA .... czyż to nie to samo! w obecnych czasach nic głośno nie można powiedzieć .... bo może jestem nagrywana lub filmowana. Mam nadzieję że ten pracownik CBA tak samo odpowie za korpucję jak posłanka, bo jak mi wiadomo odpowiada nie tylko ten kto bierze ale i ten kto daje!!!!!!!!!!!!!!!!
Coaz bardziej się upewniam, że w CBA nie pracują ludzie tylko żmije.
Ja osobiście mam już dość tego zaszczutego kraju.
georg / 2007-10-21 00:46 / Bywalec forum
Jaka szkoda, ze Ela1 sie rozminela z PRL-em, zwlaszcza tym z wczesnych lat 50-tych. Moze by wtedy pojela, jak sie zyje w kraju komunistycznym lub zaszczutym.
prawda / 87.119.13.* / 2007-10-20 09:18
ponizyli juz Ciebie? Bedziesz nadal lody robila, to tez trafisz do p******! hehe Podoba mi sie to biuro i jestem w 100% za nim!
DA-old / 195.225.71.* / 2007-10-18 17:45
Polacy sa zbulwersowani! Bezczelne CBA pozbawiło polaków uczciwej i oddanej bez granic obywatelom (;-)) niedoszłej senator Sawickiej.
Gdyby nie to CBA to została by senatorem i kręciła dla nas lody...
J.T. / 83.4.44.* / 2007-10-18 16:28
Co innego walka z korupcją a co innego to co dzieje się w TV, czym bliżej wyborów tym więcej. Nikt nie broni łapać , osądzać i karać ! Ale nie mogą organa rządowe toczyć kampanię wyborczą !!! Minister Sprawiedliwości przed chwilą pod płaszczykiem konferenci prasowej dotyczącej ministerstwa wygłaszał tyrady na temat gospodarki, Tuska itp. Czy ktoś mi powie że to nie jest działalność polityczna. To samo z CBA. Czas że to się kończy bo to jest nie do wytrzymania. Konferencja za konferencją (zobaczcie o ile PIS przez to że jest w rządzie i ma prezydenta, więcej występuje w TV niż inne partie) żadnych konkretów gospodarczych tylko p******* !!! Im się wydaje że Polacy są tak ciemni że nic nie widzą ?!!!
J.Kurski / 83.21.120.* / 2007-10-19 22:27
A nie pamietasz co powiedzialem. Ciemny Narod to kupi.
Pozdrawiam. J.Kurski
emanuealveritas / 79.187.37.* / 2007-10-18 09:15
Dziekujemy panie ministrze.
Mam nadzieje, że TVP powtórnie wyemituje film, który widziałem niespełna 2 tygodnie temu na tej antenie o walce Włochów z korupcja w latach 90-tych. Jakie stosowali techniki i metody ! Cp sie wtedy dziąło we Włoszech , co pisała włoska prasa lewacka wtedy. To samo co teraz u nas, dokładnie !
Przed nami daleka droga do oczyszcaenia państwa. 61 pozycja w rankingach miedzynarodowych percepcji korupcji to KOMPROMITACJA. W UE wyprzedzamy tylko Rumunię i Bułgarię, ale one dopiero co wstapiły do UE. Na 1 miejscy rankingu jest Dania i Finladnia. Wielka Brytania na 5. MY na 61.
Elendir / 2007-10-18 09:32 / Łowca czarownic
Czy kolega chciałby porównać sytuację we Włoszech w latach 90tych do aktualnej sytuacji w Polsce?

A może kolega zechciałby wymienić kraje spośród znajdujących się przed nami w cytowanym przez siebie rankingu które zawdzięczają swoją wyższą pozycję radykalnej walce z korupcją poprzez rozbudowanie aparatu kontroli? No, na 60, ile ich będzie?
emanuealveritas / 79.187.37.* / 2007-10-18 09:18
zapomniałem dodać Irlandia na 8.
Recepta platformy na Irlandię chyba obraża irlandczyków
fernando / 79.187.37.* / 2007-10-18 09:09
OBOP znowu miesza , Pani Bąbińska nie poddaje się no ile jeszcze tych bzdur opublikuje.
Przypomnę, ze po "wykładzie" Kwaśniewskiego w Kijowie podała, że za Kwaśniewksim chce głosować 22 procent Polaków, tylu zachwyciło sie byłym prezydentem.
Pewni jeszcze dzisiaj zobaczymy sondaż , że 76 procent Polaków jest za likwidacją CBA i IPN.
Kto utrzymuje tą instytucję ?
Sieroza / 83.21.120.* / 2007-10-19 22:29
Nu czort riezat lachy. Paszli won z CBA i ABW.
Wolga Wolga mat radnaja.
arch / 2007-10-18 08:03 / Tysiącznik na forum
tych samych metod, jakich używano w Afganistanie wobec talibów i bojowników Al-Kaidy.
Tajne 'podręczniki tortur' CIA

http://www.reseauvoltaire.net/IMG/pdf/CIA-Human_Resource_Exploitation_Training_Manual-1983-1.pdf
Elendir / 2007-10-18 09:25 / Łowca czarownic
Do ciekawych źródeł się odnosisz. To pozycje obowiązkowe w Twoim środowisku?

Najnowsze wpisy