Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy popierają zamykanie stadionów

Polacy popierają zamykanie stadionów

Money.pl / 2011-05-07 09:50
Komentarze do wiadomości: Polacy popierają zamykanie stadionów.
Wyświetlaj:
maciekkkk / 2011-05-08 12:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Banda wandali radzi sobie lepiej z r************* na stadionach niż osoby odpowiedzialne (czyt. PZPN) z reformą polskiej piłki nożnej (bo nic nie zrobiło). Zatem Euro2012 odbędzie się na pięknych stadionach bez kibiców, a drużyna Polski nie zdobędzie ani jednego punktu, w porywach może zdobędzie ze 2 bramki. Co do osób, którzy nie potrafią zachować się na stadionach, to w mojej ocenie należy im na stałe zabronić wstępu na stadiony, na stałe!! A nie później jeden z oficerów policji kupuje bilet szefowi stadionowych opryszków, który ma zakaz stadionowy. Niech wezmą się policjanci i organizatorzy do roboty!
oby tak bylo / 83.2.137.* / 2011-05-07 22:22
54 % popiera zamykanie stadionow, 29 % przeciwna .....
54% poparcia dla PO , 29 % dla bandy PISu ...
tak bedzie
Wapniak / 2011-05-07 17:45 / Tysiącznik na forum
Czyżby wszyscy Polacy byli idiotami?...
MarcinKaczy / 87.205.64.* / 2011-05-07 16:11
ta na pewno, w sumie od tego zrobi się bezpieczniej na stadionach hhe, bo faktycznie nie będzie miał kto robić burd. Ale rząd tuska ma więcej takich cudownych pomysłów na rozwój Polski. N Pis i SLD też nie chce głosować, i co tu zrobić :)
woju / 178.36.233.* / 2011-05-07 15:15
NIEPRAWDA!! DROGI PORTALU MONEY, NIE PRZYŁĄCZAJ SIĘ DO CHÓRU TUSKOMATOŁÓW, KTÓRZY ZA WSZELKĄ CENĘ TRZYMAJĄ JESZCZE DOBRĄ MINĘ DO ZŁEJ GRY. K I B O L E T O T E M A T Z A S T Ę P C Z Y ! ! ! !
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 13:07
Panie premierze. W szkołach starsze dzieci biją młodsze na przerwach. Niech pan pozamyka szkoły, to może przestaną to robić.
arch / 2011-05-07 14:06 / Tysiącznik na forum
Aż strach POmysleć -

A co będzie, gdy Tusk wyda wojnę pijanym kierowcom na drogach?
A co będzie, gdy Tusk wyda wojnę gwałcicielom kobiet?
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 14:28
Problem w tym W JAKI SPOSÓB ją wyda, a nie KTO ją wyda, nie uważasz? A co będzie, gdy NIKT nie wyda wojny pijanym kierowcom na drogach? A co będzie, gdy NIKT nie wyda wojny gwałcicielom kobiet?
kress / 91.193.208.* / 2011-05-07 13:22
Najlepiej pozamykać wszystkich ludzi w więzieniach, żeby nie płodzili dzieci - bo to wychowanie jest winne. Żyjemy w świecie powszechnego konsumpcjonizmu, w którym ludzie wciąż gonią za karierą, a jak już mają dzieci, to myślą, że dużo pieniędzy = dobre wychowanie.

Niektórzy ciągle sobie wmawiają "a mój synek/córka to takie grzeczne dziecko, nigdy by nie zrobili nic złego". Rodzice takich młodocianych wandali stadionowych pewnie do dziś wierzą w to jak cudowne jest ich dziecko. Większości by nie przyszło do głowy, że kieszonkowe, które dają dziecku, mogą iść na udział w kolejnej ustawce.
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 13:29

Rodzice takich młodocianych wandali stadionowych
pewnie do dziś wierzą w to jak cudowne jest ich dziecko.

Tak właśnie jest. A w temacie: Kibice w Polsce to święte krowy, maja jakiś cholerny immunitet nietykalnosci. Nawet jak kogoś okaleczą, to jedyna konsekwencją, jak może ich za to spotkać, to mokre ubranie i wypędzenie POZA OBRĘB STADIONU. Rodzina rodziną, a jakieś niepisane prawo też chroni tych bydlaków. Wystarczy tylko włożyć koszulkę, szalik z logo i jesteś nietykalny!
Patriotyczni Bibice / 83.27.237.* / 2011-05-07 12:47
żeby mogła się na nich odbyć uroczystość zwana Bar micwa bo Michnik Adam (ARON SZACHTER) tego sobie zażyczył od premiera Tuska
wojens / 46.113.9.* / 2011-05-07 11:40
Zamykanie stadionów to bardzo skuteczny sposób na walkę z kibolami.
Dzisiaj pileczka jest po stronie klubów i kibiców. Nie ma powodu, żeby caly naród i wszystkie organy państwa zajmowaly się stadionowa szumowiną. To nie jest sprawa racji stanu. Będa grzeczni, będą oglądac mecze a nie to nie.
Wczoraj zgromadzilo się na Łazienkowskiej parę tysięcy kibiców. Byli grzeczni i jeszcze po sobie posprzątali. Proszę jak milo.
Sami doprowadza do tego, że wszelkiej masci stadionowi bandyci nie beda mieli miejsca na stadionach. Świetne pociągnięcie wladz. Gratulować i chwalic Tuska za ta decyzję a nie pyskować drodzy pisiacy.
A swoją drodą może i pisowscy kibole przestaną idąc za przykladem kibiców przeskakiwać przez barierki na Krakowskim.
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 12:27

Wczoraj zgromadzilo się na Łazienkowskiej parę tysięcy kibiców. Byli grzeczni i jeszcze
po sobie posprzątali.

Twoim zdaniem to jest efekt zamknięcia stadionów? A może jeszcze powiesz, ze tak będzie zawsze, bo to efekt długofalowy? Z jakiej to niby racji łobuzy wyrzucone ze stadionu mają rozbijać np. wystawy sklepowe lub demolować różne inne miejsca użyteczności publicznej?
Sami doprowadza do tego, że wszelkiej masci stadionowi bandyci nie beda mieli miejsca na
stadionach.

Tych bandytów należałoby wyłapywać pojedynczo i stawiać zarzuty indywidualnie, a nie wygonić całą ferajnę poza stadion i niech rozrabia gdzie indziej. Czyżby pan premier tak bardzo bał się prezesów klubów sportowych, ze nie chce im się narazić?

Gratulować i chwalic Tuska za ta decyzję a nie
pyskować drodzy pisiacy.

A jak ktoś nie gratuluje i nie chwali Tuska, to ten jest od razu pisiak? Odpowiedz mi na takie proste pytanie: Dlaczego kibica nie można ukarać za nic, można jedynie go wypędzić go poza obręb stadionu nawet jak kogoś okaleczy?
wojens / 46.113.9.* / 2011-05-07 12:44

Twoim zdaniem to jest efekt zamknięcia stadionów? A może jeszcze
powiesz, ze tak będzie zawsze, bo to efekt długofalowy? Z jakiej to
niby racji łobuzy wyrzucone ze stadionu mają rozbijać np. wystawy
sklepowe lub demolować różne inne miejsca użyteczności publicznej?

No a czego? Oczywiście, że to bedzie efekt dlugofalowy. To bedzie straszak. Nie rozumiem takiej logiki, ze jak nie zdemoluja stadionu to zdemoluja miasto. To by znaczylo, ze trzeba się zdecydować na coś. Albo pozwolić im zdemolować stadion albo miasto. Czyli co? Nie robić nic. Lepiej niech już demolują stadiony. Będzie taniej i postronni obywatele nie bedą zagrozeni.
A jak ktoś nie gratuluje i nie chwali Tuska, to ten jest od razu
pisiak?

Żdzichu nie zadawaj mi takich pytań. Przeciez wiesz, że tu na forum większość wscieklych pisiaków dla których kazda okazja dobra, żeby na Tusku i PO powyżywać. A przecież Tusk nie jest zly. I w tej sprawie odniesie sukces. I to zobaczysz szybki.
Dlaczego kibica nie
można ukarać za nic, można jedynie go wypędzić go poza obręb stadionu
nawet jak kogoś okaleczy?

Można, powinno i karze. Tu coś pomylileś. Kibic podlega takiemu samemu sciganiu przez prawo jak każdy inny.
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 12:58

Oczywiście, że to bedzie efekt dlugofalowy. To bedzie straszak.

W założeniu. Jesteś w stanie to uzasadnić to jedynie swoim optymizmem i niczym więcej.

Nie
rozumiem takiej logiki, ze jak nie zdemoluja stadionu to zdemoluja miasto.

To nie logika. Takie rzeczy przecież miały miejsce nie raz i nie dwa w innych krajach. Dlaczego Polska miałaby być wyjątkiem? Poza tym nie sądzę, by rozjuszony tłum bandziorów był skłonny do skruchy w obliczu zamknęcia stadionu.
Kibic podlega takiemu samemu sciganiu
przez prawo jak każdy inny.

Tak, podlega. Tylko dlaczego tego prawa się nie egzekwuje? Gdybyś jako osoba prywatna poszarpał komuś marynarkę, to jestem pewien, że staniesz przed prokuratorem. Jeżeli jednak jako szalikowiec na stadionie rozłupałbyś bejsbolem komuś czachę na pół, to by Cię tylko polali wodą z aramatki i wypędzili poza ogrodzenie. Kibice w Polsce to święte krowy, ich się nie karze. A ja spokojny, grzeczny obywatel z jakiej paki mam oglądać mecze w TV? Ja nic nikomu nie zrobiłem, za co mnie karać, ja chce oglądać mecz z trybun.
marynarz098 / 2011-05-07 13:36 / Tysiącznik na forum
Przysluchalem sie waszej rozmowie, i wojens ma racje i ty masz racje......ja nie jestem kibicem i nigdy nie bede.

Mam nadzieje, ze zamkniecie stadionow przyniesie jakies rozwiazanie, chociazby krotkotrwale, ale jeszcze wieksza mialbym satysfakcje, gdyby takich emocjonalnie niedorozwinietych mlodych ludzi, konsekwentnie karano........a u nas sie z nimi rozmawia, prosi, szkoda, ze nie obciaza karami........ja znam kilku hoolsow.........przeciez oni sa zadowoleni z siebie, dumni wrecz kiedy rozwala komus kichawe, czy witryne sklepowa, czy plastykowe krzeselka, na stadionie......im wiecej kichawek rozwalisz, im wiecej burd bedziesz mial w grafiku odznaczonych, tym wiekszy kozak jestes.

Brak innych wzorcow.!!! Wiec sami sie soba zajmuja.
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 13:52

Mam nadzieje, ze zamkniecie stadionow przyniesie jakies rozwiazanie,
chociazby krotkotrwale

Marynarz, ale pomyśl sam, jaki pożytek jest z KRÓTKOTRWAŁEGO rozwiazania problemu, skoro wszystko i tak wróci do punktu wyjścia?

........a u nas sie z nimi rozmawia, prosi, szkoda, ze nie obciaza
karami........

Ciekawe dlaczego? Oni mają jakiś cholerny immunitet, jak tylko się przebiorą w koszulki i szaliki. Nie wolno ich tknąć. A efekt jest taki, jak piszesz ponizej:
tym wiekszy kozak jestes.

Kozactwo jest wprost proporcjonalne do wsparcia, któremu się kozakowi udziela, a udzielają mu takowego kluby sportowe, z którymi się utozsamia.
an23 / 89.78.28.* / 2011-05-07 18:44
Nareszcie zadziało coś konkretnego tzn. zagrożenie utratą PIENIĘDZY. Sądząc po odzewie, ta groźba działa na każdego w tym towarzystwie: kluby, PZPN, urzędników, ochroniarzy, różne stowarzyszenia prowadzące swoje interesy, policję, gangsterów itd.
Jest też szansa dla zwykłych kibiców.
Jeśli ta 'pajęczyna' ludzi z różnych organizacji nie okaże się zbyt silna i jeśli Tusk jest rzeczywiście zdecydowany na zmiany i wystarczająco silny to problem na pewno da się rozwiazać i większość z wymienionych się dogada..
marynarz098 / 2011-05-07 13:58 / Tysiącznik na forum
Ja tak po latwiznie chcialem......,,Lepszy wrobel w garsci niz kanarek na dachu,,.
,,Lepszy rydz niz nic,,

Zwazywszy ze rodziny z dziecmi na spotkania nie chodza, mozna wywnioskowac ze bilety to tylko hoolsi kupuja, wiec kluby, bo to chyba one z biletow czerpia kozysci, i z reklam, nie beda chcialy sie pozbyc ostatniej formy zarobku.

Jak nikt nie bedzie reklam ogladal(bo futbolu w naszym wydaniu nie ma sensu ogladac)to nie bedzie sponsorow, a jak nie bedzie sponsorow to caly plan szlak trafi.....
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 14:10

mozna
wywnioskowac ze bilety to tylko hoolsi kupuja, wiec kluby, bo to chyba
one z biletow czerpia kozysci, i z reklam, nie beda chcialy sie pozbyc
ostatniej formy zarobku.

Dokładnie. Podsumowując - Pan premier nie będzie karał kiboli, bo nie chce się narazić wpływowym prezesom klubów. Łatwiej JEDNORAZOWO zamknąć stadion, potem klub bardzo szybko odzyska straty, wilk syty i owca cała. Karając poszczególnych kiboli premier zszarga opinię konkretnym klubom sportowym i tym samym narazi się wpływowym ludziom.
marynarz098 / 2011-05-07 14:15 / Tysiącznik na forum
Tusk nie chce skonczyc jak Marcinkiewicz.......jesli dobrze pamietam, to Marcinkiewicz, wspominal o wojnie z korupcja w PZPN itp.

Tusk cwaniak, gra pod publike.
Prezes nie lepszy, on do serca kiboli przytuli.

W 70 i 80 milicja, dlugimi palami radzila sobie z robotnikami, a teraz co zapomnieli jak sie pal uzywa??????

Bzdura na kczych lapach....prosze bledznie nie interpretowac.....kaczych lap.
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 14:21

W 70 i 80 milicja, dlugimi palami radzila sobie z robotnikami,
a teraz co zapomnieli jak sie pal uzywa??????

Słuszne spostrzeżenie. Przeoczyłem to, bo w 1980 miałem 6 lat i skakałem z gazety na podłogę.
marynarz098 / 2011-05-07 15:00 / Tysiącznik na forum
Tos o 4 lata starszy, ja pamietam tylko wate na patyku, i oranzade z saturatora, dla mnie socjalizm kojazy sie z Pewexem i Baltona, ojcic tez marynarz.
A dlugie paly widzialem tylko w tv.
Ale sie nasunelo na mysl.

kurde!!! myslalem zes starszy, i to duzo..!!!!?????
wojens / 46.113.9.* / 2011-05-07 13:13
Żdzichu nie mogę z toba dalej się spierać.Życzę Ci wesolo spedzonej soboty i niedzieli. Zobaczysz za jakiś czas okaże sie , że to ja mialem rację. Czego nam wszystkim szczerze zyczę.
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 13:23

że to ja mialem rację.
Czego nam wszystkim szczerze zyczę.

Życzysz nam wszystkim, żebyś miał rację? :))) W takim razie wzajemnie. Ja życzę Ci, żebym to ja miał rację:))) Pozdrawiam.
kaplica / 83.31.73.* / 2011-05-07 11:13
kibole do sejmu i senatu!
wojens / 46.113.9.* / 2011-05-07 11:27
Kibole już są w sejmie i senacie. Nie pamiętasz jak skakali 10 kwietnia przez barierki na Krakowskim.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2011-05-07 10:43
Ja jestem za zamknięciem "Rządu" a nie stadionów. Przynajmniej nie narobił by już więcej szkód w naszym kraju...
Czy czasem bójki na stadionie w Bydgoszczy nie były prowokowane przez członków Antify...?
arch / 2011-05-07 10:37 / Tysiącznik na forum
Około 6 tysięcy kibiców Legii zgromadziło się przed stadionem na Łazienkowskiej,z transparentami -
-- "Donald, matole, twój rząd obalą kibole!"

http://niezalezna.pl/10128-donald-matole-twoj-rzad-obala-kibole
ciekawe zdjącia !
ździcho / 62.244.136.* / 2011-05-07 10:15
Ile można dostać za danie komuś w mordę? Nieważne, tak, czy inaczej jest to czyn karalny. Gdyby sprawcy byli za to ścigani z urzędu, to i problem huligaństwa na stadionach by się skończył. Po temacie.

Najnowsze wpisy