Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polki są niezwykle przedsiębiorcze

Polki są niezwykle przedsiębiorcze

Money.pl / 2006-10-13 14:42
Komentarze do wiadomości: Polki są niezwykle przedsiębiorcze.
Wyświetlaj:
kobieta / 83.142.172.* / 2006-10-13 16:03
Jesteście żałośni Panowie. Załóżcie własną firmę i też dostaniecie dotacje. Pozdrawiam
sceptyk / 2006-10-13 15:33 / Tysiącznik na forum
Co to za system, że prywatny biznes opiera się tylko na dotacjach unijnych i pomocy państwa??????
Przecież te instytucje mają pieniądze tylko i wyłącznie z grabieży podatkowej. Połowę tego co zagrabią przejedzą urzędasy a reszta trafi do żon podatników w formie dotacji.
Czyli najpierw mąż zostanie ograbiony z dochodów przez krwiożerczy system podatkowy, a potem jego żona dostanie jakiś ochłap w postaci dotacji (takich czy innych, ale w większości bezsensownych). A co ma powiedzieć ograbiony facet, który NIE MA ŻONY, która mogłaby wziąć dotację?
Czy tak trudno zrozumieć, że obniżenie podatków rozwiąże większość problemów, które biurwokracja tak bohatersko zwalcza?
maniuś / 83.27.99.* / 2006-10-13 18:00
Na obniżenie podatków nie ma co liczyć,a z czego ci szubrawcy będą nabijać sobie kabzę.Mają na to cztery lata i muszą napełić sobie konta bankowe.Trzeba było nie chodzić na wybory i nie wybierać oszołomów.Ja bojkotuję każde te głupawe wybory i nie mam wurzutów że za moim przyzwoleniem to chamstwo szarogęsi w Polsce.
Dziadek Kurskiego / 2006-10-13 14:42
ja już dawno o tym wiedziałem.

Ach te kobietki....
Tu_pak / 2010-04-02 15:46
i są organizacje które dają kobietom niezwykle szanse do rozwoju własnej organizacji !
Takim przedsięwzieciem jest konferencja "Ponieważ Innowacja jest kobietą!” w SGH w Warszawie...
zostanie tam zainaugurowany konkurs Darboven Idee Grant 2010, w którym do wygrania jest 100 000 zł na rozpoczęcie lub wsparcie działalności.
więcej informacji->
http://www.darboven.pl/idee_grant/

Najnowsze wpisy