Forum Polityka, aktualnościKraj

"Polscy piloci zostali naprowadzeni na śmierć"

"Polscy piloci zostali naprowadzeni na śmierć"

Wyświetlaj:
kdusy / 79.186.179.* / 2011-01-20 23:59
plotkują- gdyby przyjęto w SEJMIE rezolucję PIS ws. SMOLEŃSKA prawdopodobnie WYNIK RAPORTU MAK BYŁBY
CAŁKIEM INNY-BARDZIEJ KORZYSTNY DLA POLSKI-tej rezolucji sprzeciwił
się:prezydent,premier,marszałkowie i posłowie:PO,PSL,SLD i to prawdopodobnie ROZZUCHWALIŁO Rosję i
komisję MAK-PO,SLD,PSL poza sejmem ,
gdyby premierem był KACZYŃSKI nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie
POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten "KIEPSKI WYSTĘP"-porażka
premiera,prezydenta,marszałków,posłów :PO,PSL,SLD-poza sejmem w wyborach-rosjanie spowodowali
wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy rusek?,-plotkują ludzie-czy
postradali
rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani
POLSKI
RZĄD,prezydent,..).-co tu ma wypadek KASA(chyba tylko niezbicie dowodzi,że minister już dawno
powinien być ODWOŁANY) :-TOTALNA KOMPROMITACJA władz,lot składa się z:wylotu i
LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i tam : niedostarczenie przez
ROSJAN przed -WIELOMA WYLOTAMI-dokładnych map terenu lotniska(niedostarczenieNIEPRAWIDŁOWE KOMENDY
DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE SIĘ Z
PRZEŁOZONYMI?,NACISKI i rozmowy nieznanych ludzi na wieży kontrolerów,czy bili piani?(czy ich
badano?),braki oświetlenia,podawanie złej wysokości i TORU LOTU z wieży,nieprawidłowe kierowanie
lotem,wycięty las,,niszczenie GŁÓWNEGO DOWODU-SAMOLOTU,żle działające
przyrządy,latarnia,lewa mgła?,JAKIŚ niezidentyfikowany przelot samolotu-czy mógł mieć wpływ na złe
wskazania liczników,mgłę,...?,brak nagrań z wieżyprw,rzdarudopodobna manipulacja(KOPIUJ,WLEJ) w
odczytach z czarnych skrzynek,brak wielu dokumentów,...,KONTROLERZY LOTU
, powinni BYĆ TYLKO SKUPIENI na BEZPIECZNYM SPROWADZENIEM SAMOLOTU NA LOTNISKO -po to tam byli,a
nie zajmować się rozmowami : z ludzmi na WIEŻY i poza nią-telefonicznymi?,...-MOŻE jest więcej
jeszcze ZANIEDBAŃ ze strony ROSJI...-- były MOŻE PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a
NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ,SLD PSL-ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w
OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄ- dość opluwania POLSKI...-sądaże
mediach
-widził to cały świat-,,,,,,ze większość POLAKÓW NIE WYKLUCZA ZAMACHU,...
rolicky / 79.186.179.* / 2011-01-20 23:44
plotkują-PO,PSL,SLD poza sejmem-po co to robią niektóre media? i ludzie zapraszni do
mediów/-KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać
wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY
POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka
przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo
-dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i
POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat
popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się
ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy
zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do
mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze
4:1
razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja?
pseudo-dziennikarzy?-czy
?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to
jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi
PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają
POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który
zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE
o15%
dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ
ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI
poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie
z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i
OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA
KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma
tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia
KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ
znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak
PO
Rych1973 / 77.253.228.* / 2011-01-20 12:29
Jak zwykle sami specjaliści. ja zapytałem pilota - za pojazd powietrzny odpowiada kapitan i wszystkie decyzje jego obarczają - nawet jak jest źle naprowadzony to powinien odlecić - nie zrobił tego albo chciał zrobić za późno.
kuca / 83.23.100.* / 2011-01-21 15:03
To dlaczego, kiedy kapitan dał komendę odejścia na drugi krąg samolot ciągle spadał w dół?
T. / 81.190.54.* / 2011-01-20 12:54
Dokładnie!

pojazd powietrzny


Dlaczego od niedawna , wszystko co lata ,nazywa się "statkiem powietrznym".
Do tej pory pojęcie "statek" , kojarzyło mi się z wodą.
Teraz pewnie znalazł się taki jeden mundry i tworzy kolejną rewolucję w nazewnictwie ,w i tak wystarczająco skomplikowanym j. polskim.
Już mamy "wsuwki poranne" zamiast pantofli. "Zwis ozdobny męski" zamiast krawata . "Statek powietrzny" zamiast do tej pory samolotu itd.itd.
Polska ,to jednak dziwna ta kraj...
cjsio / 83.4.142.* / 2011-01-19 23:10
PO,PSL,SLD poza sejmem-kompromitacja
,cynizm,hipokryzja,kłamstwa,...?
Rosati:. Polska jest jedna i to nie jest Polska premiera Tuska i
jak on już odejdzie ona dalej
będzie trwała, więc jej wizerunek jest wartością nadrzędną...
dlaczego nie było reakcji polskiego
premiera? Uważam, że popełnił tutaj wielki błąd mając takie
naboje w postaci argumentów i dając się
ograć Rosjanom w sposób straszliwy. Premier był na nartach i to
rosyjska wersja poszła w świat.
Polacy mieli świetne argumenty i ich nie
wykorzystali...wcześniej...Czyli nie będzie wniosku o
postawienie rządu i Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu? ...
najpierw trzeba odkłamać to, co
zostało zakłamane. Na odpowiedzialność prawną i polityczną
jeszcze przyjdzie czas. Na razie mamy
sporo do zrobienia w kwestii odkłamywania kłamstwa
smoleńskiego.Hofman;Dziwniejsze jest, że ta
wiedza u pana premiera Tuska, u pana ministra Millera była od
kwietnia i nie zrobiono z niej użytku.
Premier twierdził tymczasem, że główne tezy w raporcie MAK są
właściwie prawdziwie.
T. / 81.190.54.* / 2011-01-19 18:27
Całe szczęście , że rosyjscy kontrolerzy ruchu nie kazali naszym pilotom skakać na spadochronach . Dopiero byłaby afera .
- Lotniska nie widać , przyrządy wskazują nieprawidłowe informacje , a oni podchodzą do lądowania , wiedząc ,że jest to pseudolotnisko wiatrem podszyte ...
Jestem też ciekaw , jak nasi piloci lądowaliby na lotniskowcu "idącym" pół naprzód ?
Wapniak / 2011-01-19 10:44 / Tysiącznik na forum
Słusznie. W związku z tym należy wypowiedzieć Rosjanom wojnę. W pierwszym szeregu na koniku Kaczyński z szabelką a obok Tusk. Z całą Waszą styropianową czeredą za Wami. Do boju Panowie szlachta. Na koń.
/nie wracajcie/.
em96 / 151.82.75.* / 2011-01-20 01:40
Skoro proponujesz to śmigaj chłopie... Nie prowokuj, by później chyłkiem, cichcem zmykać za plecami innych, jak to robiliście jako operacyjni PZPR-owskich służb podczas manifestacji w latach '80, '90...
konserwa / 2011-01-19 10:52 / Tysiącznik na forum
A znasz dowcip o starym żydzie napadli go w parku i kolega go pyta "i co zareagowałeś"; a on odpowiada "tak spuchłem". Może masz rację spuścić uszy po sobie, kiedy nam plują w twarz udawać, że deszcz pada. Masz michę to się ciesz. Postępować wg starego Rosyjskiego porzekadła "ciszej siedzisz dalej zajedziesz".
Tylko zwróć uwagę słabych Rosjanie nie szanują o czym bardzo boleśnie przekonuje się nasz premier.
Nie o wojnę chodzi, ale o zwykła sprawiedliwość. Ważne, żeby w lustrze móc sobie spojrzeć w twarz.
Punch o pamięci dłuższej niż tydzień / 178.73.50.* / 2011-01-19 12:41
No proszę, idiotyzm jest zaraźliwy. Bez prognozy pogody, bez zgody lecimy, hura! Wódz kazał więc do dzieła.
Głupota przeważnie jest zbrodnicza, co potwierdzają wszystkie znane fakty historyczne, np. - jeden syfityczny malarz pokojowy kazal niemcom
popełniać zbrodnie niespotykane w całej historii ludzkosci i popełniali, jeden zaspany połgłówek kazał lecieć i polecieli. Teraz polityczne przepychanki, zamieszanie że aj waj, a o okradzaniu zbieraczy emerytury
cicho, a o uwłaszczeniu Polaków na Ziemiach Zachodnich, cicho, o dalszym niszczeniu polskiego przemysłu cicho, etc...
PS. Cicho wszędzie, głucho wszędzie,
Gó@@no było, gó!!no będzie.
(przedwojenne)
kuca / 83.23.100.* / 2011-01-21 15:02
To nieprawda co piszesz. Prognoza była na 3000-4000 metrów i jak byli w połowie drogi to nagle "wyszła" mgła.
Ciekawe ile masz lat i co powiesz, kiedy okaże się cała prawda o tym wypadku. "Wypadek" Katynia poznaliśmy po 60 latach. Drwiono wtedy z polskich oficerów, że uciekli do Mandżurii.
Czy ty dorosłeś do pięt panu profesorowi Kaczyńskiemu, żeby tak o nim pisać, lub porównywać go do zbrodniarza?
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 11:14
Poczekaj na polski raport. Wczorajsza konferencja, trochę zmanipulowana świadczy o tym, że nie zamierzamy spuszczać uszu po sobie.
kuca / 83.23.100.* / 2011-01-21 15:07
Zamierzamy bardziej niż spuścić uszy po sobie. Posłuchaj pana Millera. Powiedział, że jego raport będzie jeszcze ostrzejszy dla strony polskiej - czyli dla pilotów, dowódców i śp. Pana Prezydenta.

To już będzie hańba i zaprzaństwo
ździcho / 77.254.235.* / 2011-01-19 11:07

Nie o wojnę chodzi, ale o zwykła sprawiedliwość. Ważne, żeby w lustrze móc sobie
spojrzeć w twarz.

A jak chcesz dojść sprawiedliwości BEZ wojny? Jedyna alternatywa to atak nuklearny z zaskoczenia. Zaryzykujesz chorobą popromienną? Pewnie powiesz, ze patriota jest gotów i na to...
kuc / 83.23.100.* / 2011-01-21 15:10
Wojna nie jest potrzebna. Nasz Papież plus Solidarność wygrali starcie z największą potęgą wojskową ZSRR bez jednego wystrzału, nie posiadając broni. Posiadali za to wiarę w Boga i w Polskę i Polaków. Przypominam, że byliśmy wtedy bardziej zniewoleni. Damy radę.
konserwa / 2011-01-19 12:41 / Tysiącznik na forum
Gratuluję sarkazmu. Grunt to pełna micha nie????
ździcho / 77.254.235.* / 2011-01-19 17:58

Grunt to pełna micha nie????

Dokładnie. Na moją michę pracuję JA. Pracowałem też na ICH kawiory, homary i ostrygi.
mały, ale Wielki / 83.1.81.* / 2011-01-19 15:41
Tak, grunt to moja pełna micha. Oni się nie przejmowali mną jak nie było co do gara włożyć, dzisiaj mnie też oni nie obchodzą.
Punch dociekliwy / 178.73.50.* / 2011-01-19 12:50
Oczywiscie że był zamach, Macierewicz ma rację i wie co mówi, wszak miał lecieć i nie poleciał, co wiedział anie powiedział? Powołać komisje do zbadania Macierewicza staje sie sprawą najwyższej wagi, może tu chodzi o bratobójstwo.
GOSC4444 / 79.187.58.* / 2011-01-19 21:40
MACIEREWICZ MA TAK OGROMNA WIEDZE,O KTOREJ TOBIE SIE NIE SMIŁO CZŁOWIEKU...
MN4 / 78.8.35.* / 2011-01-19 10:05
To znaczy, że każdego można zabić podczas lądwania we mgle?
Nawet jak leci na swoich przyrządach?
Nawet jak jest prezydentem?

Gdy rozum śpi budzą się demony.
langier / 91.12.76.* / 2011-01-19 09:54
nasz prezydent mial racje trzymac sie od tyfusu ruskiego z daleka , katynska rocznica przekreslila wszystko
jan49 / 83.23.7.* / 2011-01-19 09:48
Mam nadzieję ,że przy następnych wyborach kandydaci będą musieli przedstawić badania o swoim stanie psychicznym
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 10:46
Gdyby bylo tak jak piszesz to PIS bylby strasznie przetrzebiony. Ja jednak wolalbym, żeby ludzie na nich nie glosowali na podstawie wlasnych ocen. A to co wczoraj wyprawiali pisiaki w sejmie powinno w glowach elektoratu wlączyć czerwoną lampkę.
em96 / 151.82.75.* / 2011-01-20 00:49
Ty raczej zacznij martwić się o siebie. O PiS-u się nie martw, raczej o swoich PO i nic tu nie pomogą Twoje zaklęcia i pobożne życzenia...
sly1234 / 83.3.52.* / 2011-01-19 09:24
jak ktoś ci powie że masz skoczyć z mostu to skoczysz chłopie? No pomyśl! jeżeli ja nic nie widzę przed sobą to nie jadę! przecież to proste. nie widzieli pasa, ba nie widzieli wg lotniska, a mimo to na siłę chcieli wylądować. Nie winię tutaj załogi samolotu tylko wszystkie sytuacje jakie doprowadziły do katastrofy. Mam nadzieję, że wreszcie zaczną myśleć. Jak to się mówi do 3 razy sztuka!!
zcz2 / 2011-01-19 14:15
Ty o pilotażu masz takie pojęcie jak moja suka. dobrze naprowadzony samolot moze ladowac nawet we mgle.
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 10:25
Tym bardziej, że im skakać nie kazali. Wręcz przeciwnie.
konserwa / 2011-01-19 10:10 / Tysiącznik na forum
Drogi kolego gadasz bzdury. Nie było żadnej próby lądowania, a jedynie zejście do wysokości decyzyjnej, z której wg stenogramów pilot zdecydował o odejściu, dlaczego samolot nie odleciał tego nie wiemy (eksperci przypuszczają, że zbyt późno stery przejął pilot (bo automat nie zareagował na próbę odejścia) z drugiej strony problemy z określeniem wysokości co pewno też było błędem pilotów, ale trzecie to błędne informacje z wieży kontroli lotów w Smoleńsku. Wszystko to nałożyło się, że było zbyt późno żeby poderwać samolot.
Wina była po stronie Polskiej i Rosyjskiej fifty fifty a jednostronność raportu MAK jest po prostu arogancją wobec Polaków. Taka jest wielka różnica między demokracją Polską a demokracją Rosyjską (homo sovieticus)
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 10:33
Ale oni może nawet nie mogli im podać wlaściwych parametrów. Tam nie bylo urządzeń dzięki którym kontrolerzy mogliby ich sprowadzić na ziemię. Czy oni tam, na tej " wieży " w ogóle mieli jakiś sprszęt dzialający? Czy oni w ogóle myśleli o sprowadzaniu samolotu na ziemię? Wyrażnie dążyli do tego, żeby piloci nie lądowali. Dlaczego za wszelką cenę lądowali?
em96 / 151.82.75.* / 2011-01-20 00:44
Trzeba się było nad tym zastanawiać zanim zaczniesz naśladować małpę przy klawiaturze, pisząc stek bzdur...
zby79 / 79.163.191.* / 2011-01-19 09:43
Na wysokości decyzji ustalonej przez wieżę padła komenda odchodzimy. Mimo tego samolot spadał nadal. Oczywiście zostawienie samolotu na płycie lotniska spowodowało, że wszystkie urządzenia elektroniczne są zniszczone. Ale co tam. I tak to piloci mieli być winni.
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 10:38
Nie na wysokości decyzji tylko znacznie poniżej. Wtedy na wszystko bylo już za późno. A do tego odchodzili na automacie co ze względu na wyposażenie a raczej brak tego wyposazenia bylo niemożliwe. To mówią eksperci. I tego radzę się trzymać. Po co mamy się wzajemnie oszukiwać. Wystarczy, że w sejmie mamy hucpę.
em96 / 151.82.75.* / 2011-01-20 00:52
Ty już raczej nikomu nie radź, bo za Twoimi radami znowu wybiorą PO z Tuskiem do rządu...
konserwa / 2011-01-19 10:45 / Tysiącznik na forum
A dlaczego byli poniżej??? Wszak wieża podawała, że są na ścieżce i odpowiedniej wysokości czyż nie????
ździcho / 77.254.235.* / 2011-01-19 11:18

Wszak wieża podawała, że są na ścieżce i odpowiedniej
wysokości czyż nie????

Zgadza się. Wieża po raz ostatni podała taki komunikat na wysokości 150m. Tymczasem decyzja o odejściu zapadła na 100 metrze nad ziemią (chyba) czyli na wysokosci decyzyjnej. Na 80 metrze drugi pilot potwierdził odchodzimy. Między 150tym a 50tym metrze wieża nie odezwała się ani razu. Ważne: Na wysokości decyzyjnej wieża milczała.
em96 / 151.82.75.* / 2011-01-20 00:59
Nie funkcjonowały urządzenia pokładowe, ster nie mogli nic zrobić. wszystko jest w rejestratorach, których ruskie nie chcą udostępnić. Dlaczego, skoro nie mają nic do ukrycia...?
Ponadto to jest własność RP. Do badania wystarczą kopie. Ile czasu potrzeba, by skopiować 3 razy po pół godziny materiału...?
- Rok ?
Do dobrego sfałszowania potrzeba dużo czasu... (?)
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 11:17
Wieża nie podawala im wysokości. Bo nie ma takich możliwości. A piloci mieli żle ustawione wysokościomierze. To mówią eksperci nie ja.
ździcho / 77.254.235.* / 2011-01-19 11:20

Wieża nie podawala im wysokości.

konserwa nie mówi o wysokości tylko o komunikacie: "Na kursie i na ścieżce"
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 11:25
Mówi o wysokości. A o tej wieza nie informowala. To piloci wieżę powinni informować o wysokości. ale tego nie robili. Oni zresztą sami nie wiedzieli na jakiej realnie się znajdują.
że są
na ścieżce i odpowiedniej wysokości czyż nie????
ździcho / 77.254.235.* / 2011-01-19 11:45
Ano tak. Ja patrzyłem na tabelki oznaczone ШT (niestety nie ma w legendzie stenogramu co to za cholera jest ten ШT). A to właśnie ten ШT odlicza wysokość. Wiesz może co to jest (raz liczy, raz napieprza po rusku, raz po angielsku, raz po polsku)?
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 12:30
Nie mam pojęcia. Wczoraj slyszalem wypowiedź eksperta i stąd wiem, że wieża mając taki wyposażenie nie może podać wysokości.
em96 / 151.82.75.* / 2011-01-20 01:14
A, którego eksperta słyszałeś...?
Tego skundlonego w skundlonej Telewizji...?
Wyobraź sobie, że ja też oglądałem i już Ci pisałem: przestań oglądać to profesjonalne "lanie wody", bo nie znasz się na kpinach i Ci mózg wysuszą - wodę to już Ci zrobili...
konserwa / 2011-01-19 12:44 / Tysiącznik na forum
Szkoda, że o tym nie wiedzieli piloci w Tupolewie.
em96 / 151.82.75.* / 2011-01-20 01:03
No popatrz... a on wie...
mnsg / 84.10.38.* / 2011-01-19 09:20
Co za zapszaństwo w wykonaniu obywatela Macierewicza, cały czas opowiada same głupoty. Pułkownik Mikołaj Krasnokutski jako pilot dużych samolotów transportowych ma uprawnienia do prowadzenia korespondencji w powietrznych sieciach radiowych - kto wam naopowiadał takich bzdur ze nie miał uprawnień. Natomiast jeżeli chodzi o trybunał stanu to powinien być przed nim postawiony pośmiertnie Lech Kaczyński, jako główny odpowiedzialny i sprawca tej całej tragedii.
Ja Ostoja / 91.146.194.* / 2011-01-20 21:09
Słuszna uwaga, bo Prezydent też powinien przestrzegać Prawo, a on z samolotu zrobił prywatny ogródek. Przypominam wypowiedź urzędników kancerarii, że Prezydent zaprasza chętnych do samolotu, chociaż z zastrzeżeniami. Nikt ostatecznej listy uczestników nie znał. To o czym to świadczy. O braku odpowiedzialności najważniejszych głów Państwa.
A teraz mamay płacić za czas anteowy dla plujących z PiS-u. Co to ma znaczyć. Czas pogonić to "liche" towarzystwo.
spb.s / 91.146.194.* / 2011-01-20 21:08
Słuszna uwaga, bo Prezydent też powinien przestrzegać Prawo, a on z samolotu zrobił prywatny ogródek. Przypominam wypowiedź urzędników kancerarii, że Prezydent zaprasza chętnych do samolotu, chociaż z zastrzeżeniami. Nikt ostatecznej listy uczestników nie znał. To o czym to świadczy. O braku odpowiedzialności najważniejszych głów Państwa.
A teraz mamay płacić za czas anteowy dla plujących z PiS-u. Co to ma znaczyć. Czas pogonić to "liche" towarzystwo.
s.pb / 91.146.194.* / 2011-01-20 21:07
Słuszna uwaga, bo Prezydent też powinien przestrzegać Prawo, a on z samolotu zrobił prywatny ogródek. Przypominam wypowiedź urzędników kancerarii, że Prezydent zaprasza chętnych do samolotu, chociaż z zastrzeżeniami. Nikt ostatecznej listy uczestników nie znał. To o czym to świadczy. O braku odpowiedzialności najważniejszych głów Państwa.
A teraz mamay płacić za czas anteowy dla plujących z PiS-u. Co to ma znaczyć. Czas pogonić to "liche" towarzystwo.
konserwa / 2011-01-19 10:12 / Tysiącznik na forum
A nie lepiej poszukać żywych organizatorów tej wyprawy np ministra Arabskiego, ministra Klicha, ministra Sikorskiego i ich szefa Donalda Tuska. Tak zorganizowali wyprawę, że doszło do wypadku.
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 11:19
A nie lepiej wskazać tych co kazali lądować?
konserwa / 2011-01-19 12:46 / Tysiącznik na forum
A kto kazał lądować??? Proszę o dowód nie o domniemania czy doniesienia prasowe. Wszak z stenogramów wynika, że nie lądowali, ale próbowali przejść na drugi krąg. Czyż nie???
em96 / 151.82.75.* / 2011-01-20 01:24
Dokładnie tak i wszystko na to wskazuje. Potwierdzeniem są rejestratory, które do dzisiaj trzymają ruskie. Widać nie bez powodu nie chcą ich oddać...
Wszystko inne w miarę pozacierali a z nimi pewnie mają większy problem...
Tam trzeba zadbać o wszystko: głosy tła dźwiękowego nie mogą być poprzerywane, nie może być śladów łączenia, skokowej zmiany natężenia głosu nie mówiąc już o synchronizacji wskazań urządzeń. To nie jest takie proste w jednym rejestratorze a oni muszą w trzech...
sly12344 / 83.3.52.* / 2011-01-19 09:20
a co z zamachem już nieaktualne? przecież to był główny temat Pana M.
residenzpalast / 79.191.48.* / 2011-01-19 10:04
http://freeisoft.pl/?p=27189

Ty tu tez słuzbowo czy zeby zaistniec?
eleszek / 156.17.14.* / 2011-01-19 09:11
A kto naprowadził Polskich żołnierzy z wywiadu na stracenie.
Pilsener / 2011-01-19 09:01 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
1. Jeśli zostały ukryte jakieś fakty to niewygodne dla polski (z powodu tabu czy zwykłej racji stanu).
2. Kto jak kto ale to właśnie polacy specjalizują się w tuszowaniu przyczyn katastrof lotniczych, sporządzając raporty w rekordowo krótkim czasie obarczające winą pilotów (temu ze śmigłowca wybronienie się zajęło 7 lat). Kolejna z cyklu x katastrof a winnych po polskiej stronie znów nie ma.
Cyna 1 / 195.14.116.* / 2011-01-19 09:00
Tusk , Komorowski , Sikorski przed Trybunał Stanu ! ! !
Dlaczego tyle rzeczy do tej pory ukrywacie ?
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 10:59
Jakie rzeczy. Zaczekaj . Coś taki nerwowy? Parafrazując - kaczor zawinil Donalda powiesili. Ale tak nie będzie. Wybij sobie z glowy.
tade / 83.2.33.* / 2011-01-19 09:04

Tusk , Komorowski , Sikorski przed Trybunał Stanu ! ! !

a nie zapomniałeś dodać jeszcze Antka i Jarka
essi / 217.153.72.* / 2011-01-19 09:03
Ta trybunał stanu - ulubiona pogróżka pisomatołków, którzy nawet nie wiedzą jak działa to ciało i czemu słuzy
zbyszek 52 / 188.33.6.* / 2011-01-19 11:35
Wiedzą. Tylko chodzi o zawieruchę. Im więcej dymu tym lepiej. Zawsze wyznawali ten sposób prowadzenia polityki.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy