Forum Polityka, aktualnościPolityka

Polscy posłowie uchwałą bronią krzyży

Polscy posłowie uchwałą bronią krzyży

Money.pl / 2009-12-03 13:31
Komentarze do wiadomości: Polscy posłowie uchwałą bronią krzyży.
Wyświetlaj:
Wapniak/b/ / 87.207.223.* / 2009-12-10 09:49
"W uchwale podkreślono, że znak krzyża jest nie tylko symbolem religijnym i znakiem miłości Boga do ludzi, ale w sferze publicznej przypomina o gotowości do poświęcenia dla drugiego człowieka i wyraża wartości budujące szacunek dla godności każdego człowieka i jego praw" - co widać wokół i na codzień. Szczególnie wśród twórców tak doniosłej uchwały!
Oby wyrok Trybunału znalazł u nas zastoswanie i to jak najszybciej!
Na koniec takie motto:..."Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"...
andowc / 83.5.19.* / 2009-12-05 13:45
"Nie wie "prawica" (prawa ręką), co czyni "lewica" (lewa ręka).
Gdzie są "lekarze" psychiatrzy.
man13 / 2009-12-03 14:53 / Tysiącznik na forum
Stella Maris, działając jako podmiot gospodarczy w ramach archidiecezji gdańskiej, była zwolniona z podatku dochodowego od osób prawnych w części przeznaczonej na cele statutowe Kościoła.
peery / 84.144.89.* / 2009-12-03 16:44
a rzad nasz zadluzyl ciebie ciemnogrodzie na 80000 plz
i co ty na to???
Elendir / 2009-12-03 17:48 / Łowca czarownic
Który rząd dokonał takiego zadłużenia? Mógłbyś przy tym powołać się na jakieś konkretne dane?
peery / 84.144.102.* / 2009-12-04 08:17
napewno nie dane z GW
Elendir / 2009-12-04 08:44 / Łowca czarownic
Umiesz powołać się na rzetelne źródło informacji czy też nie?
peery / 84.144.102.* / 2009-12-04 12:13
a jakie sa twoje dane i z jakiego zrodla?
moze porownamy???
Elendir / 2009-12-05 07:51 / Łowca czarownic
Jak cytuję dane to umiem podać źródło. Ty tego nie potrafisz? To znaczy że posługujesz się danymi "wyssanymi z palca".
peery / 84.144.50.* / 2009-12-07 07:49
Nie odpowiecziales na moje pytanie!!!!!!
Jeszcze raz.

a jakie sa twoje dane i z jakiego zrodla?
moze porownamy???
Elendir / 2009-12-07 08:22 / Łowca czarownic
To zdaje się ja pierwszy zadałem Tobie pytanie i na nie nie odpowiedziałeś.
A odnośnie Twojego pytania to nie bardzo wiem do jakich zacytowanych przeze mnie danych się odnosisz bym miał podać ich źródło.
peery / 84.144.50.* / 2009-12-07 09:13
Jeszcze raz.. przeczytaj uwaznie przebieg dyskusji.
Elendir / 2009-12-07 09:18 / Łowca czarownic
Przeczytałem. Teraz Ty dokonaj tego samego.
peery / 84.144.50.* / 2009-12-07 09:51
Oto moje zrodlo i moge jeszcze pare innych podac:

www.liberte.pl/component/content/article/774.html


Przeczytałem. Teraz Ty dokonaj tego samego.

Ja nie musze, ale widze, ze ty dalej nie rozumiesz, troche dziwne to..
Elendir / 2009-12-07 10:02 / Łowca czarownic
Zdaje się to Ty nie rozumiesz. W swojej pierwszej wypowiedzi zadałem pytanie:

Który rząd dokonał takiego zadłużenia?

Na to pytanie wciąż nie odpowiedziałeś. Pewnie dlatego, że nie zrozumiałeś również artykułu na który się powołujesz.
peery / 84.144.50.* / 2009-12-07 14:24
Jak dotychczas, rzadzi od 2 lat PO i za ich czasow ten dlug niesamowicie
poszedl w gore. PIS nie mial szans potroic tego dlugu ale napewno go przejma
po chaotycznych rzadach PO.
Juz nie wielu takich zostalo jak ty co slepo wierza temu rzadowi.
Nawet ostatnio sam pan Kamil Durczok dotychczasowy opiewacz tego rzadu
napisal w Gazecie Wielkopolskiej komentarz dotyczacy "sciemy zwiazanej z konstytucja"
Pisze - jak dlugo bedzie jeszcze odwracana uwaga narodu od prawdziwych problemow
tego kraju, wprowadzajac pseudo problemy jaka jest potrzebna zmiana konstytucji.
Jestes prawie ostatnia ofiara "sciemy tego rzadu"
Elendir / 2009-12-07 19:15 / Łowca czarownic
Tak myślałem że nie zrozumiałeś artykułu który zacytowałeś. Wynika bowiem z niego że dług o którym mowa powstał w wyniku reformy emerytalnej.
peery / 84.144.109.* / 2009-12-08 08:25
To jest jeden z wielu artykulow.
Dla mnie dlug jest dlugeiem i czy ty kupisz sobie
auto czy wyjedziesz na urlop zawsze bedzie to dlugiem do splacenia.
I o czym ty mowisz. Patrzysz tylko na jedno i to zdradza twoje intencje:
KTO JEST WINNY????
BRON PANIE BOZE, TYLKO NIE PO.
a mnie interesuje kto przerwie ten lot samobojczy i zakonczy te wszystkie klamstwa tej propagandy???
Dlaczego rzad nie mowi oficjalnie o tym dlugu???
Co chca zatuszowac???
To sa takie same jak twoje intencje strach o "stolki" i miejsce "przy ZLOBIE"
Ten strach paralizuje ich zdrowy rozsadek(maja powody) co dziala na pobudzanie
szarych komorek u przyszlego wyborcy.
I twoj strach paralizuje twoje podejscie do tych spraw co pokazuje jak silnie powiazane
sa twoje interesy z PARTIA RZADZACA, ale to was wszystkich zgubi.
Elendir / 2009-12-08 08:56 / Łowca czarownic
Obudziłeś się nagle z kwestią która dla osób myślących była oczywista już dawno. Dlaczego akurat ten rząd, w momencie dekoniunktury miałby zmienić sposób liczenia długu? To by było zupełnie nieracjonalne, tym bardziej że trzeba by było wtedy zmienić poziomy ostrożnościowe gdyż aktualne są zostały dostosowane do poprzedniej metodologii liczenia długu. A skoro już jesteśmy przy metodologii to uwzględnienie powiększonej strony kosztowej (uwzględniającej oszacowania przyszłych świadczeń) przy braku powiększonej strony dochodowej (uwzględniającej przyszłe dochody) trochę nie miałoby sensu.

Resumując, nie rozumiesz problemów o których piszesz, a tylko starasz się prowadzić polityczną nagonkę na PO. Zapewne na zamówienie PiS.
peery / 84.144.109.* / 2009-12-08 09:29
Znow uprawiasz propagande, to ty sie obudziles bo dla mnie dlug byl zawsze dlugiem.
Teraz znow probujesz jak to zwykle w twojej polityce bywa odwrocic kota ogonem.
W przeciwienstwie do ciebie nie jestem partyjny a nagonke na PIS
mozna zobaczyc w twoich wypowiedziach(formulkach podrecznikowych, nie majacych najmniejszego zastosowania w polskiej rzeczywistosci) dobrze, ze rozumiesz problemy i bladzisz w ciemnosciach myslac, ze jestes jasnie oswiecony to samo widac u twoich kompanow, mysla tylko(albo tak jak tobie, zdaje im sie, ze mysla) a nic sie nie sprawdza. I co raz to wymyslaja absurdalne rzeczy a takich jak ty maja PO to azeby ludziom wode z mozgu robili(naturalnie nie bezinteresownie).
Polska bedzie jeszcze tobie wdzieczna za to co robisz.
A ja tobie tylko moge powiedziec, dobrze zanotuj sobie to co dotad pisales azeby
najpozniej wiosna 2010 moglbys to skonfrontowac z rzeczywistoscia.
Tylko przed konfrontacja zaaplikuj sobie dobre srodki uspakajajace.
Pani Kopacz extra dla ciebie poniesie koszty za nie.
Moj dziadek mowil sa ludzie, ktorzy w glupocie umieraja, jestes na dobrej drodze do tego.
Elendir / 2009-12-08 09:55 / Łowca czarownic

Znow uprawiasz propagande, to ty sie obudziles bo dla mnie dlug byl zawsze dlugiem.

To ciekawe bo moment wyżej napisałeś:

Jak dotychczas, rzadzi od 2 lat PO i za ich czasow ten dlug niesamowicie poszedl w gore.

Zatem nie wciskaj ciemnoty - powtarzasz myśli innych PiSowiaków i również jak oni bez głębszego zrozumienia tematu.

mozna zobaczyc w twoich wypowiedziach(formulkach podrecznikowych, nie majacych najmniejszego zastosowania w polskiej rzeczywistosci)

Jeżeli tak, to proszę odnieś się do jakiejś mojej konkretnej wypowiedzi. Bo jak na razie, z faktu że żadnego takiego skutecznego odniesienia nie zaobserwowałem, wynika dla mnie że jest to Twoja kolejna wypowiedź związana z Twoim zdaniem na forum którą napisałeś bez głębszego zrozumienia tematu.

Resztę Twojej wypowiedzi łaskawie pominę - w sumie dosyć dobrze opisuje Twój poziom.
peery / 84.144.109.* / 2009-12-08 11:19

Jak dotychczas, rzadzi od 2 lat PO i za ich czasow ten
dlug niesamowicie poszedl w gore.

i to nie jest wciskanie ciemnoty, bo tak jest i zdejmij te swoje PO klapy z oczu
zapatrzonych tylko w swoj talerz i przestan snuc wywody, ktore nie maja
sensu. Poczytaj moze na poczatek troche forum moze wrescie zaskoczysz.
Moze nie jestem takim demagogiem jak ty ale w praktyce
poziomu u ciebie nie zauwazam tylko regulki, nabierz troche praktyki to bedziesz pisal inaczej. Twoim pisaniem tylko starasz sie zamacic i zarzucasz wszystkim nie zrozumienie tematu.
Bardzo dobrze, ze ty jedyny na forum go rozumiesz jestes geniuszem wiec
pozostan nim do konca.
Powinienes sobie jakiegos psychologa za partnera do forum zaprosic on by tobie napewno byl w stanie POmogl.
Elendir / 2009-12-09 07:45 / Łowca czarownic

przestan snuc wywody, ktore nie maja sensu. Poczytaj moze na poczatek troche forum moze wrescie zaskoczysz.

w praktyce poziomu u ciebie nie zauwazam tylko regulki, nabierz troche praktyki to bedziesz pisal inaczej. Twoim pisaniem tylko starasz sie zamacic i zarzucasz wszystkim
nie zrozumienie tematu.
peery / 84.144.49.* / 2009-12-10 11:18
typowe dla PO, najlepiej wydrukowac to co mi pasuje reszte pominac.
Wyrwales wszystko z kontekstu. Tak jak to SB-cja wczesniej robila.
Ciesz sie towarzyszu, komuna wraca. Nikt i nic nie jest wstanie powstrzymac PO od
wprowadzania systemu z lat 70-tych. Cenzura, cwane rozgrywki polityczne, usuwanie krzyzy nawet tych przydroznych( jak w Warszawie), ktore postawiono z mysla o tragicznie zmarlych w wypadkach drogowych. Nie ma szacunku dla obywateli. Robta tak dalej to bedzie powtorka z 1956, a historia lubi sie powtarzac.
Tusk sie schowal(jak ten strus) pomysly cudotworcy sie koncza a chora ambicja gnebi biedaka.
Co 10-ta rodzina w Polsce zyje w skrajnym ubostwie co 5-ta nie ma srodkow na podstawowe srodki potrzebne do zycia. A ja sie pytam gdzie jest to super panstwo
lepsze od innych panstw w EU. Daj tym ludziom niech sie najedza tym zaszczytem
przyrostu o 1,7% PKB. To wstyd i o czym ty wogole mowisz? ludzie nie maja na chleb
a ty swoje teorie o gospodarce. Daj sobie na luz czlowieku, w tym cala twoja nedza sie
objawia. Zachowujesz sie jakbys z marsa przyjechal. Schowaj sobie te sukcesy gdzies, i rozgladnij sie dookola albo zdejmij te rozowe okulary...
powodzena w dalszym zaklamywani ale tylko siebie...
Elendir / 2009-12-10 11:44 / Łowca czarownic
A na koniec dodaj jeszcze że nie jesteś z PiS...
peery / 84.144.49.* / 2009-12-10 15:05
jak ja jestem z PIS to ty jestes TRABA. Jezeli moje poglady sie z nimi pokrywaja
to tylko swiadczy dobrze o PIS. Mowisz jak muzulmanie "kto nie jest z nami to jest przeciwko nam" i tak tez spiewa cale PO.
Ze ty jestes z PO a nie za PO to widac i czuc. Bo za to juz prawie nikt nie jest
chyba, ze siedzi w tonacej lodzi razem z PO, nawet niewiesz jak milo na to patrzec.
Teraz nawet SLD ma wiecej poparcia ja PO, ktore coraz bardziej sie blazni.
Ale potwierdziles, ze jezeli patrze na POLSKE tak jak PIS
to PIS jest cholernie ludzki a nie jak PO tylko w swoje "KIESZENIE" i materiia to sie liczy.
Normalny czlowiek prosty obywatel to dla was jest nikt. A to sa ludzie ktorzy na nas pracuja i nie mozna ich ignorowac to juz bylo za komuny ale w waszych glowach to tylko mamona dzwoni. A zaplata za to juz przyjdzie niedlugo. Pazernosc nie POplaca tylko prawda jest taka, ze ten rodzaj pazerakow nie smierdzial nigdy inteiektem.
Elendir / 2009-12-11 07:42 / Łowca czarownic
Może napiszę raz jeszcze:

powtarzasz myśli innych PiSowiaków i również jak oni bez głębszego zrozumienia tematu.

Jak widać też po kolejnej Twojej wypowiedzi nie interesuje Cię meritum problemu, a tylko nagonka polityczna.
peery / 84.144.45.* / 2009-12-11 09:03

Jak widać też po kolejnej Twojej wypowiedzi nie
interesuje Cię meritum problemu, a tylko nagonka
polityczna.


POwiedz od kiedy "bezbozniku" ciebie krzyze obchodza.
Chyba tylko wtedy, kiedy je trzeba zlikwidowac(nagonka polityczna).
Chcialbym tobie przyPOmniec, ze nawet twoj cudotworca
przed wyborami prezydenckimi zdecydowal sie PO ponad 20 latach malzenstwa
na slub koscielny(jaki wniosek), a ty co?? walczysz z krzyzem?, nawracaj sie tak jak
twoj szef to robi. Bo on wie co robi, przepraszam wie co chce robic.
Tylko wzasc slub koscielny w kraju gdzie 98% ludnosci przyznaje sie do religii katolickiej, to nie wszystko trzeba cos wiecej, a tego nie widac. I po co te cyrki???
Juz wtedy zaczalem przeswietlac ta sytuacje.
Wlacz telewizje, kup gazete, zobacz z przed dwoch laty bilbordy z czarnymi nie POdpisanymi plakatami PO(jakie POnizajace hasla), kto robi ta nagonke???
A tekst "schowaj babci dowod" to kto wymyslil???
A moherowe berety(zaden szacunek dla starszych) to kto wymyslil??
Masz zacme, albo skleroze, bo ja nie, wszystko sie sklada jak dobry puzzel tylko jego
nie kazdy jest w stanie do konca ulozyc. Mowia przy puzzlach trzeba chociaz troche
intelektu, nie za duzo ale troche wystarczy.
A co jest u ciebie???
Naprawde chyba przybyles wczoraj z MARSA
głupi jak polaczek / 87.205.193.* / 2009-12-03 13:39

demokracja bez wartości łatwo przemienia się w jawny bądź zakamuflowany totalitaryzm

jaka to ma być wartość ???
jedynej słusznej sekty ???
przecież ta sekta, dopuszcza wyzysk człowieka przez człowieka !!!
najważniejszą wartością demokracji powinien być, sprawiedliwy podział prawa do życia !!!
peery / 84.144.89.* / 2009-12-03 16:45
zglos sie do premiera
głupi jak polaczek / 87.205.193.* / 2009-12-03 13:31
Edukacja szkolna jest obowiązkowa, czyli dziecko MUSI wchodzić do klasy wyznaniowej(oznaczonej krzyżem wybranej sekty).A to już jest pogwałceniem wolności wyznania !!!
peery / 84.144.89.* / 2009-12-03 16:49
katolicyzm nie jest sektom polaczku tak jak ty nie jestes prawdziwym polakiem tylko polaczkiem obszczymurkiem co ma szanse cos splodzic w internecie ale sie zes spocil
az po monitorze cieknie....

Najnowsze wpisy