Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska ostatnia we wdrażaniu Strategii Lizbońskiej

Polska ostatnia we wdrażaniu Strategii Lizbońskiej

Wyświetlaj:
mś / 217.113.225.* / 2007-02-26 21:52
Niewłaściwe wykorzystanie środków strukturalnych - to między innymi mowa o wywalaniu pieniędzy, na tzw. prace w ramach robót publicznych i interwencyjnych z EFS-u. Mam takie wrażenie, że jest to tylko wpychanie wyróżnionym pracownikom z UP dodatkowych środków za zarządzanie projektem i rozliczanie. Z mojego punktu widzenia, wszystkie działania w tej materii, są nieuczciwe wobec zatrudnianego ( beneficjeta), tych, którzy przekazali środki ( UE) i panującego stosunku, do rynku pracy. Spokojnie, w inny sposób można je wykorzystać, z korzyścią dla obu stron. Myślę, że wynika to ze stosowanego odgórnie schematu marnotractwa lub z obojętności wobec obowiązków, które ktoś nałożył. Przepraszam, ale tego właśnie nie mogę sobie wytłumaczyć.
Apolakes / 83.28.29.* / 2007-02-26 19:53
Brawo,panowie politycy!mamy niepowtarzalną szanse przespać dobrą koniunkture i to dzięki wam.Nie robicie zbyt wiele aby zwykli ludzie skorzystali na wzroście gospodarczym a jak zabraknie go niedługo to odczują to zwykli obywatele.Niedbalstwo,kumoterstwo,krótkowzroczność ot cała polska polityczna mentalność!

Najnowsze wpisy