Forum Polityka, aktualnościKraj

Polska przyjmie dwa tysiące uchodźców. To nie imigranci ekonomiczni

Polska przyjmie dwa tysiące uchodźców. To nie imigranci ekonomiczni

Wyświetlaj:
maro276 / 95.48.108.* / 2015-07-22 08:01
Polskę nie stać na leczenie dzieci /rodzice muszą sami zbierać kasę na leczenie i wyjazdy za granicę /a przyjmują obcokrajowców.Gratuluję trafnej decyzji.
nick568 / 83.0.251.* / 2015-07-22 08:01
A kto sprowadzi polskich uchodzców do kraju którzy wyjechali za pracą
jfd / 164.127.67.* / 2015-07-22 07:58
Jestem Polka, jakoś pani Ewa Peron nie trudzi sie, zeby MI zapewnić "jakieś stale lokum"! Wielu moich znajomych przed 30, nie mogąc znaleźć tu pracy, wyjechalo stad na zawsze. Pani Ewa nie troszczyla sie, zeby IM zapewnić prace. Ale jakieś przybledy z Afryki z kasy z moich podatków, bo przecież nie tej baby, dostana mieszkania, wyksztalcenie, opieke medyczna, czarne dzieci miejsca w zlobkach. A no i te 3000€ zasilku, drobnostka. Pracy im nie trzeba będzie szukać, babo z Radomia, bo za taka kase będą sobie spokojnie żyć i rozmnażać sie jak króliki. Z tej kasy starczy tez na kilka maczet i ładunków wybuchowych, które wysadza, mam nadzieje, gdzieś przy twojej niewiernej glowie!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
doctorec / 87.105.133.* / 2015-07-22 07:58
Trzeba nam w końcu na czele narodu kogoś z jajami. A niestety ani Kopacz, ani Szydło ich nie ma. Z wiadomych względów:)
lemon102 / 213.199.196.* / 2015-07-22 08:06
Uchodźcy z Syrii ?? Czy to nie jest to państwo, którego mieszkańcy SAMI SOBIE ZGOTOWALI PIEKŁO NA ZIEMI ?? SAMI SOBIE !!! I teraz jest fuj? Bee? Niebezpiecznie ? Trzeba było pomyśleć o tym, gdy sie podpalało własny kraj ! I..czy przypadkiem CI SYRYJCZYCY...to nie są ci muzułmanie, którzy prześladowali tych chrześcijańskich Syryjczyków jacy niedawno do nas przybyli ?? To co? Teraz zaczną u nas tworzyć piekiełko i prześladować chrześcijan ze swojego kraju ??
Dallida / 213.108.119.* / 2015-07-22 07:57
O jakiej pracy mowa!!! To ludzie z inną mentalnością, beduini czyli wędrowcy i zbieracze, koczownicze lub półkoczownicze plemiona krajów arabskich. Dla nich czas inaczej płynie i będą tylko roszczeniowi bo Polska koczowisk im nie zapewni. Jesteśmy jedną z najbiedniejszych gospodarek w UE. Jak Unia jest taka solidarna to nich wyłoży kasę na różnicę w dochodzie Plaków między istniejącą obecnie a przynajmniej średnią unijną. Wtedy porozmawiamy o solidarności. Stocznie solidarnie nie miały szans na pozostanie w Polsce tak jak pozostały w Niemczech. Mamy narzucony jeszcze pakiet klimatyczny i głośną dekarbonizację to doprowadzi do całkowitego rozkładu ekonomicznego, który już się zaczął i postępuje. To jest cena Polaków za ambicje "naszych" polityków.
Dzik 88 / 89.67.192.* / 2015-07-22 07:54
Super, 2 tysiące kolorowych przyjmą a dziesiątki tysięcy Polaków ze wschodu gdzie ich dziadkowie walczyli o Polskę kopa dostało, gratulacje dla chorych POkomunistów.
Stan2 / 5.172.233.* / 2015-07-22 08:01
Uchodźców należy dokwaterować do rezydencji celebrytów.
Obserwator. / 193.34.47.* / 2015-07-22 07:52
A co z rodakami,co nie mają pracy i pieniędzy,na życie ? Wasze urzędy tym się,nie przejmują,tłumacząc że nie mogą pomóc,taka jest rzeczywistość ! Dlaczego w kraju ludzie się buntują,bo mają tej biedy z nędzą dość. Rząd RP nie ma żadnego wytłumaczenia i rozwiązania,tego problemu. Pieniędzy na masę bzdur,jest masyw a dla rodaków na życie,nie ma,więc co to za Władza i co to za Rząd.Jedno i drugie jest katem własnego narodu. Czy Rząd ta Władza,przyjrzeli się kiedykolwiek,temu problemowi ? Urzędy wiecznie od dawna tłumaczą,że nie ma pieniędzy,bo takie są ustawy rządowe. A pieniądze są,tylko że nie dla ludzi,którzy potrzebują pomocy. Dla uchodzców pieniądze będą i mieszkania i praca się znajdzie. To co to za władza i co to za Państwo,że obcy będzie mieć wszystko a rodak nic !
Marchin / 83.11.88.* / 2015-07-22 07:52
Dlaczego w kwestii mieszkań i pracy Pani Premier twierdzi że "z tym się na pewno uporamy bardzo szybko", a ja od ponad pół roku szukam pracy by móc normalnie funkcjonować? Jak Państwo które ledwo zapewnia znośne warunki życia swoim mieszkańcom może w ogóle chcieć zapewniać życie i przyszłość obywatelom innych krajów? Ze strony Pani Premier to jest po prostu czysta bezczelność.
abwawa / 85.222.116.* / 2015-07-22 07:52
"a więc jakiegoś lokum na stałe, miejsca pracy i z tym się na pewno uporamy bardzo szybko - powiedziała Kopacz"... no proszę, a ja szukam pracy i jakoś szybko jej znaleźć nie mogę, mimo że urodziłem się i wykształciłem w tym kraju...
Kreczmar / 178.42.105.* / 2015-07-22 07:52
Po pierwsze jest to oznaka braku niezależności i poddaństwa wobec zydokomuny z UE,po drugie to skrajna nieodpowiedzialność tego "rządu",brak logicznego rozumowania i wyciągania wniosków z sytuacji z całej Europy,po trzecie to lekceważenie zdania większości własnych obywateli.Całe szczęście że to jeszcze tylko 2 miesiące i wszystko co nabruździła ta lewacko- zydowska mafia będzie można odkręcic
D.T. / 213.192.95.* / 2015-07-22 07:51
Zagłosuję na każdego, kto zobowiąże się do szybkiej deportacji tych tzw. uchodźców! A ci, którzy się zgodzili na ten skandal powinni odpowiadać karnie! Gdzie Syria, gdzie Erytrea, a gdzie my?! Niech szukają schronienia u pobratymców lub walczą, jeśli im źle. Tu miejsca dla nich nie ma, ich wartość jako pracowników jest znikoma, za to zagrożenie jakie niosą z sobą jest olbrzymie! Nie, nie, nie - sprzeciw, veto!
ewa 77 / 83.22.190.* / 2015-07-22 07:51
Dlaczego im tak źle tam, gdzie mają swoja wiarę w Allacha i ciągną tu, gdzie żyją według nich bezbożnicy???????!!
sw2 / 89.68.60.* / 2015-07-22 07:50
a moze tak szanowna pani premier przyjmie tych uchodzców do własnego domu?? ja nie chce tu zadnych ciapaków. i jeszcze pani premier ma nadzieje, ze szybko uporaja sie z praca i lokum dla ciapatych. A CO Z PRACĄ I LOKUM DLA POLAKOW???? dlaczego rzad decydujeo takich sprawacjh bez jakiejkolwiek rozmowy z obywatelami? a no dlatego, ze tych obywateli (dzieki ktorym notabene sie utrzymują) ma głęboko w d...e
malikk / 87.105.133.* / 2015-07-22 07:50
A co mnie to obchodzi z jakiego powodu uciekają. Wojna, czy ekonomia? A co za różnica? Narobili gnoju w swoich krajach, a teraz chcą narobić gnoju u nas.

Najnowsze wpisy