Forum Polityka, aktualnościKraj

"Polska w budowie", pod tym hasłem PO chce wygrać

"Polska w budowie", pod tym hasłem PO chce wygrać

Wyświetlaj:
POlska w budowie / 199.48.147.* / 2011-08-07 22:28
http://blog.rp.pl/krauze/2011/08/07/komentarz-rysunkowy-8-08-2011/
Wacomir / 84.205.7.* / 2011-08-05 20:41
GUS pokazuje to wyraźnie: bezrobocie, nędza, dług zewnętrzny, korporacje nie płacą podatków, duże podatki pośrednie, NFZ, nie ma już co sprzedawać - chyba, że złoża i prawa do ich wydobycia, spadek populacji. Elektrownie atomowe, GMO, korupcyjna umowa z Rosją dotycząca dostaw gazu, brak wyjaśnienia dla afer rządowych.
To pokłosie 4 lat rządów PO. Znam obietnice przedwyborcze PO - nie zostały dotrzymane - więc nie będę na PO więcej głosował.
Pozostaje: 78 innych partii: min. PPP, UPR.
Menos. / 217.111.229.* / 2011-08-05 17:12
Będą chodzić od drzwi do drzwi.
Dziady POs...... !
Kerry II. / 217.111.229.* / 2011-08-05 17:10
Nie mi się tylko pokażą to pogonię gdzie pieprz rośnie.
POsr..... P****** .... POpaprańcy będą mi dzieci straszyć.
m-53 / 83.24.41.* / 2011-08-05 16:28

"Polska w budowie",


Dokładnie jak w drugiej połowie lat siedemdziesiątych.
Niby masa budów, wszystko rozgrzebane, nic nie skończone. Połowa rozpadała się zaraz po ukończeniu. Drogi kończące się w polu i mosty, które niczego nie łączyły.
Do dziś w Warszawie straszą kikuty filarów wiaduktów.
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-08-05 16:18
Byle nie tak długo jak Świątynia Opatrzności Bożej i nie na takim poziomie jakościowym jak nasze autostrady na przykład, bo hasło następnych kampanii kampanii będzie musiało brzmieć: remontujemy po PO.
Rekomendacja to zatrudnienie dobrych, wymagających Inspektorów Nadzoru, monitorujących na bieżąco postęp prac budowlanych, także pod względem zgodności z dokumentacją [programem wyborczym].

Zbliża się nieuchronnie kres partiokracji w jej obecnym wymiarze. W tych wyborach jeszcze nie, ale w następnych społeczeństwo obywatelskie na pewno się zorganizuje i podejmie próbę odzyskania to co jego.

Szerzej na temat partiokracji i polskich problemów:

www.frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
Ziutysław / 78.155.115.* / 2011-08-05 15:00
Hipokryzja faszysty Tuska nie zna granic. Nie wystarczą same hasła i samochwalstwo. Należy wskazać, co i lie wybudowano w Polsce za kadencji Tuska. Ile wybudowano fabryk? Ile stworzono nowych miejsc pracy (poza administracją)? Ile wybudowano mieszkań z budownictwa społecznego komunalnego? Ilu Polaków po powrocie z saksów otrzymało pracę w Polsce. O ile wzrosły realnie świadczenia emerytalno-rentowne? Jak zwiększył się dostęp do świadczeń zdrowotnych z FOZ? Itd, itd. ,,, i wreszcie, dla realnego obrazu stanu Polskiej gospodarki: jaki jest udział własności polskiej, a jaki zagranicznej? Ile rozkradziono? Jakie jest zadłużenie wewnętrzne kraju i jakie jest zadłużenie Polski w bankach zagranicznych itd, itd, itd, ... i czy to mprawda, że kryzys w ekonomiczny w Polsce przewyższa kryzys Grecki, Hiszpańki, Portugalski, Włoski itd, itd, itd ... i tylko Europa się nim nie interesuje, bo nie zagraża strefie euro? Takimi osiągnięciami może się chwalić tyko osoba cyniczna i prymitywna.
giedyk / 89.73.165.* / 2011-08-05 14:54
PO nic nie musi pokazywać. Polacy wszystko widzą - od 4-ch lat.
Nieudolność, fatalne i rozpustne zarządzanie pieniedzmi podatników, arogancję , korupcje, sprzedajność, wyśrubowanie cen, sprowadzenie obywateli POLSKICH do biedy, zadłużenia.
Gasikot 65 / 83.27.234.* / 2011-08-05 14:45
Nie wiem tylko jak zamierzają odbudować stracone zaufanie ? Platforma dała ciała ma maksa na wszystkich frontach. Podatki , podsłuchy , oszustwa wyborcze , brak reform , skok na kasę we wszystkich dziedzinach i branzach , sianie nienawiści i zabójstwo M.Rosiaka , konflikt z kościłem , porażka ze śledztwem Smoleńskim , rozwiązanie CBA co skutkuje megakorupcją , totalne zakłamanie w mediach mainsteamowych porównywanie do czasów okupacyjnych ect , ect , ect...
Koniki / 83.28.63.* / 2011-08-05 14:35
Jestem stosunkowo młodym i nieźle zarabiającym. Mało tego, 4 lata temu wybrałem PO. Dzisiaj jestem wybitnie nimi rozgoryczony, bo tak naprawdę niewiele różnią się od pis. Mają tylko lepszy PR.
Ale to nie na temat... Odnośnie komentarza, to zlitujcie się. Nie wiem dlaczego, bo tych czasów nie poznałem, a znam je tylko z historii. Miałem jedno skojarzenie. Gierek wiecznie żywy! Pomożecie? Nie, nie pomożemy... Ery rządzący tylko nie pomagajcie nam, a może staniemy się zielona wyspą
blanka11111 / 82.143.151.* / 2011-08-05 21:34
Jaki lepszy PR???
empee / 93.105.252.* / 2011-08-05 18:34
mógłbym samemu sie podpisać pod tym co napisałeś. Najgorsze ze SLD, mimo iz paradoksalnie bardziej liberalne gospodarczo od dwoch partii prawicowych jest jak dla mnie nastawione zbyt liberalnie w sferze ideologicznej

pozostaje zaglosowac na Nowa Prawice Korwina albo PJN
mateczka / 151.88.22.* / 2011-08-05 15:15
Ale mieliśmy majątek , fabryki, stocznie wszystko było Polskie a teraz mamy tylko długi i nic poza tym - a przepraszam premiela który twierdzi, że Polskość to nienolmalność.
gaeshgh areh / 91.90.72.* / 2011-08-05 14:33
Jeśli chodzi o akcję "od drzwi do drzwi", to może wyjść Platformie bokiem. Ludzie nie lubią, jak się ich nachodzi w domu

Najnowsze wpisy