Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska wśród europejskich średniaków - raport o rozwoju Unii Eurpejskiej

Polska wśród europejskich średniaków - raport o rozwoju Unii Eurpejskiej

Wyświetlaj:
Tomi / 83.18.93.* / 2006-04-18 17:53
Był ktoś z Państwa na Łotwie? Ja jeżdżę tam wielokrotnie. I.... oprócz luksusowych (superluksusowych) samochodów w niewyobrazalnych nawet jak na zachodnie standardy ilościach nie widac tam wzrostu PKB. Moze ktoś udzieli mi info co oni produkują? I gdzie bo ja nic tam nie widziałem. Ale za to ja nieźle z nimi handluje ...
silver / 2006-04-18 18:38 / Bywalec forum
Proszę wejść do restauracji. Podobieństwa do Wielkiej Brytanii nie kończą się na identycznym kursie ich waluty względem funta. Tam jest drakońsko drogo.

A tak poza tym, może pieniądze od Łotyszy w Kanadzie? Wydaje mi się, że jeśli się nie wyrzuca pieniędzy w błoto jak w Polsce, to będzie się żyło dostatnio. Kraje bałtyckie w każdym razie to w pełnej krasie ukazują - od Litwy, której drobni inwestorzy zaglądają na to forum, po Hong Kong tej części świata, czyli Estonię.
jozef.mazur@neostrada.plo / 83.11.71.* / 2007-03-21 16:21
na 2006 probnozy wzrostu pkb byly na poziomie4,6 a w rzeczywistosci wyniosly 5,8%a w 2007 oceniam ze bedzie 7,1 7,2% niejest tak zle,estonia czy lotwa som kilka krotnie mniejsze od polski majom zaledwie po kilka milionuw ludzi tam wystarczy postawic 1 czy 2 fabryki i juz ma to jakis wplyw na pkb i bezrobocie

Najnowsze wpisy