Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Polska wśród krajów, gdzie narasta nietolerancja

Polska wśród krajów, gdzie narasta nietolerancja

Wyświetlaj:
T. / 81.190.49.* / 2015-11-12 21:19
Jeśli ktoś chce doświadczyć jaka jest tolerancja innych wobec obcych, to należy udać się w podróż po świecie i jej zasmakować jako "biały". Wtedy wszystkim tzw.tolerancyjnym otworzą się szeroko oczy jak ludność na świecie jest tolerancyjna wobec siebie.
Z innej beczki; - dlaczego my katolicy mamy tolerować u siebie islamistów i zezwalać na budowanie meczetów skoro w krajach islamskich niszczy się kościoły i morduje katolików. My mamy być tolerancyjni zaś islamiści już nie ???
Imperium chaosu / 159.205.209.* / 2015-11-12 23:27
Bo to jest walka z chrześcijaństwem.
Chcą wygonić tubylców z własnych krajów.
T. / 81.190.49.* / 2015-11-13 11:56
... i przy aprobacie niektórych naszych polityków-decydentów może im się to udać za kilkadziesiąt lat.
Wystarczy spojrzeć do sąsiadów za zachodnią granicą.Można już stwierdzić ,że chrześcijaństwo tam wymarło. Za to islam zdecydowanie wkracza wraz z niekończącą się rzeką uchodźców ze wschodu. Na dodatek Merkel woła; -chodźcie,chodźcie nam tu Was potrzeba...
Dziwię się tylko krótkowzroczności politykom europejskim z Junckerem na czele.
mallka001 / 2011-04-13 11:58
najbardziej irytuje mnie kiedy Polacy oburzają się na wszystkich imigrantów, że powinni wracać do domu i takie tam, a do jakiego kraju by się nie pojechało to właśnie nas jest pełno, co nam wolno a innym nie? nietolerancyjni hipokryci!
Imperium chaosu / 159.205.209.* / 2015-11-12 23:29
A kto ich tam wygonił za chlebem z własnego kraju?
Teraz i tam już trwa inwazja.
wrłebleblebleble / 178.37.166.* / 2011-04-12 19:20
Ale Polacy w czasie wojny pomagali żydom.
ehes / 193.219.28.* / 2007-01-05 19:33
"Tysiącletnia historia Polski zaświadcza, że jest to państwo najbardziej tolerancyjne w Europie"

hahaha chyba się facet historii nie uczył:/ albo jest ślepy!!
W Polsce jest nietolerancja i to wielka,tylko skąd mogą o niej wiedzieć ludzie,którzy jej nie doświadczyli a jedynie przymykają oczy.
Doświadczyłam wiele nieprzyjemności z powodu mojego pochodzenia(jestem półarbką)i to od szkoły podstawowej...Nawet dzieciaki uważaja że "rumun" 'cygan" to jedynie obelgi a nie nazwy narodowości:/ Polsce się należy porządny kop od Unii i edukacja w sprawie tolerancji.Raz nawet miałam"przyjemność" natknąć się na neonazistów z ich kretyńską filozofią :/
Leczmy nietolerancje a nie udajemy że jej nie ma!!!!!!!!!!!!!
endrzej / 89.72.116.* / 2015-11-10 14:31
A to ciekawe... Jesteś w Polsce, więc albo się dostosuj albo do widzenia ;) to nie UK albo Francja gdzie każdy będzie cię całować po butach i bardzo dobrze.
Grzegorz Urban / 2011-04-13 14:35
Przejdź się do inny krajów europejskich a będziesz miała to samo!
MP / 195.90.107.* / 2007-01-06 11:18
Najlepiej jak Francja nas tej tolerancji nauczy.
Wapniak / 83.28.112.* / 2007-01-06 09:33
..."Tysiącletnia historia Polski zaświadcza, że jest to państwo najbardziej tolerancyjne w
Europie"... jak słusznie Pani "ehes" zauważyła, jest to kompletna bzdura! Chciała by dusza do raju!?...
saul / 2006-06-15 18:24 / portfel / Pan Owca
Widzę coraz więcej zalet przynależności do UE, może nawet pewnego dnia (bardzo odległego) staniemy się w miarę normalnym krajem
LP / 83.135.152.* / 2006-06-15 18:05
To już Pare Dni ja złożono petycje o odwołanie Gierychte ze stanowiska Ministra oświaty -bez ECHA czy w związku z tym należy się udać do parlamentu Europejskiego o egzekwowanie swoich praw OBYWATELSKICH ?
Pan Bogdan Pęk widocznie inaczej jak miliony obywateli w tym kraju rozumie TOLERANCJE POLSKI JAKO wzór do powielania dla innych państw europejskich.Jakie stronnictwo OBYWATELSKIE dało mu takie prawa na taką forme wypowiadania się w imieniu NAS wszystkich- czy to jest pr5aktyczne potwierdzenie tej tolerancji?
No cóż my POLACY chodziliśmy do różnych Szkół o różnym poziomie nauczenia i z tąd są te różnice "poziomu interpretacji tolerancji". Szkoły wiejskie prezentowały zawsze ten "wyższy poziom inteligencji jak szkoły miejskie" czego Parlament Europejski może niezrozumieć.
Pani Urszula Krupa jak chce wypracować POLSCE i POLAKOM inną opinie co do tolerancji religijnej to musi słuchać innych rozgłośni jak Radio Maryja na potwierdzenie autentychnego obiektywizmu RELIGIJNEGO.
Bo kto wtedy jej uwierzy?
Franek / 195.238.245.* / 2006-06-16 08:28
Precz z unia Wolność i niepodległość dla Polski. Nie będzie eurokołchoz pluł nam w twarz

Najnowsze wpisy