Forum Spółki giełdowe GPW SA

Polski przemysł zaskakuje. Tak dobrze nie było od...

Polski przemysł zaskakuje. Tak dobrze nie było od...

Wyświetlaj:
synonim / 2013-08-01 08:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na plus trzeba mu jednak zapisać doprowadzenie do spadku wskaźnika cena do zysku dla rynku z około 19 do lekko powyżej 17. To jednak i tak stosunkowo wysokie wyceny jak na historyczne standardy, gdzie średnia z ostatnich 140 lat wynosi 15,5, a mediana 14,5. Akcje amerykańskie do tanich więc z pewnością nie należą

http://www.parkiet.com/artykul/34,1333138-Dobry-sezon-wynikow-w-USA--Tylko-na-pierwszy-rzut-oka.html
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-08-01 08:20

. Akcje amerykańskie do tanich więc z pewnością nie należą

Tak jest czas inwestować w mocno niedowartościowaną GPW , a nie w tych USA.
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
synonim / 2013-08-01 08:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobry sezon wyników w USA? Tylko na pierwszy rzut oka

http://www.parkiet.com/artykul/34,1333138-Dobry-sezon-wynikow-w-USA--Tylko-na-pierwszy-rzut-oka.html
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-08-01 08:17

Dobry sezon wyników w USA? Tylko na pierwszy rzut oka

To dla naszej przecenionej GPW ma znikome znaczenie , żadne.Ważne jest że katastroficzne wizje narkotyczne niektórych forumowiczów się nie sprawdzają i to już wystarcza.
synonim / 2013-08-01 10:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

To dla naszej przecenionej GPW ma znikome znaczenie , żadne

Jasne, jak tam się zazcznie bessa to nie będzie miało dla nas żadnego znaczenia bo ty kupiłeś na GPW a więc MUSI rosnąć
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-08-01 11:45

Jasne, jak tam się zazcznie bessa

Nie ma u nich do niej przesłanek , wręcz odwrotnie.
ty kupiłeś na GPW

To co ja kupiłem nie ma żadnego znaczenia.Znaczenie ma fakt , że dywidendowe płacą dywidendę regularnie i korekty mi nie straszne .A jak jeszcze zwiększą wartość bo mam nadzieję że brałem je w dołku to dodatkowy bonus.Tak jak teraz , chce się żyć.
a więc MUSI rosnąć

A na giełdzie nic nigdy nie musi , ale perspektywy do wzrostów są.
synonim / 2013-08-01 12:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Nie ma u nich do niej przesłanek , wręcz odwrotnie

Pokaż mi jakie były przesłanki do bessy w 2007

ŻADNYCH

Pokaż mi jakie były przesłanki do bessy w 2000

ŻADNYCH

Pokaż mi jakie były przesłanki do bessy w 1929

ŻADNYCH

Gdyby istniały przesłanki do bessy to nikt nigdy nie straciłby na giełdzie

Bessa przychodzi zawsze znienacka i gdy ci co mają akcje się jej nie spodziewają

Ty kompletnie się jej nie spodziewasz co mówi bardzo wiele o takich jak ty chciwych głupcach zapakowanych w akcje

A zresztą, kilka państw w Eurolandzie na krawędzi bankructwa, depresja gospodarcza i najwyższy w historii poziom kredytów nabranych na akcje - jak to nie są dla ciebie przesłanki do bessy typowe dla każdego szczytu to jesteś po prostu zwykłym frajerem


To co ja kupiłem nie ma żadnego znaczenia.Znaczenie ma fakt , że dywidendowe płacą dywidendę regularnie i korekty mi nie straszne .A jak jeszcze zwiększą wartość bo mam nadzieję że brałem je w dołku to dodatkowy bonus.Tak jak teraz , chce się żyć

Zobaczymy ile będziesz odrabiał straty dywidedami po 5% jak twe śmiecie spadną po 50%


A na giełdzie nic nigdy nie musi , ale perspektywy do wzrostów są


Pobożne życzenia
gangbang. / 213.199.253.* / 2013-08-01 13:04
Jesteś chory .Piszesz długie mimo to nadal bezsensowne brednie.Akcje dywidendowe , płacą regularnie kasę a wzrost wartości akcji to dodatek.Jak wynika z historii , odbijają na początku i najmocniej.Dzięki dywidendzie można przetrwać , przeczekać.
Zobaczymy ile będziesz odrabiał straty dywidedami po 5% jak twe śmiecie spadną po 50%

Do ciebie po ile razy trzeba pisać.Lecz się .Dywidendowe odbijają jako pierwsze a dywidendę bierzesz cały czas.Wynieś się na forum obligacyjne i tam głoś te swoje dyrdymały.Tu jesteś nie na miejscu.
synonim / 2013-08-01 14:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

.Piszesz długie mimo to nadal bezsensowne brednie.Akcje dywidendowe , płacą regularnie kasę a wzrost wartości akcji to dodatek.Jak wynika z historii , odbijają na początku i najmocniej.Dzięki dywidendzie można przetrwać , przeczekać.


Pobożne życzenia

Nadal nie wytłumaczyłeś mi jak średni spadek 50% w bessie na kursie jednej akcji można odrobić na 5% dywidendy płaconej RAZ NA ROK


Do ciebie po ile razy trzeba pisać.Lecz się .Dywidendowe odbijają jako pierwsze a dywidendę bierzesz cały czas


Pobożnycy bajek obalonych przez prostą algebrę ciąg dalszy


Wynieś się na forum obligacyjne

Nie doczekasz się
matoł szoł / 78.10.73.* / 2013-08-01 08:10
FED ma już 4 bln $ długu USA , za chwilę będzie miał cały DŁUG bo niby kto inny to odkupi ,


jednak będzie ta 32 letnia bessa po 32 letniej hossie
od lat nie było tyllu czarnych świec pod rząd / 78.10.73.* / 2013-08-01 08:07
BGP/PLN 6 czarnych tygodniowych świec ,

radzę uważać na WIG 20 bo chłopaki z Londynu są blisko lini trendu a oni robią 60% obrotu na bananie

wystarczy nałożyć sobie wykres GBP/PLN i WIG 20 , idą zawsze jak po sznurku ,
drukowane dolary / 78.10.73.* / 2013-08-01 08:00
grupy BRE Banku w drugim kwartale 2013 roku spadł do 272,5 mln zł z 324 mln zł rok wcześniej - poinformował bank w komunikacie. Zysk banku okazał się nieco lepszy od oczekiwań rynku, który spodziewał się, że wyniesie on 253,9 mln zł.

TO JEST NAJLEPSZE ZYSK SPADŁ O 20% ROK DO ROKU ALE KURS BRE JEST 50% WYŻEJ
1 2 3 4 5
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy