Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Polskie indeksy wyróżniały się na tle innych rynków

Polskie indeksy wyróżniały się na tle innych rynków

Wyświetlaj:
samuraj jack / 2006-07-07 22:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
a zagranica...?

po wydarzeniach z nieudanym spotkanie Trójkąta
Weimarskiego?
z rządem bez żadnego wolnorynkowca?
po wzmożonych roszczeniach górników węgla kamiennego,
KGHM, nauczycieli, lekarzy etc...?
a jaka perspektywa założeń do budźetu na rok 2007 w
kontekście wyborów samorządowych?

ech...
X. / 87.99.33.* / 2006-07-07 21:01
Jakieś opinie?
avi / 2006-07-07 22:42 / portfel / Bywalec forum
a myślałam, że będę miała spokojny weekend....? nadzieje mam tylko na biotek, bo oststnimi czasy wig up a biotek down- to jak teraz gielda down to może on up... to ma jakiś sens.. pozdrawiam i życze miłego niezbyt upalnego weekendu PA
poprostu nikt / 87.96.30.* / 2006-07-07 22:40
Patrzę na to pozytywnie.W działaniach kaczorów pojawiło się to co do tej pory było skrzętnie skrywane i za co ich wywalił Wałęsa t.j. CHęć WłADZY ZA WSZELKą CENę-nawet po trupach.Mam nadzieję, że to zobaczą wreszcie ludzie i w wyborach samorządowych pisuary przegrają z kretesem.Wówczas jedynym wyjściem, aby utrzymać się u władzy, pisuarów będzie poprawa sytuacji gospodarczej poprzez wdrożenie obiecywanych reform w tym szczególnie podatkowych w przeciwnym wypadku wcześniejsze wybory i duże prawdopodobieństwo wygranej platformy co powodowało by już całkowitą reformę podatkową i poprwę wizerunku gospodarczego Polski.Całe szczęście, że odbyło to się w piątek wieczorem co pozwoli na spokojną analizę sytuacji i ochłonięcie przez inwestorów.Tak czy inaczej pisuary zepchneły się na krawędź przepaści i pozostają im tylko dwie drogi: reformy lub wybory.Osobiście sądzę iż obydwie drogi są wmiarę pozytywne a powyższe dywagacje są bardzo dużym skrótem myślowym.Biorąc do tego pod uwagę zachowanie rynku po dymisji Zytki jestem optymistą i obym się nie mylił.
poprostu nikt / 87.96.30.* / 2006-07-07 22:37
Patrzę na to pozytywnie.W działaniach kaczorów pojawiło się to co do tej pory było skrzętnie skrywane i za co ich wywalił Wałęsa t.j. CHęć WłADZY ZA WSZELKą CENę-nawet po trupach.Mam nadzieję, że to zobaczą wreszcie ludzie i w wyborach samorządowych pisuary przegrają z kretesem.Wówczas jedynym wyjściem, aby utrzymać się u władzy, pisuarów będzie poprawa sytuacji gospodarczej poprzez wdrożenie obiecywanych reform w tym szczególnie podatkowych w przeciwnym wypadku wcześniejsze wybory i duże prawdopodobieństwo wygranej platformy co powodowało by już całkowitą reformę podatkową i poprwę wizerunku gospodarczego Polski.Całe szczęście, że odbyło to się w piątek wieczorem co pozwoli na spokojną analizę sytuacji i ochłonięcie przez inwestorów.Tak czy inaczej pisuary zepchneły się na krawędź przepaści i pozostają im tylko dwie drogi: reformy lub wybory.Osobiście sądzę iż obydwie drogi są wmiarę pozytywne a powyższe dywagacje są bardzo dużym skrótem myślowym.Biorąc do tego pod uwagę zachowanie rynku po dymisji Zytki jestem optymistą i obym się nie mylił.
Osfald / 80.55.105.* / 2006-07-07 22:14
no to juz mamy po ksiezycu... oby tylko nie ukradli zieleniny z parkietu...
Igor | Evil Empire / 2006-07-07 21:46 / Ja sem gieldowy nietoperik
Tak, jedna --------- KACZYŃSKI PREMIEREM, ale jajca luuudzie nie no pozamiatane, ten kraj to już cyrk na kolkach :(
admin / 85.89.170.* / 2006-07-07 22:16
Nawet pisać już się nie chce :((((((((((((
Krzycho / 83.22.255.* / 2006-07-07 22:07
Powtórka maja - a ja dzisiaj zakupy duże zrobiłem.
pawlus / 2006-07-07 23:11 / "Uznany Gracz Giełdowy"
kupowac to ty kupuj duzo browara, a na gpw trza myslec o szybkim wyjsciu i zaczjeniu sie na 2400 na zakupy
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy