pomówienie

brawka / 2008-08-21 22:02
Witam,
sprawa dot. aukcji na allegro,
kupiłam bluzkę z licytacji ze skazą o której nie było informacji i zdjęcia też nie były tej bluzki jak później się okazało a miały być real,
ustaliłam, że nie będę odsyłać i robić kłopotów i narażać się na dodatkowe koszty,
jednak o zaistniałej sytuacji postanowiłam wspomnieć w komentarzu
sprzedającemu wystawiłam komentarz NEUTRALNY z uzasadnieniem brzmiący:
"Ponieważ na bluzce była skaza o której nie było informacji na aukcji, istnieje co prawda możliwość zwrotu, ale nie będę się bawić w odsyłanie. Poza tym wszystko OK, miły sprzedający i dobry kontakt. Polecam."
a w odwecie otrzymałam:
"Życie to sztuka wyboru, zatem szanuję Pani wybór, ale niestety nie jestem entuzjastką transakcji z Panią. To po prostu kwestia klasy - ma się ją lub nie. I nie można jej kupić za żadne pieniądze:-) pozdrawiam!"
bardzo się zdenerwowałam...
chciałam ugodowo załatwić sprawę a tu taki "policzek"
dałam więc odpowiedź do wystawionego komentarza, brzmiącą:
"Jak widać sprzedającemu brakuje tej klasy, skoro wystawia wadliwy produkt nie informując o tym na aukcji, mało tego że nie wystawiłam za to NEGATYWA to jeszcze dostałam złośliwy komentarz. Pełen profesjonalizm.... Pięknie napisane a prawda jest inna, niedajcie się oszukać. ODRADZAM ZAKUPY U TEGO SPRZEDAJĄCEGO!!!!!!!"
a w odwecie dostałam meila że zostanę pozwana o pomówienie za stwierdzenie "nie dajcie się oszukać"
czy za takie stwierdzenie można zostać oskażonym?
Co robić???

bardzo proszę o poradę

Najnowsze wpisy