Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

pomóż ePolsce podbić świat!

pomóż ePolsce podbić świat!

Mr Exist / 109.243.247.* / 2010-03-14 21:22
Witam,
chciałem dzisiaj opowiedzieć Wam o pewnej grze przeglądarkowej, w której narodowości rywalizują ze sobą na dobrze odwzorowanej mapie politycznej. Gra jest bardzo ciekawa i rozbudowana, mamy moduły ekonomiczne, militarne i polityczne. Można być menadżerem firmy, budowlańcem, rolnikiem, górnikiem, pracownikiem wielkiej firmy, redaktorem własnej gazety, żołnierzem, posłem, ministrem, aż wreszcie prezydentem. Panie i Panowie, przedstawiam Erepublik!
Chciałbym przybliżyć sytuację ePolski. Oto najliczniejsze i chyba już najsilniejsze militarnie państwo erepublik ma pod swoją okupacją wraz z Hiszpanią i Szwecją Francję i Niemcy. Po blisko dwóch latach zemściliśmy się na naszych zachodnich sąsiadach i zmietliśmy ich z powierzchni ziemi. Teraz Niemcy i Francja mają małe, nieznaczące regiony i stały się tylko naszą marionetką.
ePolska jest liderem jednego z czterech sojuszy w Erepublik: EDENu. Po burzliwym początku EDEN przeprowadził kontrofensywę i 8 miesięcy temu odbił z rąk wroga (wtedy sojuszu PEACE G.C. obecnie sojuszu Phoenix) całe Stany Zjednoczone i Kanade. Od tamtej pory wygrywamy bez przerwy. Teraz nadszedł czas na ostateczne rostrzygnięcie sprawy, kto jest silniejszy: EDEN z ePolską, eHiszpanią, eChorwacją i eUSA na czele, czy może Phoenix z potężnymi eWęgrami, eSerbią i eRosją na czele. Każdy eobywatel sie liczy!
Mam nadzieję, że przekonalem Was do rozpoczęcia przygody z Erepublik ; )
Parę dobrych rad:
- rejestrujcie się w Brandenburgii (przy rejestracji trzeba będzie wybrać kraj Niemcy, a potem Brandenburg, ale w napisasie powinno pisać okupowane przez Polskę) lub w Rhone Alps (tak samo, tylko wybrać kraj Francje), zaludniamy regiony nierdzenne, aby wywołanie powstania było droższe. Jest tam najlepszy na świecie system obronny i szpital. (tzw. Q5)
- nie wydajcie pierwszych zarobionych pieniędzy na trening z Napoleonem, lepiej kupić za to bronie! Dużo bardziej opłacalne,
- czytajcie poradniki! Nie bójcie się pytać bardziej doświadczonych graczy!
- zarejestrujcie się na forum erepublik.com.pl/forum !

Macie wybór zarejestrować się normalnie za pomocą www.erepublik.com lub z mojego reflinka http://www.erepublik.com/en/referrer/Mr+Exist Dostaniecie wtedy na 6 poziomie zapas 5gold tak jak ja, czyli po przełożeniu 250 PLN, a to sporo. Dla pokazania ilości tej kwoty, broń najsłabszej jakości kosztuje już 2,5 PLN. Tak więc myślę, że się opłaca.
Pozdrawiam
Mr Exist ; )

Najnowsze wpisy