Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ponad 5 mln klientów korzysta z bankowości w telefonie lub tablecie. Przybywa nie tylko użytkowników, lecz także rozwiązań bankowych

Ponad 5 mln klientów korzysta z bankowości w telefonie lub tablecie. Przybywa nie tylko użytkowników, lecz także rozwiązań bankowych

Wyświetlaj:
hanias / 83.28.225.* / 2016-01-31 19:29
ciekawe czy niedlugo wymysla cos innego od aplikacji. ja korzystam z aplikacji mobilny bank i tez z bankowosci internetowej i w sumie to rzadko bywam w oddziale banku. czekam na jakies kolejne rozwiazania ktore ulatwia zycie :D
les dominos / 31.11.213.* / 2016-01-31 20:47
zdecydowanie ułatwiaja życie, ale przy okazji spowodowały u mnie nadwrażliwość na punkcie tel. ;)
maciejmaciejma / 93.105.99.* / 2016-01-31 15:16
Nie bądźcie frajerami, nie nabijajcie kabzy znienawidzonym bankom od wieku okradającym klientów.
Pieniądze trzymam u złodzieja, w banku, bez obsługi elektronicznej. Co miesiąc, dwa tygodnie, lub inaczej, pobieram po drodze niewielką kwotę, wpłacam wpłatomatem, albo przynoszę po drodze do banku gdzie mam obsługę elektroniczną. Z banku elektronicznego realizuje z domu, przy pomocy komputera, nie z jakiegoś gó.... z androidem czy innym bublem, wszystkie przelewy w ciagu danego miesiąca. Trochę gotówki wrzucam do portfela i w sklepach płacę żywą gotówką bo tak jest bez obaw i przyjemnie jak dawniej. Żadne tam karty, karty zbliżeniowe i takie tam jakieś androidy, telefony, które zostawiają niesmak, niepokój i pytania kogo wzbogacamy, w jak podstępny sposób nasze pieniądze są od nas wykradane i wyłudzane.
Żadnych kumpli!!!
Zmienię tylko mBank za chamstwo wprowadzenia opłaty i za chamstwo zmiany strony internetowej której musiałem się znowu uczyć, a chodzę na ryby.
Czyli nie bądźcie frajerami!
A, telefon po prostu ma dzwonić.
niekorzystam / 93.105.99.* / 2016-01-31 14:58
Nie korzystam !!!!!! I jestem bezpieczny!!!!!!!!
Max2015 / 176.101.128.* / 2016-01-31 11:06
Nie korzystam z usług banków ani niebezpiecznych aplikacji tego typu,telefon służy mi jako telefon czyli wykonuje i odbieram połączenia.mam swój bezpieczny w 100% bank "ziemski" nikt mnie nie kontroluje nie korzysta z moich danych a w sklepie nie robię z siebie ....... szukając w portfelu kawałka plastiku tylko płace zawsze GOTÓWKĄ...
mordotymoja@wp.pl / 83.5.51.* / 2016-01-31 09:54
Jak wygląda ilość nieuprawnionych transakcji wykonanych przez tzw. osoby trzecie ?.

Najnowsze wpisy