Forum Polityka, aktualnościKraj

Porozumienie z windykatorem szansą dla dłużnika

Porozumienie z windykatorem szansą dla dłużnika

Wyświetlaj:
ciasteczkowy_potworek / 2013-02-11 10:53
zaraz sie okaze ze jest na rynku milion firm posiadajacych lepszse zaplecze prawene ktore wykuja dlugi dluzników i sami je spłacaja z mozliwoscia uciulania kasy na tym by mozna bylo obciac wartosc dluu
windexpol / 2013-02-10 22:44
Windexpol Wierzytelności Sp. J. prowadzi działania zmierzające do odzyskania należności swoich Klientów. Jedną z metod jest windykacja należności, windykacja długów lub zakup wierzytelności. W swoich działaniach często zawierają ugody z dłużnikami rozkładające spłatę zobowiązania na 2-3 raty.
Więcej informacji na http://windexpol.pl
Antywindykator. / 83.31.237.* / 2013-02-12 15:56
Firmy windykacyjne , to zakała.Kupują wierzytelności "w ciemno".Nie obchodzi ich jak powstał dług, i czy zasadnie.Idą "po trupach" z chciwości .Mam do czynienia z taką "firmą". Nazywa się Intrum Justitia.Jestem na etapie sprzeciwu do sądowego nakazu zapłaty. A swoją drogą, sądy zbyt szybko wydają ten nakaz, bez żądania dowodów od dłużnika.Chore prawo! Jeszcze kilka takich sprzedam-kupię, i w ogóle nie będzie wiadomo jak powstał dług, tylko że jest. Windykatorów oskarżyłem o stosowanie działań nękających, w wyniku których doznałem uszczerbku na zdrowiu. Postaram się, aby też mi zapłacili. Nasze chore prawo zbyt łaskawe jest dla oszołomów. Ochoczo współpracuje z nimi.Codziennie widzimy tego przykłady. Gdyby dług mój był zasadny , zapłaciłbym go bez wahania. Może ktoś z dłużników ma jakieś pozytywne doświadczenia. Proszę o wieści.

Najnowsze wpisy