Forum Forum finansoweBanki

Poseł PiS atakuje Balcerowicza

Poseł PiS atakuje Balcerowicza

Money.pl / 2006-09-04 16:41
Komentarze do wiadomości: Poseł PiS atakuje Balcerowicza.
Wyświetlaj:
4poland / 83.17.92.* / 2006-09-11 10:03
Buta chce wygrać z demokracją !!
Prwatyzacja sektra bankowego od lat budzi emocje społeczne, przyszedł czas aby to wszystko wyjąśnić i wątpliwości rozwiać. Nasz wybitny strateg Balcerowicz w zasadzie zarządzający Polską od 17 lat mógłby społeczeństwu wyjaśnić wiuele spraw korzystając z telewizyjnej transmisji. A tym czasem dowiadujemy się, że on nie zamierza stanąc przed komisją podobnie jak jego wielki poprzednik w podobnej sprawie. Ludzie partii, ludzie PZPR-u zawsze byli sobie bliscy. Balcerowicz odrzucając możliwość ostatecznego wyjasnienia tego sporu o prywatyzację banków pogłębia tylko przekonanie, że nie wszystko dbyło sie zgodnie z interesem Polski. Pamiętajmy, że interes UW czy KLD i SLD zdecydowanie odbiega od solidarności społecznej Polski. Ten interes to 10% zadowolonych cwaniaków.
Ciułacz / 83.21.254.* / 2006-09-09 20:53
Czy jest tu ktoś, kto może mi wytłumaczyć dlaczego ten bandyta odmawia stawienia się przed komisją śledczą?
Jeśli jest wszystko OK to tylko społeczeństwo przekona się, że on jest czysty, ale proszę mi wytłumaczyć czy jego czystość ma polegać na tym, że trzymając średnio 5 tysięcy na koncie rozrachunkowym., w Banku Sląskim, nie mam złamanego procenta, a no koncie OKO, gdzie nie wybieram żadnych pieniedzy lecz tylko dokładam i mam tam prawie czterdzieści tysięcy pln mam zaledwie 3.5 % odsetek rocznie. Kupa durni w tym kraju twierdzi, że on stoi na straży moich pieniedzy? Oczywiście on ich pilnuje ale nie dla mnie tylko dla obcych i odsetki, które powiniem dostrawać wywożone są z kraju. Obce banki, w tamtym roku, na biednej Polsce i jej społeczeństwi zarobiły pobnad 4 miliardy złotych. Tak ten drań stoi na straży moich pieniędzy, ale nie dla mnie ich pilnuje. Co to znaczy, że on odmawia stawienia się przed komisją śledcza?, kim on jest?, Komisje śledcze wyłonione są przez Sejm, który jest reprezentantem narodu, a ta łachudra, bo inaczej powiedzieć nie mogę, będzie odmawiać stawienia się przed komisją w celu zlożenia wyjaśnień na temat tego co robi dziś i co robił jako minister finansów. Albo co ma piernik do wiatraka, czemu to ma powiadamiać o swojej decyzji niedouka Wałęsę i komucha Kwaśniewskiego - widocznie zbyt wiele wie o ich przekrętach, z których też sam wynosił dla siebie.
Kero / 2006-09-05 08:41 / -
Hofman szafuje jedynie domysłami. Jeśli prokuratura to kupi to po raz kolejny dowiedzie o swojej służalczości i nie może być mowy o państwie prawa. Jak się takie państwo nazywa każdy niech sam sobie odpowie.
czater / 2006-09-04 16:41 / Tysiącznik na forum
A co ze Skok-ami i powiazanymi z Pis ich wlascicielami ? Kiedy komisja ? CZyzby ta wygladala uczciwosc w IV RP
Marqus / 217.8.162.* / 2006-09-04 18:59
a w Ameryce biją murzynów

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: