Forum Forum inwestycyjneForex

Poszukiwania odpowiedniego brokera...

Poszukiwania odpowiedniego brokera...

ing_greg / 194.150.197.* / 2010-05-23 20:04
Witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj. :)

Szukam brokera, który umożliwia działanie na forexie i rynku towarowym i spełnia pewne warunki:
- ma w ofercie rynku towarowego poza instrumentami finansowymi opartymi na cenie złota i ropy, również inne towary, a szczególnie metale
- daje możliwość otwierania pozycji o niewielkiej wartości: 0,01 lota, ewentualnie przynajmniej 0,05 lota
- ma niewielki swap
- jest wiarygodny.

Pod względem szerokiego wachlarza różnych surowców i względnie niedużych zleceń (0,05 lota) pasowałby XTB Brokers, ale mają dość spory swap i czytałem niezbyt przychylne opinie na ich temat. Fajny swap ma FX Clearing :) , ale nie ma w ogóle rynku towarowego. Jeszcze kilku czy kilkunastu innych sprawdzałem, ale wciąż nie potrafię znaleźć tego właściwego brokera. Czy ktoś bardziej doświadczony w temacie mógłby coś doradzić ?

pozdrawiam
ing_greg
Ignas / 2010-05-23 21:55
Pasuje mi tu Boston Merchant. Maja 0,0001 lota(mikroloty),nie ma duzego swapa. rynek towarowy jak najbardziej,oprocz tego (jezeli nie myle sie) to okolo 30 podstawowych par walutowych. No i maja 22 lata doswiadczenia. jestem z nimi od roku,jestem ich bezposrednim klientem,ale widzialem juz strone ich przedstawiciela w Polsce. Po przereklamowanym FXPro Boston to zupelnie inny poziom jakosci.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy