Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Potrzebuję pomocy!!!

Potrzebuję pomocy!!!

Dawid S. / 85.221.154.* / 2008-12-26 13:20
Witaj,
Przygotowuję właśnie e-booka o ubezpieczeniach na życie w oparciu o najnowszą dostępną wiedzę. Mam już większość materiałów, ale chcę mieć pewność, że będzie on zawierał wszystko, co dla Ciebie jest ważne.

Napisz proszę na tej stronie:

http://ubezpieczenianazycie.implesite.pl/?tra=forum.money.pl

Co DOKŁADNIE chciałbyś wiedzieć przed oraz w trakcie kupowania ubezpieczenia na życie?

Po napisaniu książki:
1. Weźmiesz udział w losowaniu 20 darmowych egzemplarzy mojego e-booka.
2. Dostaniesz ode mnie za darmo - na e-mail - "4 złote zasady" kupna polisy na życie, którymi kierują się prawdziwi profesjonaliści.

Dziękuję za pomoc.
Dawid
Wyświetlaj:
Lech3 / 2008-12-28 18:59 / Bywalec forum
Czy wiesz , że na decyzję klienta o zakupie w 90% ma wpływ entuzjazm sprzedawcy ?
5% to zaufanie do osoby sprzedawcy
A tylko 5% tylko merytoryczna wiedza na temat oferowanego produktu ?
lezdrub@interia.pl / 79.185.92.* / 2008-12-28 22:59
Tyko jak kupią rozwiazania na entuzjazm. To pózniej są bardzo zawiedzeni.

Pózniej piszą właśnie na takich forach co dalej z takim fantem robić.

Agenci wykorzystują niewiedzę klientów. Wprowadzają ich w błąd, tak jak EME na tym forum.
Lech3 / 2008-12-29 15:19 / Bywalec forum
Na piszących i rozczarowanych recepty nie ma !
Weź pod uwagę fakt , że przeciętny zjadacz chleba nie ma pojęcia o ubezpieczeniach , i od tego jest agent , żeby potrzeby klienta rozpoznał i zastosował odpowiedni produkt .
To jak z lekarzem , diagnozą i lekarstwem .
Jeżeli agent ma odpowiednią wiedzę , to jego klienci nie wyżalają się i nie szukają pomocy na forach .
eme / 83.22.16.* / 2008-12-27 23:33
Najlepiej uwypuklić konsekwencje dla klienta z tytułu zamiany polis jakich dokonuje Lezdrub i otwarcie powiedziec kiedy i na jakich zasadach nowe polisy zostana wystawione i kiedy nigdy nie beda wypłacone. Sam Lezdrub cierpi na zaniki pamięci i nie potrafi od dluzszego czasu na te pytania odpowiedziec. Mozliwe ze ich nie zna. Chetnie i on skorzysta z takiego opracowania.
Prosze mu "uwypuklić" że uwypuklanie zalet IKE konczy sie z reguły "puklem" ale na plecach.
Prosze nie zapomnieć o jego prosbie:

Czego w tych produktach nie sa jasno wyliczone koszty
ochrony.

Sam też sie nad tym zastanawiam:):):)
I moja osobista prosba :) prosze uwypuklic wady IKE i ubezpieczeń czysto ochronnych.
Przy okazji pozdrawiam mojego kolege forumowicza pseudo Lezdrub gdyz dostarcza mi sporą dawke niezłej zabawy.
lezdrub@interia.pl / 79.185.92.* / 2008-12-28 22:49
Eme ja wiem, że bardzo bronisz produktów ubezpieczeniowych ( dwa w jednym)

Ciebie widzę bardzo cieszy jak na wypadek śmierci rodzina otrzymuje sumę ubezpieczenia , lub wartośc zbudowanego kapitału.

Ja wolę, aby rodziny moich klientów otrzymywali sumę ubezpieczenia + zbudowany kapitał.

Myślę,że forowicze widza różnice i Potrafią cię EME ocenić jako agenta.

Ja wsółczuje twoim klientom. To dla nich wielka porażka.
eme / 83.22.4.* / 2008-12-29 08:56
Lezdrub jedyny pozytyw tego pisania na forum to to, ze powoli uczysz sie pisac logicznie i skladnie, a moze ktos ci tylko sprawdza i poprawia :):):)Jednakze ze zrozumieniem prostej dla kazdego treści, jest u ciebie wielki problem. Nie czytasz ze zrozumieniem albo po prostu nie rozumiesz co sie do ciebie pisze.
Moja prosba do ciebie Lezdrub wydrukuj sobie moja wypowiedz zawies nad łóżkiem i powtarzaj jak mantre. Ja nie jestem agentem.Panimajesz??
Jestem klientem kilku TU , tutaj sporo sie nauczylem od Ryba i od Any. To sa dla mnie autorytety, ty jestes tylko nic nie znaczacym cwaniakiem z Mielca i okolic chwalacym sie swoim numerem komorkowym. Jestes cieniarz. Prawdziwy , dobry agent, nie musi bo nie potrzebuje szukac nowych klientow na forach tak jak ty to robisz.Moze brakuje ci na chleb no to sorry ale nie w ten sposob.
lezdrub@interia.pl / 79.185.89.* / 2008-12-29 22:42
TY EME nawet nie wiesz jak mnie tutaj cenią moi klienci.Sladają zyczenia świateczne.
Jak im uwypuklę wszystkie wady produktów dwa w jednym i zastapie produktami o których ty mało wiesz, bo nie chcesz wiedzieć.

Rozumię,że masz wiele polis, a nie masz IKE.
TY bardzo lubisz płacic podatki
Najbardziej dziwi mnie to,że wszedzie piszesz,że IKE to zły produkt do budowania kapitału na emeryturę.
A powiem ci jasno IKE w Arce jest bez kosztów i z obsługą przez internet (dokonywanie transferów miedzy funduszami) widzisz ,jakie to piękne.

A ty opłacasz kilka polis i pokrywasz wszędzie dodatkowe koszty i jeszcze zapłacisz podatek o zysków .
Cóż głupota kosztuje.
Ja służę mądrym klientom, którzy szanuja swoje pieniądze. tel.600 942 367
eme / 83.22.10.* / 2008-12-29 23:18
Lezdrub prosilem abys czytal ze zrozumieniem. Troche powagi prosze, a w szczególnosci nie kłam, nie jestem twoim klientem i sobie na to nie pozwole.
1) nie pisze wszedzie ze IKE to zly produkt, tylko raz napisalem ze IKE dalo tyły na naszym rynku, po prostu sie nie przyjęło. Stalo sie bublem nad ktorym pracuje rząd.
2) place podatki bo lubie i ty mnie w zaden sposob nie przekonasz abym tego nie robil
3)Nie ma czegos takiego ze jest bez kosztów- koszty sa ukryte
4) obslugą przez internet nie szpanuj to jest standard w inwestycjach - widac ze na tobie to sprawia wielkie wrazenie, wszak listonosz ma do ciebie daleko
5) zyczenia swiateczne skladaja sobie wszyscy wzajemnie nawet przez płot
6) Dalej nie odpowiedziales na zadane pytania odnosnie twoich oferowanych produktow
7) ubezpieczenia na zycie wszelkiej masci sa mi wystarczajaco znane, o to mozesz byc spokojny.
8) jedyny twoj argument ktory nie jest argumentem, to podatek i nic wiecej
9) co do Arki to byl juz taki jeden ktory zabral ze soba komary i do dzisiaj mamy problemy
10)Jestes forumowym żebrakiem szukajacym tutaj klientow aby zarobic na chleb. Jestes żałosny, daleko ci do grona agentow wypowiadajacych sie tutaj na forum.Oni tego nie robia, nie musza.Za to ich cenie a toba gardze.
To twoj dekalog.
A tak na marginesie


Rozumię,że masz wiele polis, a nie masz IKE.

Tak, ja tez "wię" że nie mam IKE
Ucz sie synku ucz, nauka to potegi klucz, jak bedziesz miał wiele kluczy to i tak zostaniesz woźnym, ale nigdy dobrym agentem. Jestes cienki Bolek.
lezdrub / 79.185.108.* / 2008-12-30 20:45
TY eme naprawdę nadajesz się do zbadania przez psychjatrę.

Nigdzie nie napisałem, że jesteś moim klientem. Masz chyba urojenia.
A jezeli chodzi o koszty obsługi w IKE Arka, to przeciez mozna sprawdzić na stronie internetowej.
Chcesz pomawiać nie słusznie nie tylko mnie ale też instytucję finansową ,że nie pobiera kosztów.
To drugi objaw, abyś udał się na badania.
eme / 83.5.96.* / 2008-12-31 12:11
lezdrub czytaj ze zrozumieniem chociaz minimalnym.


A powiem ci jasno IKE w Arce jest bez kosztów i z obsługą przez internet (dokonywanie
transferów miedzy funduszami) widzisz ,jakie to piękne.

To na razie tyle.
Dawid S. / 85.221.154.* / 2008-12-28 16:01
Eme,
Proszę skopiuj Twoją wiadomość i wklej do formularza na stronie:

http://ubezpieczenianazycie.implesite.pl/?tra=forum.money.pl

Jest to konieczne, abym mógł wysłać Tobie "4 złote zasady" kupna polisy na życie, a dla zwycięzców losowania moją książkę oraz niespodziankę.

Dziękuję za wypowiedź.
Dawid

P.S. Szanuję Twoją prywatność i Tak jak ty nie lubię spamu.
lezdrub@interia.pl / 79.185.100.* / 2008-12-26 19:06
mam nadzieje, że uwypukli Pan wady produktów ubezpieczeniowych takich jak:
- Ubezpieczenie z gwarantowaną SU z funduszem inwestycyjnym
- Polisy na życie i dozycie.

Ze postara się pan zachecić klientów do zbierania kapitału na emeryturę w IKE i uwypukli Pan zalety tego produktu, bo wielu agentów wręcz gani ten produkt.

Mam równięż nadzieję, że przedstawi Pan dobre produkty ubezpieczeniowe czysto ochronne i jakie firmy ubezpieczeniowe takie produkty posiadają.(dożywotnie)

Dobrze byłoby gdyby były porównania takich produktów czystoochronnych indywidualnych
(zakres ochrony i cena ), aby klienci mogli sobie porównać jak przy ubezpieczeniu samochodu, czy domu

Dobrze by było, aby wymienił Pan firmy, które tego typu produktów wogóle nie posiadają.
Przecież nie wszyscy chcą ubezpieczenia powiązanego z gromadzeniem kapitału.
Bobrze by było, aby Pan wyjaśnił, dlaczego to firmy ubezpieczeniowe najbardziej polecają produkty Ochronno- inwestycyjne.Czego w tych produktach nie sa jasno wyliczone koszty ochrony.

Pozdrawiam i czekam.
Dawid S. / 85.221.154.* / 2008-12-28 16:05
lezdrub@interia.pl,

Proszę skopiuj Twoją wiadomość i wklej do formularza na stronie:

http://ubezpieczenianazycie.implesite.pl/?tra=forum.money.pl

Jest to konieczne, abym mógł wysłać Tobie "4 złote zasady" kupna polisy na życie, a
dla zwycięzców losowania moją książkę oraz niespodziankę.

Dziękuję za wypowiedź. Jak ktoś kiedyś powiedział „Nie sztuką jest coś napisać – sztuką jest napisać coś co ma wartość dla innych” Dlatego każda odpowiedź jest ważna.

Dawid

P.S. Szanuję Twoją prywatność i Tak jak ty nie lubię spamu.
Lech3 / 2008-12-28 15:34 / Bywalec forum
A ja Wam coś powiem !
Jak otworzycie przed klientem cały wachlarz ofert , to zrobicie mu wodę z mózgu i na sprzedaż możecie sobie pogwizdać .
On kupi , ale u konkurencji !.
U tego , co zaproponuję mu tą jedyna dla NIEGO polisę , na miarę jak garnitur .
Może nie ? . Kto nie wierzy ? , niech popracuję w tej branży :)
Lech3 / 2008-12-28 15:37 / Bywalec forum
I jeszcze jedno :
Każdy lubi kupować !
Ale nikt nie lubi jak coś mu sprzedają !

Najnowsze wpisy