Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Powstał Zespół Polityczny Europy Plus

Powstał Zespół Polityczny Europy Plus

Money.pl / 2013-06-07 12:17
Komentarze do wiadomości: Powstał Zespół Polityczny Europy Plus.
Wyświetlaj:
obiektywny polak / 78.8.148.* / 2013-06-10 11:23
Nie popieram Europy Plus i nie będę na nich głosował głównie z dwóch powodów 1)Mówią w telewizji - wybierajcie nas tzn. Europę Plus bo do władzy dojdzie PIS. Znowu po PO na których głosowałem kolejni kandydaci do kariery politycznej którzy straszą PIS- em .A z obserwacji wiem ,że ci co straszą to czy wiele zrobią dobrego dla Polski ?Coś zrobią ale więcej dyskusyjnego , psującego nastrój i z szałem medialnym ,hasłami przewrotowymi ,atakami słownymi ,sloganami ,happeningami ,obiecankami i atakiem na to co nie jest najważniejsze dla przeciętnego Polaka i marzyciela 2) Jestem niewierzący i powiem szczerze nie boję się moherowych beretów a radykałów antyreligijnych ,konserwatystów ,reformatorów takich jak Rozenek ,Palikot ,Kalisz ,Siwiec i innych piewców .Logicznie myśląc są bardziej radykalni od gorliwych katolików dlatego bo katolicy nic od wieków nie zmieniają w wierze i są przewidywalni a z Ruchu Palikota ich wypowiedzi są bardziej agresywne i destabilizujące ład i porządek oraz są nieprzewidywalni .Kwaśniewski już tyle się dorobił pieniędzy i miał czas swój w polityce i w rządzeniu krajem więc czas najwyższy dać zarobić i porządzić innym .R.Kalisz raczej dobry mówca i celebryta , nie jest godny zaufania gdyż stał w rozkroku i schlebiał jednym a drugim kładł kłody pod nogi patrząc tam gdzie większą zrobi karierę .Nie uciekł z SLD tylko został z niej wyrzucony a to daje dużo do myślenia dla Polaków którzy cenią lojalność ,szczerość i nie lubią wazeliniarzy ,wyreżyserowanej gry medialnej z uśmiechami pod publiczkę .Tak jak napisał na jakimś blogu młody internauta "Popieraj Palikota to będziesz w zimie w trampkach chodził " Dał do zrozumienia ,że jest na tyle inteligentny ,że nie da sobie zrobić prania mózgu i wcisnąć kitu z paleniem trawki włącznie .Jak wiadomo największe poparcie Ruch Palikota ma wśród młodych i im obiecują złote góry i większe prawa ale do czego ? I co im to da gdy będą bezrobotnymi , na czarno pracować ,na utrzymani mamusi ,uciekać z kraju za pracą ,zamiast samochodem jeździć rowerem ,mieć państwo oświecone ,laickie ale pusty portfel i zastanawiać się jak przeżyć bez godziwej pracy itd ? Ostatnio poseł z Ruchu Palikota powiedział ,że" Jezus chodził po wodzie" i przestańcie takie bajki opowiadać i dodał ,że jakieś dziecko dosłownie to zrozumie i będzie chciało wypróbować chodzenia po wodzie i się utopi .To ostatnie zdanie bez komentarza bo nie będę zniżał się do takiego niskiego poziomu aby pisać logicznie czy powiedział dobrze czy źle .
Lenino Plus / 31.174.246.* / 2013-06-07 12:17
Kogo tam Wanda znowu nie chciała?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy