Forum Polityka, aktualnościKraj

Pożar w kopalni w Rudzie Śląskiej

Pożar w kopalni w Rudzie Śląskiej

Money.pl / 2009-09-18 12:25
Komentarze do wiadomości: Pożar w kopalni w Rudzie Śląskiej.
Wyświetlaj:
Szeryf-Sosnica / 87.101.31.* / 2009-09-25 00:00
jestem Gornikiem z kopalni Bojkow nalezacej do ruchu ""Sosnica-Makoszowy"" pracuje zaledwie 10 miesiecy,ale zawsze mialem szacunek dla Gornikow dla zawodu ktory wykonuja,az wkoncu jestem jednym z nich.Mam pytanie dlaczego musimy ginac za tych ktorzy trzymaja lape na calej kasie z wydobycia a ktorzy ani razu w swojej zasranej karjeze niebyli na dole i nigdy niebyli tam gdzie My a czerpiom z tego kolosalne zyski.I mam pytanie co byscie k**** robili gdyby niebylo nas Gornikow ktorzy dziennie nararzamy swoje zycie-cenne zycie ...
Metanowiec49 / 83.22.140.* / 2009-09-18 20:22
Do obsługi systemu anty-metanowego w kopalniach i innych spraw bezpieczeństwa pracy, powinno być powolane specjalne biuro ochrony, podległe bezpośrednio ministrowi spraw wew. lub innemu pełnomocnikowi rządu. Osoby nadzorujące bezpieczeństwo pracy w kopalniach i nie tylko, powinny być uniezależnione od władz kopalni i osób związanych z biznesem węglowym. Tylko to umożliwi wyłączanie pracy kopalni w razie realnego zagrożenia! Kolejne tragedie w kopalniach, związane z oszukiwaniem czujników metanu i systemu działania służby bezpieczeństwa pracy w kopalniach (i nie tylko tam) niczego nie nauczyło polskiego rządu!
_qwert / 2009-09-18 16:10 / Tysiącznik na forum
-|-
...ciężka praca i ciężka śmierć.
andowc / 83.5.0.* / 2009-09-18 14:38
Tragedia !
Ciekawe czy będą ścigać "zabójców" (odpowiedzialnych),- tak jak ścigają zabójców Polskich żołnierzy w Afganistanie ?
azzz / 93.105.106.* / 2009-09-18 18:38
Ciekawe naprawdę.... czy będą ścigać "zabójców" (odpowiedzialnych),- ale co tam 12-tu górników, ważnych jest tych 9-ciu – ciekawe, kiedy wznowią sprawę, przeciwko Gierkowi i Jaruzelskiemu. To oni wybudowali te kopalnie i kazali pracować- pewnie winien będzie za tą śmierć?.... Dzisiejsi a dawniejsi - /roznosiciele ulotek/ wywiną się od odpowiedzialności, za Afganistan, za Irak,,,,

Ale lepiej sprzedać te kopalnie Panie Grad - bo katar -u możesz pan dostać, a tak niech się, kto inny martwi, i inwestuje w bezpieczeństwo, po co polakom kopalnie, stocznie,huty stali, miedzi, zakłady zbrojeniowe - no powiedz sam pan Panie ministrze Grad, no po co!! Tylko masz Pan z tym kłopot. Sprzedaj Pan wszystko za 1 zeta.... i spoko.... Już będziemy dopłacać 1 mld EU do EUREKO, które kupiło akcje za pieniądze PZU, to możemy dopłacić do kopalń, do tarczy rakietowej - a dzieciaki w szkołach głodne... Tak? Na leczenie kasy nie ma, długi stale w Szpitalach - czy to prawda? Czy to tylko bujda propagandowa opozycji?
jksdja / 83.238.176.* / 2009-09-18 12:25
Rzetelność !!
drazba1 / 87.101.74.* / 2009-09-18 21:23
jestem pracownikiem tej kopalni i pracuję kilkanaście lat pod ziemią i wiem co to metan a tych którzy naśmiewają się z tej tragedii powinno się nazwa głupcami
S! / 83.28.18.* / 2009-09-18 14:36
no właśnie naucz się czytać
:( / 195.227.127.* / 2009-09-18 12:28
wujek śląsk naucz się czytać
jure / 94.222.24.* / 2009-09-18 19:43
no wlasnie nauczcie sie czytac barany:)))))))))))))))ale jaja:)))))))))))))))robicie o co sie wadzicie? ktos ginie a wy o takich p*********, ide sie odlac nie moge na to patrzec
Kondolencje z powodu smierci gornikow skladam wszystkim rodzinom

Najnowsze wpisy