Forum Forum finansoweKredyty

Pożyczka hipoteczna, kredyt gotówkowy POMOCY

Pożyczka hipoteczna, kredyt gotówkowy POMOCY

eli82 / 2007-04-08 19:51
Witam
Mam taki problem: potrzebuje na powiedzmy okolo czerwiec 70000pln na wykonczenie domu i teraz moje pytanie: jako ze koncze studia dzienne to od okolo roku pracowalem w pewnej firmie na umowe zlecenie i moj sredni zarobek to pewnie cos okolo 700zl ale od marca mam z nimi umowe o prace na czas okreslony do konca maja (po tym okresie napewno przedluza ze mna umowe) i teraz jest problem poniewaz najtansza oferta na rynku bylaby pozyczka hipoteczna (jestem wpisany w ksiegach wieczystych jako wspolwlasciciel oraz jej wartosc to okolo 200000pln wiec nie byloby z nia problemow ) tylko z tego co wiem to musze miec udokumentowany staly zarobek na umowe o prace na czas okreslony przez min 6miesiecy a ja pieniadze bede potrzebowal na lato (bo przeciez nie bede ocieplal domu i wymienial okien w zime:) i teraz pytanie czy znacie jakies banki ktore udzielaja pozyczki hipotecznej na takich warukach abym mogl ja uzyskac? dodam ze ze zdolnoscia kredytowa nie powinienem miec problemow... i przyszedl mi do glowy jeszcze jeden pomysl a mianowicie czy jest mozliwosc i czy jest oplacalne wziecie kredytu gotowkowego w wysokosci okolo 40000zl powiedzmy w czerwcu (na pierwsze prace remontowe) a pozniej we wzesniu wziecie pozyczki hipotecznej 70000zl w celu splaty owego kredytu gotowkowego tak aby nie narosly za duze koszty kredytu gotowkowego? czy koszt kredytu ktory jest obliczony na poczatku jest juz nieodwolalny nawet jesli bym chcial go splacic po tygodniu? dziekuje za wszystkie odpowiedzi i mam nadzieje ze ktos przebrnie przez moj nie zbyt zgrabnie ulozony post:)
Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-10 16:18
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
franekwalko55 / 72.35.247.* / 2019-06-02 12:01
Jeżeli nie jesteś pewny, to może warto byłoby skorzystać z pomocy kto się na tym zna? Taki doradca kredytowy pomoże Ci przeanalizować wszystkie dostępne opcje i wybrać tą najlepszą. Sam tak zrobiłem i nie żałuję. Przynajmniej mam pewność, że nie wpakowałem się w żadne drobnym druczkiem pisane warunki. Pomagała mi Pani Ewa Krośnicka kredytyhipoteczne-trojmiasto.pl
DaroAro / 185.161.93.* / 2019-05-05 12:25
Zdecydowanie https://financialhome.pl. Firma uczciwa i godna polecenia. Dostosowuje do klienta raty.
qwerty422 / 37.47.6.* / 2017-09-09 20:27
ja polecam szybkakasa.biz.pl. Ostatnio tam brałem i było OK. Szybko i bez problemu.
adrian102 / 2017-09-08 16:35
Na pozyczkolandia.pl uzyskasz szybko pożyczkę
jakubek852 / 89.74.14.* / 2012-12-30 21:55
Poszukiwania najkorzystniejszej oferty kredytu gotówkowego warto jednak rozpocząć od banku, w którym posiadamy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) – bank, który prowadzi nasze konto osobiste zna nas dobrze, jest więc w stanie najlepiej ocenić naszą zdolność kredytową i jeśli nie jest ona zła, najprawdopodobniej zaproponuje konkurencyjne warunki spłaty kredytu. za http://www.kredyt-gotowkowy.net.pl
Konsultant Money.pl / 2007-04-19 09:42 / Specjalista Money.pl
Zapraszam na nasze strony do działu PRODUKTY FINANSOWE:
http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/0/0/ gdzie można kolejno zapoznać się z ofertami poszczególnych banków oraz wysłać zapytanie bezpośrednio na czacie do doradców Money.pl lub mailowo na adres: konsultanci@money.pl, którzy pomogą w wyborze kredytu.

Rozwiązaniem jest także wysłanie zgłoszenia zainteresowania ofertą kredytową, jakie znajduje sie po lewej stronie w menu. Przygotujemy ofertę i wyślemy ją mailowo.
rybka / 2007-04-09 11:19 / Tysiącznik na forum
Po pierwsze: jeśli kredyt zamierzasz przeznaczyć na remont nieruchomości, to możesz dostać kredyt hipoteczny (taki sam jak na zakup, budowę, czy właśnie remont) a nie drogą pożyczkę hipoteczną.
Po drugie: Wystarczy 3 miesięczny staż pracy. Jeśli do tego pracodawca wystawi dokument, że jak na razie nie planuje zaprzestania z Tobą współpracy, to już całkiem spoko.
Taką ofertę ma Dom Bank. Czy jeszcze inne, tego nie wiem.
Pozdrawiam
eli82 / 2007-04-09 12:52
Dzieki za odpowiedz ale mam pytanie: czy odnosnie tego "3 miesięczny stażu pracy" to wlicza sie w to umowa o prace na czas okreslony? a co powiesz na to drugie rozwiazanie jesli zaden z bankow nie udzieliby mi kredytu hipotecznego? chodzi o splate kredytu gotowkowego pozyczka hipoteczna
rybka / 2007-04-09 17:04 / Tysiącznik na forum
Umowa nie musi być na czas nieokreślony.
Co do drugiego rozwiązania, to nie jestem pewny, czy dostaniesz taki wysoki kredyt gotówkowy. Kredyt hipoteczny to długoterminowa inwestycja banku, więc trochę inaczej jest z jego przyznaniem. Skoro kończysz studia i od roku pracujesz, to jest szansa, że nadal będziesz (nie tu, to tam) a nieruchomość jest dla banku zabezpieczeniem, którego nie ma w przypadku kredytu gotówkowego.
I jeszcze raz powtarzam: Nie pakuj się w pożyczkę, tylko kredyt na remont (sporo taniej). jeśli w banku od razu powiesz, że chcesz pożyczkę, to nie jest powiedziane, że ktoś Cię odpowiednio nakieruje.
eli82 / 2007-04-09 17:37
Przepraszam ze tak mecze ale chce miec jasnosc:) Czyli wedlug Ciebie pracujac dla pewnej firmy (od maja zeszlego roku do konca lutego tego roku) na umowe zlecenie i pozniej przechodzac na umowe o prace na czas okreslony (od marca do konca maja) po dostarczeniu w dom banku zaswiadczenia ze pracodawca nie planuje zaprzestania ze mna wspolpracy jestem w stanie otrzymac kredyt hipoteczny?
rybka / 2007-04-09 20:54 / Tysiącznik na forum
Jeśli chodzi o zatrudnienie na etat, to musi być 3 miesiące (marzec, kwiecień, maj) czyli w czerwcu możesz starać się o kredyt. Umowa-zlecenie musi mieć ciągłość od min. 6 miesięcy, ale z tego co przeczytałem, to 700zł dochodu będzie mało. Jeśli teraz zarabiasz więcej (jak piszesz), to poczekaj do czerwca.
Pozdrawiam
eli82 / 2007-04-09 23:17
Dzieki wielkie za odpowiedz a odnosnie zarobkow to teraz mam 2tys brutto wiec z 70tys kredytu hipotecznego nie powinno byc problemu zwlaszcza ze wartosc nieruchomosci to pewnie ponad 200tys. Raz jeszcze dziekuje za pomoc:)
LeF / 89.79.181.* / 2007-04-19 20:33
Z tymi 2 tys brutto i brakiem problemu to bym uważał...Wymagane wynagrodzenie przy totalnym braku innych kredytów i pożyczek to 1 276,75 netto!!! Ty masz 1316 netto więc jesteś na pograniczu.

Co do stażu pracy... nie był bym tego pewiem w Dom Banku ...
Decyzja jest podejmowana indywidulanie wg uznania analityka na jakiego trafi wniosek w danym banku... umowa zlecenie powinna byc wykonywana przez minimum rok. Teraz umowa powinna być na 6 mies do przodu... lepiej z pracodawcą wynegocjować taką umowę niż liczyć na bank, że niby zrobi odstępstwo bo to różnie bywa...

Reklamowali sie ze mają kredyty na 1,95% kiedy libor był na poziomie 2,20%... czyli co ... nie zarabiali sobie? :) Tylko z tego względu nie polecam tego miejsca....

Proszę uwierz mi bo trochę w tym siedzę już... i z takimi przypadkami miałem do czynienia.!
Jeżeli potrzebujesz rady i kredytu zapraszam.. postaram się pomóc...

Pozdrawiam!
Krzysiek

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: