Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Praca Agenta ubezpieczeniowego

Praca Agenta ubezpieczeniowego

Xar / 212.122.216.* / 2006-10-11 18:53
Co sądzicie o takim zajęciu,ile godzin dziennie trzeba na to mieć? Chciałbym robić to dodatkowo.
Wyświetlaj:
Willy k / 5.173.146.* / 2019-10-30 22:34
W między czasie można dorobić na www.zarabiajtv.pl pozdrawiam
Kamil421 / 83.24.66.* / 2018-02-23 09:27
Jeżeli ktoś by chciał spróbować sił w zawodzie agenta ubezpieczeniowego to polecam do współpracy naszą multi agencje. Więcej szczegółów na stronie www.szewczuk-ubezpieczenia.pl
wojtek573 / 95.160.154.* / 2017-11-26 00:09
Tylko nie do PZU ZYcie. A w szczególności nie od DS 1 Warszawa Chocimska. Cham...i mobbing, kłamstwa obietnice bez pokrycia...
malwina686 / 176.21.52.* / 2015-09-04 22:19
PZU ZŁODZIEJE !! Tyrałam dla nich rok na własnej działalności wyrabiałam pasy startowe a teraz po dwóch latach się odzywają że chcą dwa tysiące do zwrotu . Kto miał tak samo !! JEDNOCZCIE SIE WYKOŻYSTNI LUDZIE!!!!
ewa_brek / 2015-11-30 19:44
Dokładnie to samo mnie spotkało. Chcą ode mnie 3000 za pasy. Przysyłali pismo, milczałam. Teraz dostałam z e-sądu.
Idę do adwokata, będę się odwoływać. Oni wypłacają z góry pieniądze ,szczują nimi a potem odbierają.To jest zwykłe oszustwo. Nie czuję się winna- pracę zrobiłam, to oni nie przyjęli klienta do ubezpieczenia.Wszystkim stornują pasy startowe!!! Jak odliczę Zus 1000 zł ,dojazdy ,paliwo to znaczy że robiłam za darmo .To są zwyczajni oszuści!!! Malwina686 napisz proszę na maila do mnie
Sebastian1984 / 37.248.255.* / 2015-12-03 14:08
Witam mam podobna sytuacje ? Co doradziła panu adwokat?
Prosze o kontak
seba.piecka@wp.pl
ewa_brek / 2015-12-12 10:33
Adwokat zgłasza sprzeciw. PZU nie określiło skąd kwota do zapłaty więc adwokat wystosował pismo skąd dokładnie ta kwota .
Jeśli nie zgłosisz sprzeciwu do e-sądu w ciągu 14 dni to wkroczy komornik.
Ogólnie to jeśli będę miała zapłacić te pieniądze to wyjdę na minus.
Moim zdaniem pasy startowe to szczucie pieniędzmi.Najpierw Ci wypłacają. W większości przypadków robią storno. Moje polisy nie były lewe. Po prostu oni jednego pana nie przyjęli bo miał wcześniej chorobę. Jak podpisałam z nim umowę to dostałam z niego pas startowy,potem zrobili storno. Adwokat chce ok.800 zł,bo sprawa pójdzie do sądu rejonowego.Sama nie wiem .Czuję się oszukana przez tą firmę!!!
Żałuję że kiedykolwiek zaczęłam tam pracę.Przestrzegam wszystkich,to zwykłe matactwo.
Mirian / 87.207.155.* / 2016-04-12 16:57
Jak skończyła się sprawa. Mam podobną sytuację. Proszę o informację.
Zola77 / 83.6.143.* / 2016-12-10 00:30
Na jakiej podstawie domagaja sie zwrotu ? O co z tym w ogole chodzi ? Pracuje jako agent Pzu od ponad pol roku...
milaagentka / 109.95.146.* / 2018-06-27 20:08
A czy ktoś z WAs czytał jakie są warunki utrzymania pasów itp? Aby nie trzeba było zwracać pasów polisa MUSI trwać rok od zawarcia. Nie może klient rozwiązać jej wcześniej. W momencie gdy tak jest należy zwrócić pasy.

A z tego co sie orientuje w każdej firmie ubezpieczeniowej jest podobnie.
BarbaraZ-ML / 79.162.237.* / 2019-09-25 12:37
Tak, są takie zapisy i w innych firmach również-jak u mnie. Za to, że otrzymujesz wsparcie finansowe i wynagrodzenie wyższe niż wypracowane - należy zwrócić część zgodnie z umową. Jeśli zakładasz, że masz klienta na czas pasu, to słabo rozważyłaś swój biznes. To biznes na lata a nie na czas pasów startowych czy startUpów. Ludzie dziś myślą, że przechytrzyli system, a umów nie czytali. Jestem po czasie startUpów i nie ma konsekwencji, bo klienci nadal podtrzymują swoje polisy. Zdarzają się rezygnacje owszem z różnych powodów ale firmy przewidują takie sprawy i dlatego wprowadzają tzw. ciągłość polis, więc jakiś margines padających polis przewiduje firma. Jeśli wzywają Cię do zwrotu, oznaczać to może właśnie, że nagle sporo klientów rezygnuje z polis: możliwe, że znajomi i rodzinie nagle się odwidziało. Jeśli rozważasz pracę w sprzedaży upewnij się, co do zapisów na takie okoliczności. Są firmy, które łagodniej podchodzą do sprawy nieuczciwej sprzedaży.
Marcelina / 37.248.255.* / 2015-04-23 02:54
Prudential Polska Sp. z o.o. poszukuje nowych przedstawicieli.
Oferujemy:
- prostą ścieżkę kariery z możliwością osiągania sukcesów
- istnieje również możliwość podjęcia współpracy o charakterze pracy dodatkowej
- 15 oddziałów w największych polskich miastach
Aby prawidłowo aplikować na stanowisko przedstawiciela Prudential Polska kliknij proszę w ten link:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=a5d7d3dba3c81dd72ce2457c4848cc70
Po kliknięciu w podany link:
http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=a5d7d3dba3c81dd72ce2457c4848cc70 zostaniesz przekierowana / przekierowany do aktualnego formularza rekrutacyjnego. Formularz ten należy kompletnie i prawidłowo wypełnić, a następnie koniecznie dołączyć do niego swoje c.v..
W przypadku pytań lub problemów z wysłaniem aplikacji proszę pisać na adres e-mail: praca.prudential@interia.pl
Powodzenia !!
rekrutacja_bg / 79.173.29.* / 2014-04-15 13:28
Jeśli ktoś z Państwa jest zdecydowany na pracę w branży finansów czy tez ubezpieczeń to zapraszam do współpracy!

Reprezentuję spółkę z Poznania działająca w branży finansowej. Jesteśmy również pośrednictwem ubezpieczeniowym i kredytowym.

Poszukujemy pracowników bezpośrednio w Poznaniu jak i pośredników z całej Polski!

Mamy rozwiązanie dla osób posiadających wyłączność!

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej: WWW.BIG.ORG.PL
376376366663 / 213.241.92.* / 2014-06-28 11:48
Wiem że w FMG szukają Agentów
byly naiwniak / 5.86.48.* / 2013-09-29 07:38
Trzymaj sie od tego z daleka Wydoją cie na maksa a potem windykacja ciebie przejmie Prowizje raz masz a za chwile masz dług bo polisa upadla i musisz ja oddac do 2 lat Praca tam to tak jakbys trafil do sekty
Robert1980 / 217.153.67.* / 2013-06-20 12:10
Duże zarobki dla osób które szukają czegoś innego. Nawet 10000 tygodniowo. Osoby z Wrocławia i okolic- zapraszam na spotkanie- Umówienie przez email: seat1900@gmail.com
Iwona Kłos / 79.185.203.* / 2013-04-02 20:10
Zawód agenta związany jest ze sferą usług finansowych, gdzie stosunki opierają się na zaufaniu i wiarygodności. Nic dziwnego – dziś pozyskane składki ubezpieczeniowe w przyszłości mogą posłużyć do wypłaty klientowi odszkodowania majątkowego, zdrowotnego czy konkretnego świadczenia, np. emerytalnego.

Wymagania
• Wykształcenie min. średnie;
• Niekaralność-zaświadczenie;
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów;
• Miła aparycja.
SAMOZATRUDNIENIE-UMOWA AGENCYJNA -TU-AGENT

Obowiązki
• Aktywne poszukiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych;
• Realizacja zamierzonych celów i planów sprzedażowych;
• Budowanie długoterminowych relacji z Klientami;
• Zarządzanie portfelem Klientów;
• Utrzymanie bardzo wysokiego poziomu świadczonych usług.

Oferujemy
• Pomoc w procesie wdrożeniowym/ DOPŁATY ZA REALIZACJĘ PLANU/;
• Profesjonalne szkolenie;
• Wsparcie kadry zarządzającej;
• Adekwatne zarobki do wykonywanej pracy (części stałe plus premie i bonusy);
• Przyjemną i prostą drogę awansu zawodowego.
Jeżeli jesteś osobą otwartą na sukces. Chcesz sam zarządzać swoim czasem. Osiągać zarobki adekwatne do wykonywanej pracy.
Lubisz kontakt z ludźmi oraz pracę w zespole - ta oferta jest dla Ciebie!!
Dołącz do szerokiego grona agentów ubezpieczeniowych firmy Allianz!!!.

CV - iwona.klos@port.allianz.pl 794 600 670
IK / 79.185.196.* / 2013-03-03 19:03
W Allianz dbamy, by były one jasno sprecyzowane, konkretne i osiągalne. Rozumiemy też, że pracując na własne konto, musisz mieć zapewnione merytoryczne wsparcie i narzędzia pracy, jak np. system informatyczny ułatwiający zbieranie i przechowywanie informacji o klientach.
Lata funkcjonowania na rynku pozwoliły nam wypracować standardy pracy agenta.
Osobą najbardziej zainteresowaną sukcesem nowego agenta jest jego menedżer.
To on pomaga mu poczuć się dobrze w nowym środowisku oraz zorganizować pracę. Planuje wspólnie z nim codzienne aktywności, prowadzi część szkoleń i praktyczne treningi z technik sprzedaży, chodzi na pierwsze spotkania z klientami. Jest jak osobisty trener dla zawodnika. Obserwuje go, koryguje i pomaga w opanowaniu nowych umiejętności. Jego celem jest zbudowanie u agenta jego własnej dyscypliny pracy i sprawienie, by umiał samodzielnie funkcjonować w strukturze oddziału.
Podejmując pracę, agent staje się częścią zespołu zarządzanego przez menedżera.
To stwarza możliwość uczenia się nie tylko od niego, ale również od swoich bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów. Wspólne ćwiczenia, dzielenie się wiedzą, możliwość poznania konkretnych sytuacji wziętych z życia stanowią nieocenioną pomoc w drodze do opanowania podstaw zawodu. Wspólne doświadczenie, a czasem bardzo ścisła współpraca powodują, że relacje, jakie budują się w zespole, są często wyjątkowe, a wręcz unikalne.
Z danych Polskiej Izby Ubezpieczeń oraz Komisji Nadzoru Finansowego wynika, że w 2009 r. Polacy posiadali jedynie 10,96 mln aktywnych polis na życie. Jednocześnie było 46,87 mln aktywnych polis majątkowych. W liczbie tej mieszczą się ubezpieczenia dla firm oraz osób indywidualnych (w tym 17,78 mln polis obow. ubezpieczenia OC kierowców).
Oznacza to, że polski rynek ma wyjątkowy potencjał wzrostu.

Wymagania
• Wykształcenie min. średnie;
• Niekaralność;
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów;
• Miła aparycja.

Obowiązki
• Aktywne poszukiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych;
• Realizacja zamierzonych celów i planów sprzedażowych;
• Budowanie długoterminowych relacji z Klientami;
• Zarządzanie portfelem Klientów;
• Utrzymanie bardzo wysokiego poziomu świadczonych usług.

Oferujemy
• Pomoc w procesie wdrożeniowym;
• Profesjonalne szkolenie;
• Wsparcie kadry zarządzającej;
• Adekwatne zarobki do wykonywanej pracy (części stałe plus premie i bonusy);
• Przyjemną i prostą drogę awansu zawodowego.

Jeżeli jesteś osobą otwartą na sukces. Chcesz sam zarządzać swoim czasem. Osiągać zarobki adekwatne do wykonywanej pracy.
Lubisz kontakt z ludźmi oraz pracę w zespole - ta oferta jest dla Ciebie!!
Dołącz do szerokiego grona agentów ubezpieczeniowych firmy Allianz!!!.
CV-iwona.klos@port.allianz.pl
były Agent / 91.233.25.* / 2016-04-05 14:42
Super propozycja, musisz najpierw założyć własną działalność, płacić ZUS mimo dochodów, natyrać się by zarobić grosze, które TU Allianz odbierze jak zrezygnujesz z tej cudownej pracy. SEKTA!
Zuzanna349 / 83.28.185.* / 2013-09-27 00:14
Super Manager , polecam poznanie Tej Pani i podjęcie pracy w Zepole Iwony Klos. profesjonalizm i skarbnika wiedzy ubezpieczeniowej
Aga270 / 31.174.217.* / 2012-08-01 18:43
dostalam propozycje pracy w PZu ale trzeba zalozyc wlasna dzialalnosc gospodarcza, wie ktos moze czy jest to oplacalne? czy pierwsze miesiace choc wystarczy wyplaty na utrzymanie tej dzialalnosci?
Ewa Ż / 95.178.66.* / 2013-04-12 10:45
witam

jeśli chcesz zostać Agentem Ubezpieczeniowym zadzwoń 605 475 123
agent pzu / 89.239.65.* / 2011-11-17 08:23
miałem okazje pracować jako agent pzu i co?
ciekawa sprawa, bo to w jaki sposób pracują ludzie zatrudnieni na etat w pzu jest pełne podziwu.
ale dorzeczy, znalazłem ogłoszenie z oferta pracy właśnie jako agent ubezpieczeniowy w MAJU zadzwoniłem pod podany numer i skontaktowałem się z kierownikiem na ETACIE umówiliśmy sie na spotkanie oczywiście nie w moim mieście musiałem dojechać i to był pierwszy koszt 15zł. czego się dowiedziałem, że są szkolenia 4 razy w roku oczywiście ja nie trafiłem w odpowiedni termin miałem czekać, to czekałem minął maj, czekam czerwiec czekam dalej lipiec super udało się lepiej niż miało być bo trafiłem odrazu na egzamin na którym popisałem listę obecności na 150 godzinnym szkoleniu w mieście oddalonym 200 km, w którym nigdy nie byłem a zapomniałem na egzamin musiałem pojechać 30zł kosztu.
Po egzaminie czekałem dwa tygodnie na wynik egzaminu poczym musiałem pojechać na podpisanie umowy 30zł ale to nie ważne, ważne jest to, że podpisałem umowę super dzięki tej pracy spełnie swoje wszystkie marzenia:-).
zapomniałem żeby popisać umowę musiałem odwiesić działalność gospodarczą.
dobra zabieram się do pracy niestety znowu musiałem czekać już nawet nie pamiętam na co ale trwało to prawie miesiąc.
Jest sierpień ile zarobiłem po pierwszym miesiącu pracy z PZU hmmmm no całe oszałamiające ZERO zł a wydałem 45 zł na dojazdy i nie zapominajmy o ZUS prawi 1000zł :-).
co zrobiłem nie mogłem sprzedawać polis b coś tam się robiło no to zająłem się narazie czymś innym i zajmowałem się tym dwa miesiące :-) i przez ten czas nikt z PZU nie zadzwonił:-0 zadzwoniłem ja i jakby nic sie nie stało dowiedziałem się żę mogę już pracować ( końcówka września).
Między czasie pani na etacie powiedział że zapomnieliśmy podpisać ważny aneks do umowy czyli PAS STARTOWY dla agenta co w formie dofinansowania oczywiście z datą wstecz z LIPCA.
posumowanie sierpnia i września zarobki ZEROOOOOOO zł zarobki w PZU
koszty 2000 ZUS 300 zł księgowa. nie ma co się łamać przecież to początek a początki zawsze są ciężkie :-) Pracuje dalej już wszystko mam wszystkie zgody i pozwolenia pracuję cały październik, podpisałem pierwsze umowy z klientami jestem szczęśliwy:-)ludzie pchają się drzwiami i oknami normalnie nie mam dla wszystkich klientów czasu nie wiem co robić myślę sobie może zatrudnię z dwie osoby do pomocy bo sam nie dam rady. No nic minął październik będzie wypłata;-) czekam :-) i szok jest 10 listopad pieniądze na czas wszystko olk tylko teraz co ja zrobię z taką kasą chyba kupie mowy samochód albo mieszkanie w sklepie z zabawkami bo zarobiłem całe 20 złoty i 37 groszy;-D
SZOK POLECAM TĄ PRACĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Robert375 / 5.172.237.* / 2018-03-13 00:43
Byłem agentem PZU. Rządają zwrotu kasy za jakieś polisy co niby się nie utrzymały. Jedyne 5000 zł. Chcesz skopać sobie życie? To ich polecam. Sądy komornik i kupa nerwów
Marta466 / 83.21.215.* / 2018-04-04 21:21
Moja sprawa toczy się w sądzie rejonowym. Sąd wezwał na świadków moich klientów, którzy faktycznie byli obcymi dla mnie ludźmi a którzy zrezygnowali z polisy. Pzu chce odemnie pieniądze z pasa startowego. Koleżanka od której żądali 8000 wygrała sprawę. Ja narazie walczę.
Robert375 / 5.172.237.* / 2018-03-13 00:48
C.d. Robert
Jeśli podobnie zrobiono cię w balona i masz do zwrotu kase do PZU to napisz

trerob@wp.pl
eska663 / 79.186.79.* / 2014-02-16 20:21
Koszty działalności są niemałe. Ludzie niekoniecznie chcą płacić za wszelkie ubezpieczenia,które my akurat musimy ! sprzedać.Presja ze strony kierownictwa,zeby sprzedawac ,i sprzedawać ,a co gdy klient przeciąga w nieskończoność,bo akurat nie ma potrzeby posiadania pewnego ubezpieczenia?Po krótkim czasie współpracy i sporych kosztach na szkolenia z własnej kieszeni słyszymy ,że koniec wspóópracy:(
slavek66 / 89.228.139.* / 2013-06-26 20:37
Kolego , czy to PZU czy inna firma polega to na tym samym, tzn. kurs KNF, egzamin KNF, umowa agencyjna, w KNF i możesz pracować, jeżeli ktoś oferuje etat dla agenta to na pewno nie jako agent tylko jako doradca w banku. na wszystko trzeba czasu , z czego rejestracja w KNF trwa czasem do 3 miesięcy tak jak ja czekałem w pierwszej firmie, bo w PZU mogłem pracować po 2 tygodniach i pracuję. w każdej firmie co od biurka są na etacie a ci od polis na działalności chyba że chcesz pracować na cudzy rachunek to masz umowę zlecenie albo o dzieło i ma pieniądze i nic więcej. Ja w PZU pracuję ponad 4 lata z pasa startowego tylko przez 2 miesiące nie dostałem pieniędzy. Obecnie moja największa prowizja wyniosła ponad 12 tys. w miesiącu. Nie ma się czego wstydzić , firma sama realizuje mi reklamy z udziałem znanych ludzi muszę się tylko zatroszczyć żeby klienci mnie poznali i rozpoznawali a to już mam. Dodam że pracuję w mieście do którego przyprowadziłem się 6 lat temu i kompletnie go nie znałem ani ludzi nie znałem , obecnie dziennie jeżeli nie spotkam 5-6 osób które mówią mi "dzień dobry " bo mnie znają to jest to kiepski dzień.
majka_ / 178.183.189.* / 2011-11-21 23:15
Witam, to już druga tego typu wypowiedź z którą spotkałam się na forum. Własnie zastanawiam się nad przyjęciem stanowiska agenta ubezpieczeniowego. Twoja historia naprawdę daje do myslenia. Mnie zastanawia fakt, że od samego poczatku mam opłacac szkolenie z wlasnej kieszeni, a przeciez to firma powinna inwestowac w pracownika. Nie wiem czy warto zatem poswiecac swoj czas. Powaznie nie ma plusow tej pracy?
hania b / 77.114.73.* / 2011-10-29 15:45
Witam,
zachęcam do współpracy z PZU.
Oprócz prowizji proponujemy jeszcze dodatkowe wynagrodzenie.
Zainteresowane osoby mogą przesłać CV na adres: hbabik@pzu.pl
kitajec / 89.67.194.* / 2013-06-11 19:34
No i trafisz na super system wynagrodzenia NES i zapomnij o spełnieniu warunków czyli pracujesz za darmo to znaczy jak policzysz sobie koszty. jestem agentem od 1998 roku i ta firma coraz gorzej traktuje agentów, jak woły robocze które muszą dygać 12 godz dziennie za pożałowania godne prowizje, jak chcesz pracować to tylko multiagencja żadnych planów nacisków i to oni muszą się starać o współpracę z tobą
slawekb7 / 89.228.139.* / 2013-06-26 20:44
Jesteś pewien że żądnych planów. Duża szanująca się firma multiagentowi narzuci plan miesięczny 25 tys. przypisu i z 10 5 będzie tyle chciało i masz brak nacisków. OPR od 10 firm szkolenia w 10 firmach i premia uzależniona o szkodowości. nie strasz agentów wyłącznych bo nie ma czym.
rekrutacja1 / 87.207.150.* / 2011-10-09 19:04
Zapraszam do Rekrutacji agentów TU : oferujemy najlepsze warunki zatrudnienia - umowę o pracę , podstawa , premie ... Aby wziąć udział w rekrutacji wyślij CV na adres: rekrutacja25@vp.pl w temacie wiadomości napisz: agent / miasto(w jakim chcesz pracować z dolnego śląska)
jaros25 / 2011-10-05 12:30
Witam serdecznie,

zastanawiam się nad rozpoczęciem "kariery" właśnie jako agent ubezpieczeniowy. Chciałbym jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji dowiedzieć się kilku rzeczy od ludzi, którzy się na tym znają.

Wiem, że każdy agent na początku swojej działalności otrzymuje "kartkę", na której rozpisane ma szczegóły prowizji, podstawę (która podobno jest zmienna) oraz wyznaczone cele miesięczne i cel roczny. Czy ktoś z Was mógłby napisać jakie dokładnie rzeczy się tam znajdują? Jak zmienia się podstawa, jakie są prowizje, jakie cele? Szukałem w Internecie, ale niestety nic nie znalazłem. Nie mam ponadto nikogo w branży, kto mógłby udostępnić mi coś takiego.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy