Forum Forum finansoweKonta

praca w Holandii i przewalutowanie na zlotowki

praca w Holandii i przewalutowanie na zlotowki

mateuszx20 / 2008-07-09 09:40
Witam za jakis czas wyjezdzam do pracy w Holandii na co najmniej rok i nie bedzie mnie przez czas w kraju, pracodawca bedzie mi przelewal pieniadze w euro na konto kazal mi zalozyc konto walutowe zebym mogl sobie wyplacac pieniadze bedac w Holandii- wiadomo za cos trzeba sie ubrac i cos zjesc. Jednoczesnie jade tam zeby oszczedzac i chcialbym zeby czesc kwoty ktora zarobie trafiala do Polski w zlotowkach. Jak wiadomo euro idzie w dol i jak dopiero po roku przyjade i wymienie cala sume jaka mam na koncie to moge baaardzo duzo stracic dlatego wymiana euro na zlotowki na bierzaco jest chyba lepszym rozwiazaniem. Oczywiscie jak juz wspomnialem chcialbym zeby tylko czesc kwoty byla przewalutowana bo jak przewalutuje wszystko to nie wyplace nic w Holandii bo jak wiadomo zlotowek w bankomatach to oni raczej nie maja... No i teraz pytanie jak to zrobic? czy jest bank ktory automatycznie zamienia euro na zlotowki i wplaca je na zwykle konto w Polsce? Czy jest mozliwosc zeby nie przewalutywana byla kwota powyzej np 1000E zeby cos mi na tym koncie zostalo "na zycie"?

Bardzo licze na wasze wypowiedzi i z gory dziekuje :)
Wyświetlaj:
mateuszx20 / 2008-07-09 09:48
i czy ktos moglby mi dokladnie wytlumaczyc ten schemat :)

http://zagranica.bzwbk.pl/_items/flash/jak_dziala_konto_walutowe.swf
****** / 78.8.0.* / 2008-07-13 06:18
ten schemat przedstawia właśnie to, czego szukasz :)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: