Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Praca w Południowej Nigerii

Praca w Południowej Nigerii

w333 / 2013-07-03 19:47
Odradzam wszystkim przyjęcie oferowanej pracy w Nigerii Południowej (Owerii) oferowanej przez firmę z Giżycka, która nie zatrudnia tylko pośredniczy w zatrudnieniu dla firmy Makovchenko Nigeria Limited. Oferta zatrudnienia niema nic wspólnego z rzeczywistością. Ludzie nie otrzymują wynagrodzenia na czas jeżeli w otrzymują. Finansowanie budowy leży a sam pobyt jest bardzo uciążliwy, jest jak w więzieniu o złagodzonym rygorze ze względu na bezpieczeństwo można się oddalić bez ochrony na 200m, atrakcji brak.
Wyświetlaj:
w333 / 2013-07-06 18:04
Jak jest w Abudży to nie wiem jest to ok. 800km. od Owerii. wiem jak było na budowach Katedry i w Egbu. To jest porażka,brak sprzętu, kasy na materiały, wypłaty dla białych bo miejscowi dostają w pierwszej kolejności często tylko część. Idzie pora deszczowa malarię masz jak w banku a szpitale 'o cię...." ale na tym się trochę znają co innego jak pójdziesz z czymś innym. Wizy straciły ważność u większości po miesiącu, nikogo to nie obchodzi tak samo jak brak wypłat. Nie znam nikogo kto by otrzymał wypłatę w terminie a znam takich co czekają już ponad pół roku i żyli tu ze skromnych zaliczek i po powrocie jeszcze nie dostali kasy. Na na budowie w Egbu jest 2 żołnierzy i co najmniej jeden towarzyszy w wyprawie do miasta, w centrum Oweri jest tyle wojska i policji, że jest względnie bezpiecznie poza tym remontujemy katedrę. Abudża jest podobno bardziej ucywilizowana ale też jest bliżej północy. Mniej więcej w połowie drogi do Audzy jakiś miesiąc temu zginęło w zasadzce 43 policjantów. Z tego co widziałem odradzam po stronie zarządu brak jest profesjonalizmu, obiecają ci wszystko atrakcyjne wynagrodzenie czemu nie bo i tak go nie dostaniesz na pewno nie na czas i ostatecznie w pełnej wysokości, telefon służbowy, samochód służbowy tu fakt jest jeden ale bez kierowcy i ochrony nigdzie nie pojedziesz. Zajżyj sobie zresztą na stronę MSZ
dylu131 / 83.24.144.* / 2013-07-04 19:58
Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat tej firmy i pracy którą tam oferują.Czy Nigeria i Abuja są bezpieczne dla "białego".Dzięki za odpowiedż.Jestem bardzo zainteresowany!!!!!!!
zen505 / 79.98.73.* / 2013-07-04 10:22
A czy wiesz coś o warunkach pracy w Abudży, oferowanej przez tą samą firmę?

Najnowsze wpisy