Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: Niech Tusk powie, co mi zarzuca

Premier: Niech Tusk powie, co mi zarzuca

Money.pl / 2007-10-11 11:25
Komentarze do wiadomości: Premier: Niech Tusk powie, co mi zarzuca.
Wyświetlaj:
Elendir / 2007-10-11 23:21 / Łowca czarownic
Jutro będzie możliwość zapytania Tuska bezpośrednio o to. Skorzysta Pan?
sad / 217.76.113.* / 2007-10-11 13:06
Dlaczego na zdjęciu Kaczyński płacze.Boi sie czy co.?Kto mieczem wojuje od miecza ginie.Z kłamstw zostanie pan rozliczony.
Polonia Sempre Fidelis / 79.187.37.* / 2007-10-11 12:51
to ile kosztuje ustawienie przetargu na dziąłke na HELU ? zapomniałem 250 000 złotych czy tak ?
Czy to jest cennik liberalny czy komuszy ?
Taki podatek korupcyjny !
Polonia Sempre Fidelis / 79.187.37.* / 2007-10-11 11:38
panie premierze wiadomo, że skli sie z LiDem z ta twarzą nowoczesnej lewicy europejskiej.
Ja mam prośbe do pana premiera aby zapytał sie Tuska dlaczego z taka pogarda , z takim szyderstwem zwraca sie do katolików polskich ? Te jego kundle czynia z napasci na nas zabawy, już wyczerpali cały arsenał wyzwisk nanasz temat. Chcielibyśmy poznac jak pan Tusk ocenia innnych wyznawców wiary, Co myśli o wiernych Islamu mieszkających w Polsce ? czy oni tez sa beretami moherowymi czy innymi ?
Dlaczego mówi nam, że uczciwi ludzie nie mają czego szukac w PiS-ie ?
Pan i PiS ciągle mówia o koncepcjach politycznych, Polski Solidarnej , Polski liberalnej, nie uderzamy w elektorat PO obelgami a co sie dzieje ze ich strony bez przerwy walą w nas że z ciemnogrtodu, frustraci, nieudacznicy, bez wykształcenia, duszny zaściankowy katolicyzm itd. W ewczorajszej rozmowie Morozowskiego z Igorem Janke i jakimś tam lizurem znowu pojawiły sie te obelgi robiące z elektoratu PiS-u kretynów. Kiedy to się wreszcie skończy ! Co to za ludzie ? Kto ich tak wyszkolił do ciągłej walki przeciwko nam ?
Jooo35 / 213.158.196.* / 2007-10-11 16:49
Wam - jak to powiedział wasz mistrz Dorn - jedynym "prawdziwym"Polakom. Bo kto nie z pisem, to już nie "prawdziwy" Polak.
Zasłanianie się katolicyzmem jest żałosne, Pamnie/Pani Polonia Sempre Fidelis. Ja jestem katolikiem, wierzącym, praktykującym. I przypomnę Panu/Pani takie słowa "zło dobrem zwyciężaj". Nie obrażaj, nie kłam, nie szukaj haków. Działaj DOBREM.
Nie bronię Tuska - ale wybieranie sobie w roli mentora czy adwokata jakiegokolwiek polityka - a zwłaszcza J.K. - zakrawa na hipokryzję, przy zastosowanej argumentacji.
maa / 2007-10-11 12:49 / Tysiącznik na forum

że z ciemnogrtodu, frustraci, nieudacznicy, bez wykształcenia,
duszny zaściankowy katolicyzm itd.

Bo tak jest - wystarczy posłuchac gadziej mowy Rydzyka, Kaczyńskiego, Ziobry, czy Dorna.
Wystarczy poparzyc na sekciarską czerń na Jasnej Górze na pisowkich parteitagach z udziałem Rydzyka i Kaczyńskiego.
Wystarczy oglądnąć odrażające konwentykle partyjne PiS-u przygotowane według najgorszych hitlerowskich i stalinowskich wzorców!

Grożne jest to, że polityczni hohsztaplerzy jak Kaczyński, Dorn, Gosiewski czy Kurski wmówili wam, w sumie godnym współczucia ludziom, że w kraju będącym w Unii Europejskiej można po polszewicku pogonić wykształciuchom kota. Można, ale komu będzecie sprzątać biura, jak wykształciuchy wyjadą? Kto was będzie pilnować przy taśmach? Koreańczycy? Kto będzie was leczył? Piecha z Religą? Kto zarobi na wasze zasiłki i emerytury? Chińczycy? A może młodzi ludzie, którzy wyjechali na Wyspy?
Zacznijcie może pisiarze myśleć, zanim zacznie wam po paru latach owocnej pisowskiej przebudowy Polski brakować na chleb! Ale tak naprawdę brakować, jak po sukcesie reform Hilarego Minca. Bo na razie waszym problemem jest raczej otyłość z przeżarcia.
PSF / 79.187.37.* / 2007-10-11 12:54
ty masz rodziców czy jestes z bidula ?

Elektorat platformy w okazałosci >
mała karolinka / 157.25.157.* / 2007-10-11 12:29
Zalecam wizytę u psychiatry drogi PSF.
man13 / 2007-10-11 11:26 / Tysiącznik na forum
Swietne zdjecie
jliber / 212.180.147.* / 2007-10-11 11:25
Może lepiej żeby Tusk powiedział dopiero na debacie, tak żeby Kaczyński nie miał czasu przygotować odpowiedniego kłamstwa.

Najnowsze wpisy