Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier o gospodarce. Plan będzie zrealizowany

Premier o gospodarce. Plan będzie zrealizowany

Wyświetlaj:
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2012-08-15 12:00
ja pier..... jak ja mogłem na takiego ........ głosowac
jabol / 178.36.190.* / 2012-08-15 10:21
o jakim zakładanym wzroście i jego realizacji mówi premier, przecież wzrost niezależy od premiera i vincenta a od przedsiębiorczości i inicjatywy zwykłych polaków przedsiębiorców i aby tylko ten rząd nie utrudniał lub hamował inicjatywy zwykych ludzi. Panie premierze nie pleć Pan głupot wstyd. Jedynie co możecie to podział wpływów do budżetu z podatków,czyli komu dacie więcej a komu mniej lub nic.
rewolcjiczasmlodzigora / 212.106.147.* / 2012-08-15 08:43
patrzcie na szwecje młode pokolenie rules...... 36 letni minister finansów bez kolesiostwa i własnej kabzy.......panie rostowski do szkoły uczyc sie a nie emerytom zabierqać .... prosta sprawa dla polaków poluzowac podatki i je zmniejszyc dac wolna ręke w biznesie ale zgodnym z prawem wszystkie kombinacje i inne surowo karane z zabraniem majątku nawet tego z seszeli i innych rajow podatkowych przeciez system bankowy mozna przesledzić:)
Coins / 109.173.143.* / 2012-08-15 09:24
Jesli podatki będą niskie i kazdy bedzie wiedział, ze takie tuski, vincenty, milery, palikoty, kaczynskie nie będą ich przezerac wtedy nie bedzie trzeba szukac rajow podatkowych. Dlaczego raje podatkowe sa zazwyczaj jednym z najstabilniejszych regionów ? Niskie podatki + niskie koszty = zawsze większe wpływy. Ja akurat głosuje na Nową Prawice, która ma własnie taki program. U nas jest beton do przebicia zeby rządzic i czasem mozna metan znalezc i nigdy nie dojsc. Dlatego nie ma nowych młodych partii....

Najnowsze wpisy