Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier radzi się co dalej z ACTA. Sprawa przesądzona?

Premier radzi się co dalej z ACTA. Sprawa przesądzona?

Wyświetlaj:
lukaszduran / 2012-01-23 21:25 / Bywalec forum
Stan wojenny jest już bardzo blisko!

Ja się obawiam (obym się mylił), że te ataki są wyreżyserowane (strony są blokowane przez władzę) po to by w myśl nowelizacji ustawy o stanie wojennym i klęskach żywiołowych, z dnia 30.08.2011 roku, wprowadzić ponownie stan wojenny, żeby móc ewentualnie spacyfikować społeczeństwo, które odzyskuje świadomość i ma dość bycia okradanym i wyjdzie na ulice. Jak myślicie dlaczego tylko wojsko i policja mają obiecane regularne podwyżki? całość mojej teorii (oby teorią pozostała) poniżej:


1. Przez ponad 20 lat rządzą na przemian 4 partie PO, PiS, SLD i PSL (zmieniają się tylko nazwy i osoby poprzez przepływ ludzi z jednej partii do drugiej) i ludzie mają już dosyć bo każda partia po kolei oszukała i okradała. Nie wygrała do tej pory tylko jedna Partia (a ostatnio PKW ją wycięła) UPR (KNP) chyba ze względu na wydarzenia z 1992 roku (nocna zmiana) bo PO, PiS, SLD i PSL boją się Korwina-Mikke jak diabeł wody święconej. Ludzie odzyskują świadomość społeczną (zafałszowaną przez usłużne władzy media - TVN, GW itp.) co władza z nimi robi i wychodzą ulicę w geście buntu i sprzeciwu i tutaj najciekawsza część oparta na ACTA
2. Społeczeństwo na wieść o ACTA organizuje masowy protest na forach.
3. Nagle okazuje się że hakerzy (w geście zemsty za ACTA) blokują strony rządowe (co może być odebrane jako cyber-terroryzm w oczach władzy)
4. rząd wprowadza wcześniej zmiany w ustawie o stanie wojennym i o klęskach żywiołowych i wprowadza poniższy zapis z dnia 30 sierpnia 2011 roku.

"Możliwość wprowadzenia stanu wojennego, wyjątkowego lub stanu klęski żywiołowej w razie zagrożenia w cyberprzestrzeni przewidują ustawy znowelizowane dziś przez Sejm"

całość tekstu tutaj http://radtrap.wordpress.com/2011/09/02/cyber-terroryzm-i-zbiegi-okolicznosci-w-polskim-wykonaniu/

czy więc całość nie jest wyreżyserowana po to by spacyfikować nieposłuszne społeczeństwo, któremu władza wszystko przez ponad 20 lat odebrała, zgodnie hasłem "Teraz k.... MY"?
ppppp / 83.22.136.* / 2012-01-23 21:46
Zostaw Wojsko i Policję - podwyżek nie było tu od 3 lat. Mają być za pół roku - wszyscy już zazdroszczą (średnio 300zł brutto) a nikt jeszcze grosza nie dostał.
JanuszPOlikot / 2012-01-23 22:08 / Tysiącznik na forum
Jak to mówią ....Nie masz ambicji...To do POlicji....:)
korporacyjny sznyt / 46.205.120.* / 2012-01-23 22:12
o tak, a jak ją masz to jak szczur (w pogoni za ścierwem) ze strachu srasz.
jw5 / 193.200.47.* / 2012-01-23 23:11
często widuję naszą policję jak kima obok mojego miejsca pracy
bananewa / 2012-01-23 21:11 / Bywalec forum
myslę, że każda rządząca by to chciała podpisać a tu mniejwięcej o co chodzi:
http://www.youtube.com/watch?v=VEbSsJ1eekg&feature=player_embedded
F3d / 89.74.168.* / 2012-01-23 20:57
Tutaj jest wypowiedź Pani poseł z PO w dzisiejszej audycji Radia dla ciebie
http://www.rdc.pl/index.php?/pol/artykuly__2/goscie_radia_dla_ciebie/ja_panu_nie_przerywalem_debata_polityczna_w_rdc__1

pierwszy z dwóch linków słuchać od 20 minuty,

w której to pani poseł mówi że wolność w internecie jest przejawem braku odpowiedzialności. Polecam posłuchać całości. A dla pani poseł - moja wolność to nie pani sprawa czy jest ona odpowiedzialna czy nie.
anony / 24.13.75.* / 2012-01-23 20:55
Mam ochote ustawic wszystkich z PO w rzedzie i odstrzelic im te skorumpowane glupie lby.
dzodzoo / 2012-01-23 20:50
w następnych wyborach głosuję na PIS. PO zaczyna powolutku kierować nas w imię prawa w stronę ustroju totalitarnego.
anony / 24.13.75.* / 2012-01-23 20:56
pewnie jak zwykle sfalszuja nastepne wyniki wyborow
em96 / 151.83.158.* / 2012-01-23 20:18
"...Minister Boni oświadczył, że po naradzie z prawnikami, zdecydowano, że umowa ACTA musi zostać podpisana..."

Panie boni, wybierali pana prawnicy czy od wyborcy...?

- rzond PO przewiduje protesty po "armagedonie" do którego doprowadził, więc się zabezpiecza zwiększając zatrudnienie i przywileje dla "mundurowych", przemycając ustawy zabezpieczające ich samych i ich przestępczą działalność...
zippo / 91.224.216.* / 2012-01-23 20:06
hahaha, no i macie ludzie co chiceliscie, tak bardzo mażyliście o wspanialym premierze, a on was ma gdzies ...
tak czy siak wszytsko robią po kryjomu, żebysmy sie czasem nie dowiedzieli za wiele na temat ich działań..
lolo13 / 178.235.174.* / 2012-01-23 20:01
juz na was na pewno nie zaglosuje :)
jeż09 / 94.251.239.* / 2012-01-23 19:56
Ten reżim robi się jeszcze gorszy od pisuarowskiego. Trzeba się bronic nie ma innego wyjścia.
Autor Autor / 82.160.200.* / 2012-01-23 19:55
to po co to podpisywać idioci zakłamani!!!! Głupków za Polaków macie???
qwertyui / 88.199.37.* / 2012-01-23 19:55
Jak się czyta te komentarze to tak jakby je jakiś bot generował... Nie da się tego czytać, bo na pierwszy rzut oka widać, że komentujący wolą za przeproszeniem pier!@#$ć o tym jaki rząd w Polsce jest lewy, zamiast wypowiedzieć się na temat ACTA... A btw to gratulacje dla Polskich hakerów i hakerzyków ktorzy odwalają kawał dobrej roboty w walce z tak niszczycielskim porozumieniem. Mimo że ACTA przejdzie to myślę że nie wpłynie ona tak bardzo na internet, przynajmniej narazie...
podstawowy / 2012-01-23 19:46
hej !!! zwolennicy PO, nie ma was dzisiaj na forum? nie napiszecie dziś nic śmiesznego na Kaczyńskiego?
zablokowany przez ACTA / 89.74.53.* / 2012-01-23 21:43
ja nie jestem niczyim zwolennikiem...ale dlaczego stawiasz sprawe tak jakby byl tylko PiS i PO myslisz ze jak by byl Kaczynski to by nie bylo balaganu, otoz bylby i to owiele wiekszy... co oczywiscie nie usparwiedliwia donalda. Zebym mogl to bym wyjechal z tego pier****go kraju, pelnego zakazow, nakazow i kar! niedlugo trzeba bedzie miec zgode na to czy mozna sie wy**ac...
Oszolomowaty / 85.244.145.* / 2012-01-23 23:06
POsrancu - Kaczynski ścigał swiete Blidy, Stokłosów , Mirów i Sobiesiaków. Tusk ściga internautów i nasyła ABW na twórcę strony Antykomor.pl, chroniac za pomocą Sekuly Mira i Sobiesiaka ...
Widzis ta roznice, czy jeszcze nie...?
zablokowany przez ACTA / 89.74.53.* / 2012-01-23 23:43
no coz bede sie musial znizyc do twego poziomu pisranscu... widze ze polityka to u ciebie same afery i walka... a szkoda chcialbym ci tylko przypomniec ze juz ci twoi zwolennicy juz raz rzadzili i wyszla z tego niezla kupa. Najgorsze jest z tego wszytstkiego jest to, ze my sie targamy emocjami a tak naprwde ci tam, na gorze maja nas gdzies... ja poprostu chce zyc w kraju przyjaznym z perspektywami... w ktorym nie trzeba sie obawiac o przyszlosc jak np Szwajcaria... a z naszymi politykam i, a tym bardziej pisowcami nigdy tego nie osiagniemy!
;7) / 109.71.144.* / 2012-01-23 22:00
i tak sobie zadaje pytanie: lecz pierwsze sprawy najpierw.....

Wiem ze PO dzialaja wbrew obietnica wyborczym, a Tusk stosuje totalitarne chwyty, wzgledem swoich wspolpracownikow(zreszta zawsze to robil, i to mnie az tak nie martwi)....a wiedzac to ( Zbytnio sie nie ukrywaja, Po i Tusk.) Latwo wiec jest na nich psy wieszac, wieszajmy wiec, bo obiecali jedno a robia pod siebie...


Ale skad sie bierze taka bezkrytyczna wiara do Pis i Kaczynskiego??????,

...no nie dlatego chyba, ze umiejetnie poslugiwal sie dyktafonem, a niezadowolonych partyjnych kolegow traktuje jak Tusk.
kaczynski-bajerant / 109.71.144.* / 2012-01-23 21:35
nie bo siedzi cicho ;7)
fgSFHGFH / 77.253.4.* / 2012-01-23 19:34
CZY WICEMINISTER OSTROWSKI MIAL PRAWO MIEC SLUZBOWE MATERIALY ZWIAZANE Z PRACA NA PRYWATNYM KOMPUTERZE?
mmx / 2012-01-23 19:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
prawdziwy "FAHOWIEC" platformy .....był juz wszystkim ..... uniwersalny żołnierz tuskowy
JanuszPOlikot / 2012-01-23 19:55 / Tysiącznik na forum
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored
Warning ACTA Censored-Warning ACTA Censored

Najnowsze wpisy