Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Premier zapowiada wielkie budowanie

Premier zapowiada wielkie budowanie

Money.pl / 2007-08-24 16:48
Komentarze do wiadomości: Premier zapowiada wielkie budowanie.
Wyświetlaj:
far / 193.128.223.* / 2007-08-28 13:25
Premier tak dba o gospodarke, ze nawet mieszkania lokatorskie rozdaje za darmo, wbrew wszelkim prawom ekonomii nie wsponinajac o uczciwosci i zyciu w jakims panswie prawa gdzie najpierw czesc ludzi wykupuje mieszkania za ciezko zarobione pieniadze, zeby reszte po latach rozdac tym, co nie chcialo im sie zaplacic.
lapek / 2007-08-24 16:48 / Bywalec forum

Zmiany nie są kontrowersyjne. Są takie, które powinny poprzeć wszystkie siły polityczne.

Skoro to takie proste, to dlaczego nie zrobiono tego 2 lata temu tylko teraz - na 5 minut przed wyborami. Można było przecież takim pakietem ustaw zahamować galopujące ceny mieszkań.
Wydaje mi się, że PIS chce nam zaserwować starą, zgniłą i śmierdzącą kiełbasę wyborczą sprzed 2 lat.
Anba66 / 217.153.221.* / 2007-08-25 14:54
W Polsce jest duzo ziemi ktora czeka na zabudowanie. Nie ma problemu z budowa nowych mieszkan, natomiast jest ogromny problem z przeksztalceniem gruntu pod budowe, mam dzialke ponad 1ha przylegajaca do drogi gminnej i do zwartej zabudowy. gmina odmawia w wydaniu pozwolenia na budowe. Takich jak ja sa setki tysiecy. zad mial razwiazac ten problem, nic nie zostalo zrobione.

Najnowsze wpisy