Forum Forum dla firmKsięgowość

Premiera nowej przełomowej książki dr Tomasza M. Zielińskiego "Zasobowo-procesowy rachunek kosztów. ZPRK/RPCA".

Premiera nowej przełomowej książki dr Tomasza M. Zielińskiego "Zasobowo-procesowy rachunek kosztów. ZPRK/RPCA".

Akademia Controllingu / 46.170.62.* / 2017-12-12 10:00
22 listopada br. podczas konferencji controllingowej „Jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty przedsiębiorstwa” odbyła się premiera przełomowej książki dr Tomasza M. Zielińskiego zatytułowanej „Zasobowo-procesowy rachunek kosztów. ZPRK/RPCA”. Książka jest obowiązkową lekturą controllerów oraz głównych księgowych odpowiadających za dostarczanie kierownictwu wiarygodnych informacji niezbędnych do podejmowania decyzji biznesowych.

W swojej książce dr Tomasz M. Zieliński przedstawia rewolucyjne podejście do zarządzania kosztami oraz rentownością przedsiębiorstwa, które rekomendowane jest przez uznane stowarzyszenia tj. IFAC, IMA czy CAM-i. Książka ta to baza wiedzy z zakresu projektowania i wdrażania nowoczesnego rachunku kosztów oraz możliwości jego wykorzystania do wsparcia procesów zarządczych, a jej podstawowym celem jest przekazanie czytelnikom kompleksowej wiedzy, która ma pomóc szeroko rozpowszechnić i wykorzystać zaawansowaną koncepcję zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK) w praktyce nie tylko polskich, ale i światowych przedsiębiorstw.

Autorem książki jest dr Tomasz M. Zieliński -twórca zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA) wdrażanego przez największe grupy kapitałowe oraz przedsiębiorstwa z wielu branż produkcyjnych, handlowych czy usługowych. dr Tomasz M. Zieliński jest doktorem nauk ekonomicznych oraz charyzmatycznym wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Szkole Głównej Handlowej i Uniwersytecie Łódzkim. Jest też jednym z największych polskich autorytetów w dziedzinie zarządzania i controllingu oraz ekspertem systemów do zarządzania kosztami i rentownością.

Chcesz podnieś swoje kompetencje z zakresu controllingu i nowoczesnego rachunku kosztów? Koniecznie przeczytaj książkę dr Tomasza M. Zielińskiego „Zasobowo-procesowy rachunek kosztów. ZPRK/RPCA”.
Dowiedz się więcej o książce na: http://abcakademia.com.pl/zprk/ksiazka-zasobowo-procesowy-rachunek-kosztow-zprkrpca/

Najnowsze wpisy